Hep Birlikte 2014 Yazına Fit Gireliiim

bende katilabilirmiyim araniza? Baska bir topicteydim ancak orasi dagildi ve yeniden motivasyona ve destege ihtiyacim var. 59 kiloyum ve spor yapmam gerekiyor cünkü vucudum cok esnek yani sikilasmaya ihtiyacim var. Gec kalmis sayilirmiyim? Yaza dügün sezonu basliyor, ki kendi dügünümde var, ve bu halde hicbir elbisede güzel durmam.:KK14:

Merhaba.

Çok sessiz olmuş burası..
Kaç haftadır gelemiyordum, hiç bişey de yapmadım.
Sivilce tedavisi görüyorum iyne ilaç derken sporu bıraktım, sonra da hastalandım daha yeni-yeni iyileşmeye başladım.
Kısmetse yarın yeni bildirimlerle burda olucam.

Kaç defadır gelicem başlıcam diyorum bi aksilik oluyor ve yarım bırakmak zorunda kalıyorum, dalga geçiyormuşum gibi görünmesini istemem..

Bildirim yapan yok mu???

Kilo - 55
Göğüs - 90
Bel - 78
Göbek - 88
Basen - 93,5
Ayak - 55
Kol - 28,5

Berbat.bu günkü ölçülerim :KK43:

Cok fazla aktif olamiyorum bu ara cok yogun calisiyorum.kilom aldi basini gitti ebru sallinin yeni dvd cikicakmis sabirsizkikla onu bekliyorum hemen baslicam 2 haftada 2 beden gibi bisey :KK1:

sayfanız her tıkandığında yeni topik açmışsınız. en son buraya kadar geldim bundan sonrası yok. devam ediyor musunuz bıraktınız mı bilemedim. beni bir aydınlatsanız kızlar...

sayfanız her tıkandığında yeni topik açmışsınız. en son buraya kadar geldim bundan sonrası yok. devam ediyor musunuz bıraktınız mı bilemedim. beni bir aydınlatsanız kızlar...

chentiqimmmmmmmmmmmmmmmmmm seni özledim bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK16::KK16::KK54::KK54::KK54::KK53::KK53::KK53::KK53:

.

X