Her şeyi tüm samimiyetimle anlatıp, gerçekten danışmak istiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kucuk pipili erkekler sert davranir zaten, yatakta kendilerini ispatlama cabasina girdikleri icin seni mutlu etmeye de calisir. Eski sevgilnin yapmadiklarini sana yapar yani zorunlu.
Gittigin yol, yol degil. Sana tavsiyem su saatten sonra takildigin hicbir erkege para yedirme, borclanma. Birak onlar ismarlasin, gezdirsin. Hem etinden hem sutunden faydalaniyorlar. Sen henuz evlilige karar verebilecek olgunlukta degilsin, bari paran cebinde kalsin
Çok sağolun gerçekten o kadar üzülüyorum ki param çöp oldu gitti bu çocukla görüştüğümüz de ortak ödüyoruz . O veriyor diğeri gibi değil allahtan

Annesi niye annenin numarasını istiyor onu anlamadım aileleri birden bu kadar içli dışlı etme bence. Sonra evlilik içinde sorun yaşarsın.

Adam küçük cukunden ötürü kompleksli, sert davranmazsa kendini ilişkide rahat hissetmiyo, yatakta üstünlük kurmak istiyo çünkü, sadist eğilimli, ayrıca işi yok, zorunlu memur, bı de pipiyi ve yatakta sertliği de kabul etmiş, bulunmadik Hint kumaşısinn zorunlu bu adam için. Abartmıyorum. 30 sene arada senin kadar safını, bulamaz. Zorunlu girme bu ise
Offf ya gerçekten üzülüyorum siz böyle yazınca , beni seviyor sanıyorum ona kötü davransam da bana iyi davranıyor daha önce iki kişi ile birlikte olmuş onu söyledi bana ama kız bunu aldatmış

Adam küçük cukunden ötürü kompleksli, sert davranmazsa kendini ilişkide rahat hissetmiyo, yatakta üstünlük kurmak istiyo çünkü, sadist eğilimli, ayrıca işi yok, zorunlu memur, bı de pipiyi ve yatakta sertliği de kabul etmiş, bulunmadik Hint kumaşısinn zorunlu bu adam için. Abartmıyorum. 30 sene arada senin kadar safını, bulamaz. Zorunlu girme bu ise
Zorunlu bari beğenmiş emojisi atma, onayliyo musun napiyosun durumunu 😂

Offf ya gerçekten üzülüyorum siz böyle yazınca , beni seviyor sanıyorum ona kötü davransam da bana iyi davranıyor daha önce iki kişi ile birlikte olmuş onu söyledi bana ama kız bunu aldatmış

Zorunlu ben nisanlandigimizda istifa edip evlenince calismayacagim desene bakalim ne diyecek.

Zorunlu ben gelmişim 47 yaşına muhtemelen annen yaşındayım, benim de kızım var, içim aciyo sen bunları anlatınca buna emin ol.

Zorunlu ben nisanlandigimizda istifa edip evlenince calismayacagim desene bakalim ne diyecek.
Aşkım adam haklı olarak bırakır bu durumda. Zorunlu istifa edecek, eski sevgilisine yedirdiği paraları bu adam mı ödeyecek? Yok artık.

Aşkım adam haklı olarak bırakır bu durumda. Zorunlu istifa edecek, eski sevgilisine yedirdiği paraları bu adam mı ödeyecek? Yok artık.

Zorunlu diyecek ki ben borclari hemen kapatacagim ya da nisandan sonra bitmis olur vs.sonra istifa edip evimin kadini cocuklarimin anasi olacagim diyecek. Bak bakalim adam kaciyor mu kacmiyor mu. Zorunlu da biraz aklini kullansin artik benim borcum var istifa ediyorum demeyecek herhalde.

