Her kv böyle mi yoksa biz çok mu haşır neşiriz..

Bebeğim neden olsun. Ben Anaokulu öğretmeniyim biliyorum çocukları. Sizin gibi başıma dert alacak kadar kafayı yemedim. Özgürken başıma bela alamam. Kusura bakmayın ama hep kadınlar mı yapacak erkekler yapsın kocalarınıza öğretin konudaki hanfendi kaynanasından bekleyeceğine kocasına yaptırsın
İnanamıyorum çocukları dert ve bela olarak gören bir kişi öğretmenlik yapmamalı 😱😱 Nasıl bir yorumdur bu ürperdim resmen..

Bacim ben bi senelik evliyim hala yeni gelin olarak goruyo beni habire birileri benim evime gormek istiyo onun söyledigine gore.😂 Ne hikmetse hep kendi çevresi. Neden cagirayim ya sen hava atcaksin diye ben senin arkadaslarinla oturup ne konusayim yani?
Bak sinirlendim yine.
Ben de sevmiyorum ic ice olmayi
Demek ki herkes yaşıyor bunları.

Yalniz esinizin size yardimini takdir ettim
Sagolsun yapar. Ben de zamanımın çoğunu eve kanalize ediyorum. Bundan zevk alıyorum. Eşim de çocuklarına vakit ayırmaktan zevk az lır. Eve destek olması da merhametli bir insan olmasından. Banane diyip arkasını dönemiyor. Biliyor ki o sırtını dönse de o işler yapılacak.
Ben de üç çocuga ve çslışmsma ragmen (yeni bıraktım) dışarıdan yemek söylemem. Boşa para harcamam. Çocuklarımın her işini kendim yaparım. Saclarını bile evde keserim. Onları temiz giydiririm, terbiyelerine dikkat ederim. Yıllarca da kazancımı eşime teslim ettim. Ben de orta lama bir kadına göre (günümüzdeki) daha fedakarım eşim de öyle. Zaten Baska türlü üç çocuk yetiştirilir mi.?

X