♥ DisiAnka'nın Diyet ve Spor Günlüğü ♥

23 Nisan Ölçülerim

kilo :53,2
bel :65
göbek :86
kalça :94
sağ bacak :55,5
sol bacak:56
kol :27

bir sonraki ölçüm günü 3 Mayıs 2016.

Ayy kuzum 52' yi görmüşsün süpersin ya Maşallah :)) kız sen bu gidişle 45 kilo bir gelin olursun rahat şekerim :)
oyyy ağzından bal damlıyor ya inşallah inşallah :) :) bakalım güzel gitmeye başladı duraklama döneminden sonra devam eder inşallah. senin topiği de gelemedim 3 gündür spor yapmadım çünkü yüzüm yoktu gelmeye :KK23::oops:ama bugün sporumu güzelce yapacağım ve gururla gelip yazacağım günün en sportmen kızı olmak ümidiyle :KK49:

oyyy ağzından bal damlıyor ya inşallah inşallah :) :) bakalım güzel gitmeye başladı duraklama döneminden sonra devam eder inşallah. senin topiği de gelemedim 3 gündür spor yapmadım çünkü yüzüm yoktu gelmeye :KK23::oops:ama bugün sporumu güzelce yapacağım ve gururla gelip yazacağım günün en sportmen kızı olmak ümidiyle :KK49:

jillian kalp biz :KK36::KK36::KK36:

başladın mı canım jill e :)
bugün ben de yapıcam jill + pilatesimi özledim :)

yok daha baslamadım. haftasonu kayınvalidemlerde kaldım. dünde sabah 12 saatlik yoldan gelip direk işe gittim yani hem uykusuz hem yorgundum. bu akşam başlıcam inş.

umarım faydası olur. ben jill de cok yorulmuyorum ama ekstra hareketler daha eklicem. kilo verme değilde bel inceltme çalışcam artık... kilo zaten gidiyo bi şekilde...

yok daha baslamadım. haftasonu kayınvalidemlerde kaldım. dünde sabah 12 saatlik yoldan gelip direk işe gittim yani hem uykusuz hem yorgundum. bu akşam başlıcam inş.

umarım faydası olur. ben jill de cok yorulmuyorum ama ekstra hareketler daha eklicem. kilo verme değilde bel inceltme çalışcam artık... kilo zaten gidiyo bi şekilde...
jill beni de yormuyor. gerçi level 2 de yoruluyorum biraz. level 1 yormuyordu. o yüzden ek pilates ve başka bölgesel hareket ekliyorum zenginleştiriyorum sporumu. aynen sıkılaşma ve bölgesel şekillenme de lazım şu saatten sonra. senin vücut tipin elma mı ? ben daha basen ağırlık çalışıyorum armut tipiyim.

Menü
Sabah= 2 haşlanmış yumurta + domates-biber kavurması+ şekersiz çay
Öğle= 1 yk tavuk döner (sadece eti) + avuç içi kadar lavaş (ince) + türk kahvesi + çakıl çikolata
Ara= 2 çiğ badem + yeşil çay
Akşam= kabak yemeği (1 porsiyon) + 1 yk yoğurt +3 çiğ badem
Gece = ayran

Spor
jillian level 2 / 7.gün (30 dk )
pilates (30 dk )
meltfat 1 (15 dk )
350 ip atlama
300 iç bacak
Toplam = 75 dk

jill beni de yormuyor. gerçi level 2 de yoruluyorum biraz. level 1 yormuyordu. o yüzden ek pilates ve başka bölgesel hareket ekliyorum zenginleştiriyorum sporumu. aynen sıkılaşma ve bölgesel şekillenme de lazım şu saatten sonra. senin vücut tipin elma mı ? ben daha basen ağırlık çalışıyorum armut tipiyim.

Benim göbek cok ön planda. Ama genelde kilo alınca komple alıyorum. göbek gidince de her yerim gidiyo orantılı veriyorum yani.

Benim göbek cok ön planda. Ama genelde kilo alınca komple alıyorum. göbek gidince de her yerim gidiyo orantılı veriyorum yani.
hımm benim de var göbek simitler falan. kendi sayfanda arada karnın için yaptığın şeyleri yaz da . ben de takip ediyorum ya bişiler öğrenirim yaparım ben de :)

2 gündür spor yapamıyorum günlükçüğüm. çünkü iş ve koşturma içindeyim. zaten spor yapmış kadar oluyorumdur ama tabi ki sporun yerini asla tutmaz :KK14:
şu koşuşturma bi düzene otursun da kısmetse spor düzenine geri dönmek istiyorum.
duruma göre spora yeni bir düzenleme getirmem gerekebilir.
Güncel kilom =52,7

super istikrarlı gördüm seni canim düğün geldi catti diye demi :KK70:
oyyy sbeden'im gelmiş hoş gelmiş topiğime :KK19: evet onun etkisi kesinlikle tamamen. vazgeçecek bile olsam düğünüm var diye tekrar toparlıyorum. zorundayım :KK70:
yeni sayısal verilerimle yarın karşınızda olacağım cicim :ıslık:

Dün yemeği bayaaa bi abarttım günlükçüm :eek:bugün protein günü yapıyorum. yarın tartı günü.
gerçi hafta bir kez oluyor bazen olmuyor bile. o yüzden çok zararı olmuyor. dünkü yememe rağmen kilom zarar görmedi yemeye bağlı olarak. ama kilomda ufak ufak yukarı tırmanmalar var çünkülümdü regl dönemine giricem ödem tutmaya başladım :işsiz: o yüzden düzeni bozmadan devam . 1 hafta sonra normale girerim nasılsa .. :bicak:

X