Her gece kötü rüya

esraylmz03

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
2.305
565
Kızlar yaklaşık 10 gündür her gece çok kötü rüyalar görüyorum ama çok iğrenç şeyler ne yapabilirim ben buna gece korkmak istemiyorum uykuya dalmak istemiyorum bu arada rüyayı muhakkak sabah 6.:30 da görüyorum yani uyandığım da hep ole oluyo ne olabilir sebebi

Sabah tvden aç kuranı kerim okuyan bir kanalı hem dinle. Hatta türkçe alt yazılı bulursan oku sende.
Ben hamileyim bir kaç ay kötü rüyadan bezdim artık. Açtım dinledim öyle geçti. Yada evde kuran oku veya okut iyi geliyor. :KK66: bemin öyle rahatladım

Sabah tvden aç kuranı kerim okuyan bir kanalı hem dinle. Hatta türkçe alt yazılı bulursan oku sende.
Ben hamileyim bir kaç ay kötü rüyadan bezdim artık. Açtım dinledim öyle geçti. Yada evde kuran oku veya okut iyi geliyor. :KK66: bemin öyle rahatladım
Doğru söylüyorsun canım

aksam yatmadan once dua okuyun dua edın hıc bısey olmaz. bırde yattıgınız yere bastıgınız yere dikkat edın ekmek kırıntısı olabilir o yuzden sızı korkutuyor olabilirler. yada bı sadaka fılan verın...

Kızlar yaklaşık 10 gündür her gece çok kötü rüyalar görüyorum ama çok iğrenç şeyler ne yapabilirim ben buna gece korkmak istemiyorum uykuya dalmak istemiyorum bu arada rüyayı muhakkak sabah 6.:30 da görüyorum yani uyandığım da hep ole oluyo ne olabilir sebebi
Evli isen gebe olabilirsin - gebe degilsen regl dönemine geliyorsun .
hiç biri degilse streslisin.
başka da birşey olmaz. öyle senin korktugun gibi dbbe mabbe degil bu :KK70:
vucut saati bazen imsanı şaşırtır... endişe etme...

Bilinçaltı taam mı oyun oynuyor taam mı
:KK62:

Uyumadan önce kendinizle konuşun, kötü rüyalar görmeyeceğinizi söyleyin. Huzurlu uyuyacağınızı söyleyin vb.
Farkı siz de göreceksiniz :KK8:

Son zamanlarda kabus görmeye başladım..
Film gibi benimkiler.. bildik Yabancı oyuncular oynuyor o derecede.. bıktım ben de ama yapacak bişey yok sanırım.. huzurlu mutlu uyumak lazım..

vala canım bende hamileyim ve bu sıralar ciddi anlamda rüyalarımda korkutuluyorum , köpek suratıma havlıyor şiddetli bir şekilde birde sıçrayıp uyanıyorum birde farklı şeyler görüyorum ya bağırıyorum uyanıyorum yada sıçrayarak bunun sebebini sormak istiyorum bir bilgine özellikle hamile kaldığımdan beri çoğaldı buara . zaten algılarım çok açık hislerim çok kuvvetli ama hamilelikten kaynaklı bişeymi bilmiyorum . kuran okumaya çalışırım elimden geldiğince buara biraz ibadetlerimi aksattım ondanmı bilmiyorum..

Ayetel kursu oku butun korkun gecer..peygamber efendimiz savasta boynunda tasirmis zirhtan daha iyi korur dermis..
Ben gunde 5 defa okuyorum butun korkularim geciyor

vala canım bende hamileyim ve bu sıralar ciddi anlamda rüyalarımda korkutuluyorum , köpek suratıma havlıyor şiddetli bir şekilde birde sıçrayıp uyanıyorum birde farklı şeyler görüyorum ya bağırıyorum uyanıyorum yada sıçrayarak bunun sebebini sormak istiyorum bir bilgine özellikle hamile kaldığımdan beri çoğaldı buara . zaten algılarım çok açık hislerim çok kuvvetli ama hamilelikten kaynaklı bişeymi bilmiyorum . kuran okumaya çalışırım elimden geldiğince buara biraz ibadetlerimi aksattım ondanmı bilmiyorum..
Yanlis anlama eski kafali oldugumida dusunme lutfen ama o korkular dusuk yaptirir. Bizde oyle derler yeni hamileyken korkutmaya gelirler uc halfliler dusuk yaptirmak icin sana tavsiyem 3 ihlas 3 felak bir fatiha birde ayetel kursu oku uyumadan once ama mutlaka oku butun kabuslar bitecek insallah

bilincaltinoza huzur verecek aktivitelerde bulunun. bi süre negatif kisilerden olaylardan uzak kalmaya calisin. nefes alma probleminiz varsa doktora gidin, ki fizyolojik durum da yansir ruyalara.

Saolunkızlar cevaplar için evliyim bebek çok istiyoruz 1 senedir ama olmuyo onun dışında bi stresim Yok yani çok terbiyesizce sapıkça şeyler görüyorum hayır anlamıyorumgercek hayatta görmediğim şeyleri orda nasıl görüyorumbilmiyırum

Yanlis anlama eski kafali oldugumida dusunme lutfen ama o korkular dusuk yaptirir. Bizde oyle derler yeni hamileyken korkutmaya gelirler uc halfliler dusuk yaptirmak icin sana tavsiyem 3 ihlas 3 felak bir fatiha birde ayetel kursu oku uyumadan once ama mutlaka oku butun kabuslar bitecek insallah
Canım zaten rüyamda üstüme geldikçe o kötü şeyler ben salavat çekiyorum benden kaçıyorlar gelemiyolar ben normal hayatimdada salavat çok severim hep aklıma geldikçe çekerim belkide çektiğim salavatlar koruyor beni bebeğimi . Ama işte ugrasiyolarda yani . Allah korusun görünen görünmeyen şeylerin şerrinden hepimizi

X