Her ay 1 hatim yapıyoruz

Çook özledim dua topiklerini özellikle burayı ne zaman gelırım acaba, 2 yaş sendorumunu dibine kadar yaşayan bi aslan parçam ve 4 aylık minik tırtılım vardua edin bize de teyzeleri geleyim aranıza bian önce

Burcummm bizde seni çokkk özledik iyi olun hepiniz tez günde gelmen dileğiyle canımmm unutmadık seni dua arkadaşım

Canım okudum Rabbim dualarımızı hayırlısıyla kabul etmesi dileğiyle. Ben hazirana da katılmak isterim

Canım okudum Rabbim dualarımızı hayırlısıyla kabul etmesi dileğiyle. Ben hazirana da katılmak isterim
Aminnn ağzına yüreğine sağlık Haziran hatimi için 7.cüz senindir listeye yazdım canım

Mayıs Hatim Listesi

30 Mayıs Perşembe son okuma süresidir lütfen bildirimleri son güne bırakmayalım. Tilavet secdelerini yapmayı unutmayalım

1- RedGirl

2- RedGirl annesi

3- Aktif Lora

4- HALLEYS

5- aysen-

6- Cuel

7- K Kardelen1981

8- K Kardelen1981

9- HepmigencizHepmiguzel

10- HepmigencizHepmiguzel

11- C Cittaslow

12- RedGirl kuzeni

13- reynax

14- Lidlaylim

15- Bonus

16- Bonus

17- YagmurSendeanlarsn

18- Breave Heart

19- Breave Heart

20- Breave Heart

21- MMorsalkimm

22- Lna16

23- KurkmantoluS

24- penyez83

25- deynepnaz

26- deynepnaz

27 - deynepnaz

28- MssPARE

29- penyez83

30- S selin18

mayıs cüzünü okuyup bildirim yaparken, haziran hatimi için cüz almak isteyenler yazabilir canlar

1,2 ve 12 okundu.
Allah kabul etsin

K Kardelen1981 mayıs hatimi için 7 ve 8. cüzleri okudu ağzına yüreğine sağlık canım

Haziran hatimi için 16-17 ve 19. cüzleri aldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…