Zorunlu diyecek ki ben borclari hemen kapatacagim ya da nisandan sonra bitmis olur vs.sonra istifa edip evimin kadini cocuklarimin anasi olacagim diyecek. Bak bakalim adam kaciyor mu kacmiyor mu. Zorunlu da biraz aklini kullansin artik benim borcum var istifa ediyorum demeyecek herhalde.
Cesaret edemez bunu yaşamaya. Biliyor çünkü sonucunu. Bu işin sonunda bu adam da gidecek, yine boşluğa düşecek .

Cesaret edemez bunu yaşamaya. Biliyor çünkü sonucunu. Bu işin sonunda bu adam da gidecek, yine boşluğa düşecek .

Bu adamin bundan sonraki hamlesi maas kartini bana ver hayatim ben senin borclarini oderim olmazsa iyi. Sen yorulma ben hallederim der borc morc da odemez zorunlu kalir oyle. Insta sifrelerimi istedi beni onemsiyor diyen zorunludan beklenmeyecek isler degil.

Bu adamin bundan sonraki hamlesi maas kartini bana ver hayatim ben senin borclarini oderim olmazsa iyi. Sen yorulma ben hallederim der borc morc da odemez zorunlu kalir oyle. Insta sifrelerimi istedi beni onemsiyor diyen zorunludan beklenmeyecek isler degil.
Adamla napıyorsa yapsın ama borçları vakitlice ödemeye baksın, memuriyeti sıkıntıya girer icraya düşerse.

Her gece kuzu kestirip dansöz mü oynattınız, 134.000 borç nedir? Bir de küsüratı var yani 4 bin. :KK12:

Bir de sizin paragraflarınızda anlam bütünlüğü yok, cümleler birbirine bağlanmıyor, alakasız şeyler anlatıyorsunuz. İsminiz yazmasa bile bu konuyu sizin yazdığınızı anlardım.

Her şeyi çok hızlı yaşıyorsunuz ya. Mesela neden daha 2 aydır tanıdığın adamla cinsel ilişki yaşıyorsun? Yarın ayrılsan pişman olacaksın. Ya da 2 aydır birlikte olduğun kişiyle hemen evlenmeyi düşünmek neden? Evlilik niye bu kadar cazip geliyor anlamıyorum. Hemen çok seviyorum demen de garip. Sevgiye çok aç olduğun için en ufak şeyde çok seviyorum moduna giriyorsun. Yahu Bi gezip dolaşın eğlenin. hemen evlilik stresi, telaşı, maddi manevi sıkıntısıyla niye ilişkinin en güzel zamanlarına ket vuruyorsunuz

Her şeyi çok hızlı yaşıyorsunuz ya. Mesela neden daha 2 aydır tanıdığın adamla cinsel ilişki yaşıyorsun? Yarın ayrılsan pişman olacaksın. Ya da 2 aydır birlikte olduğun kişiyle hemen evlenmeyi düşünmek neden? Evlilik niye bu kadar cazip geliyor anlamıyorum. Hemen çok seviyorum demen de garip. Sevgiye çok aç olduğun için en ufak şeyde çok seviyorum moduna giriyorsun. Yahu Bi gezip dolaşın eğlenin. hemen evlilik stresi, telaşı, maddi manevi sıkıntısıyla niye ilişkinin en güzel zamanlarına ket vuruyorsunuz
Zaten başına ne geliyorsa bu sevgi acligindan geliyo.

Adamın borçtan haberi var. Evlilik konusunda ısrar etmesi, annesinin annesiyle görüşmek istemesi. Adam kusurunu gizleyecek birini buldu. Tek mantıklı açıklaması bu.
Adam borcun miktarını bilmiyo, derdi çalışip parayı eline sayacak ve pipisini önemsemeyecek, sertlikten hoşlanan birini, en azından hayır demeyen birini bulmaktı, muradına erdi

Sence memuriyeti cok takiyor mu? Bundan onceki adamla ayni yerde calismiyor muydu? Burdan anla ne kadar taktigini.
Valla takması lazım. Bu kadar borç öpücüklen ödenmez. Bi de zaten normalde zor birini buluyor, işi de olmasa kimse yüzüne bakmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X