Hep sorun hep - Bitti ite:(

Gulumse21

Sevdan hep tutkudur .
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
296
4
36
nişnalımla çok sorun yaşadık biti bitcek aramıyo beni.maddiyat yüzünden biti kredi çekmiş ailesi için ve onu ödüyo düğünmü onu düşünen yok .ben napıyım ne diyyim.arama dedim aramadı özür bile dileyemem hakkım yok ama halletcem dedi.aramıyo of off

bende diğer konuları okudum sen nekadr dertlisin canım yazık ya valla kşimse için kendini bukadar yıpratmana değmez oluruna bırak ki olacaklarda ortada yani bu işin sonu yok bence aldatmş seni nette yalanda söylemiş ilerde çok pişman olursun.

ne yani borç ödüycem diye sevgiden vazmı geçilirmiş o nasıl şey öyle:sm_confused:

bende diğer konuları okudum sen nekadr dertlisin canım yazık ya valla kşimse için kendini bukadar yıpratmana değmez oluruna bırak ki olacaklarda ortada yani bu işin sonu yok bence aldatmş seni nette yalanda söylemiş ilerde çok pişman olursun.

nasıl nette yalan biraz açıklsanıza banda yaakannehir

nişnalımla çok sorun yaşadık biti bitcek aramıyo beni.maddiyat yüzünden biti kredi çekmiş ailesi için ve onu ödüyo düğünmü onu düşünen yok .ben napıyım ne diyyim.arama dedim aramadı özür bile dileyemem hakkım yok ama halletcem dedi.aramıyo of off

Ne kadar sorunlu ve çarpık bir ilişkiye döndü sizinki böyle yaa üzülen hep sen oluyosun farkındayım :teselli:
kendini topla biraz canım lütfen unutma her şerde bir hayır vardır
bugün olmazsa yarın mutlaka arayacak ne kadar böyle susabilirki?

Canım bu kişi hani şu başkasına mı aşık olmuş neymiş, komşusuymuş hani, 2 kız bi evde oturuyolarmış, birine mi aşık olmuş ne, aynı kişi mi?

canım istersen benim açtığım konuya bi bak bende sadece sadece sevgim için evlendim ama şimdi pişmanım keşke ailemi dinleseydim keşke aşk bitiyo bunu geç olmadan gör lütfen sadece aşkın için evlenme mantıklı düşün herşeyi bugün ailesi için kredi çeken evlenme arefesinde hemde sen doğuma giderkende ailesinin borcunu ödüyor olur sanırım

bence hiç üzülme.. Değerini bilmiyorsa bırak aramasın sormasın yoluna gitsin. Yarın öbür gün evlenirsiniz sorunlar daha da çoğalır o zaman pişman olursun ama iş işten geçmiş olur.. Şu an dönme şansın var. Hayatın karşımıza neler çıkartacağı belli olmaz. Akışına bırak seni kazanmak için çaba sarfetsin. Eğer hiç bir adım yoksa kısmet değilmiş de yolunu ayır derim.. Kendini de hiç birşey için üzme.. Hayatta ne sıkıntılar ne dertler var beterin beteri var de haline şükret. Allah bir kapı kapar bir kapı açar...

bırak inceldiği yerden kopsun

böyle devam edip sürekli seni üzeceğine aramasın

yernde olsam aklını başına almadan telefonlarına bile çıkmazdım

biraz ayrı kalmayı dene

ailesi içn seni ikinci plana atıyorsa
ayrıldım diye hiç üzülme
evlendiğinde bu üzüldüğünün daha fazlasını
üzüleceksin çünkü.
hakkında hayırlısı olsun canım.

Diğer konularınızı okudum, nişanlınızla olan iki sorununuz var biri maddiyat diğeri ise aldatma.
Valla arkadaşım sen özellikle maddiyata takmışın, senle nişanlanmadan önce kredi çekmiş (doğru anlamışımdır inşallah) hemde ailesi için. Bence bu normal. Çekerken sana danışmak zorunda değildi. Bende nişanlı olsam ve ailem için kredi çeksem nişanlıma sormam.
Ama bence sizin ilişkiniz epey yıpranmış, her yerden sorun için bahaneler çıkar ileride, bence şapkanı önüne alıp iyice düşün taşın.

Diğer konularınızı okudum, nişanlınızla olan iki sorununuz var biri maddiyat diğeri ise aldatma.
Valla arkadaşım sen özellikle maddiyata takmışın, senle nişanlanmadan önce kredi çekmiş (doğru anlamışımdır inşallah) hemde ailesi için. Bence bu normal. Çekerken sana danışmak zorunda değildi. Bende nişanlı olsam ve ailem için kredi çeksem nişanlıma sormam.
Ama bence sizin ilişkiniz epey yıpranmış, her yerden sorun için bahaneler çıkar ileride, bence şapkanı önüne alıp iyice düşün taşın.

aynen tekrarlıyorum

iyi güzel haklısınızda belki mecbur kalmıştır nedenini hç sormadık ki.Sonuçta ailesi onlarda eve icra falan gelicekti belkide çocukta mecbur kaldı ee başını çeviremezdi ki bu durumdada .Bence konu sahibi sebebini yazmalı kredinin.
Amabirde aldatma durumu var sanırım onu bilemem...

düğününüz yakında mı bilmiyorum ama ben de en azından danışılmasını isterdim geleceğimiz etkileyecek bir konu sonuçta. siz de onun ailesi olacaksınız.

Aldatma da varmış, bence siz kendi haline bırakın onu. inşallah hakkınızda hayırlısı olur..

nişanlıyken danışmayabilir ama böyle habersiz yapması doğru değil daha şimdiden bir aile olamamışsa evlendikten sonra olmasıda zor bence biraz daha düşün taşın evlendikten sonra pişman olmaktansa baştan vazgeçmek en doğrusu

canım arkadaşım bak gerçekler acıdır.bende nişanlıyken bi çk problem yaşadım ve de bile bilee evlendim...şuanda ayrılma aşamasındayım(1,5 yıllık evli iken) siz in de bu şekilde temeliniz sarsılmış birkeree.sakınnnnnn bile bile ladesss deme.duygularına şimdiden engel ol kiiii evlendikten snr insanı çok yakıyorrrrrr çokkkkkkkk...........çok sevdiginde öteee sevildiginle evlen derimm yüregi derinden yanmış biri olarak

X