Her ay 1 hatim yapıyoruz

deynepnaz canım Nisan hatimi için 22-23 ve 24. cüzleri okudun mu tek sen kaldın bildirim yapmayan.

Bu gece 02.00 de teheccüd namazına kalkıp duasını yapmak istiyorum

Haber bekliyorum senden

Nisan Ayı Hatim Duası

Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Elhamdü lillahi rabbil alemin ves salatü ves selamü ala rasülina Muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmein

Teheccüdde yapılan dua, hedefi şaşmayan ok gibidir. Rabbim ettiğimiz duaları, okuduğumuz hatmi şerifi, kabul buyursun. Hepinizin ağzına, yüreğine, nefesine, gözlerine sağlık ALLAH razı olsun canlar

Hatim duasını yaptım dua kardeşlerim isimlerinizi tek tek okuyarak duaya katıp, vefat etmiş yakınlarımızın ruhlarına da hediye eyledim

Kim ne niyetle okuduysa Rabbim hayırlısıyla, kolaylıkla, afiyetle, sağlıkla sıhhatle kabul etsin. Evlat isteyene salih ve saliha evlatlar, hamile olanlara sağlıcakla doğumlar, evladı olanın evladına sağlıklı hayırlı uzun ömür, borcu olana ödeme kolaylığı, geçim sıkıntısı çekene rızık bolluğu, iş arayana hayırlı iş, eş arayana hayırlı eş, derdi olana deva, hastalığı ve hastası olana şifa versin RABBİM

Okuduğumuz Kuran'ı Kerim ile amel etmeyi, Kuran ahlakı ile yaşamayı RABBİM cümlemize nasip etsin. Arkamızdan Kuran okuyanlarımız çok olsun aminnnn

Sübhane rabbike rabbil izzeti amma yasifun ve selamün alel murselin velhamdülillahi rabbil alemin. EL-FATİHA (ma-salavat )

1- Aktif Lora

2- RedGirl kuzeni

3- K Kardelen1981

4- aysen-

5- Cuel

6- HALLEYS

7- HepmigencizHepmiguzel

8- HepmigencizHepmiguzel

9- Lidlaylim

10- C Cittaslow

11- Lna16

12- reynax

13- Gonulmeyvesi

14- Bonus

15- K Kardelen1981

16- Breave Heart

17- Breave Heart

18- penyez83

19- penyez83

20- MMorsalkimm ve annesi

21- KurkmantoluS

22- deynepnaz

23- deynepnaz

24- deynepnaz

25- S selin18

26- penyez83

27- penyez83

28- RedGirl annesi

29- MssPARE

30- RedGirl

cuma gününün feyzi bereketi üzerimizde olsun hayırlı cumalar

Allah razı olsun canım senden hayırlı cumalar olsun.

Amin. Ağzına, güzel gönlüne sağlık Allahım kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…