Her şeyi tüm samimiyetimle anlatıp, gerçekten danışmak istiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zorunlu, diğer adam hakkında yazarken bile siz haklıydınız demişsin. Yine buradaki kadınlar önceki konularını tamamen görmezden gelip dinlemeyeceğini bile bile sana yol gösteriyor. Bunun sebebi de aslında rahat cinsellik yaşamandan falan değil. Tehlikeli yaşıyorsun zorunlu. Bu adam önceki gibi değil. Öncekinde sen kendin bile isteye para harcadın ve bitti ilişki. Ama bu adam tehlikeli bak, cinsellikte sertlikten hoslananlar olabilir hiçbir şey demem, fakat sen de şunu bil, kimse biriyle yaşayacağı ilk ilişkide bu eğilimini göstermez. Bak derdin ne gerçekten bilmiyorum, hayatının neresinde kırıldın ve toparlayamıyorsun hiçbirimiz bilmiyoruz. Ama buradan seni hiç görmeden bile hepimiz senin sevgi açlığının ayan beyan farkındayız. Bu gerçeği reelde tanıştığın insanlar görmüyor mu sanıyorsun? Yapma, bu adamı gönder ve tedaviye başla.

Bu çocuğu acilen sizden kurtarmamız lazım böyle müsriflik görmedim neyinize bu kadar borca girmek madem durumunuz yok? şimdi de zavallı adama ödeteceksiniz yandı valla haberi vardır inşallah borçtan.
Yok siz eski konuları bilmiyorsunuz. Zorunlu buna ödetmez bu paraları. Yeni borçlar yapar bu adama da yedirir. Bu adam da hırlı biri değil. Sapık gibi bişi. Duşta çıplak fotolar atıp ilişkiye zorluyordu zorunluyu. Sonuç başarmış.

Borclandirip birakmasi da bir ihtimal tabi ama issiz gucsuz adam birakip daha ıyisini nasil bulsun? Sifrelerini falan istemis demek ki cok seviyor 🙃 maas kartini da alir ben senin yerine o borclari oderim derse zorunlu ben kime ne iyilik yaptim ki bu adam karsima cikti diye gece gunduz sukreder.
Yani adam matah değil ama zorunluda matah değil
Önünü arkasını düşünmeyen, alemin adamına 100 binden fazla para harcayan, gerçekleri görüp mantığını kullanmayan biri
Körler sağırlar birbirini ağırlar durumu olur evlenirlerse

Zorunlu bu devirde nasıl böyle herkese güvenip sürekli değişik kişilerle ilişki yaşayabiliyorsun? Ya sana zarar verseler. Ya hastalık kapsan ne olacak. Bu adam sapık daha önce ki konunda da anlatmıştın duş ta resimler, şimdi sert yapmalar falan normal değil.
Git bir psikoloğa derdini anlat tedavini ol. Düzelince önüne çok daha iyileri çıkacaktır.

Ay o adam tabi.
İlişkiye zorladı demişti hatta.
Siz parçaları birleştiriyorsunuz 😂
Zorunlu tüm cinsel hayatına hakimiz forum olarak, bu adamdan da bı cacık olmaz. Erkeksiz hayata devam etmek inan zor değil neden böyle yapıyorsun anlamak mümkün değil. Diğeri seni maddi manevi cinsel olarak kullandı, ayrılır ayrılmaz şeyi kalkmayan akrabani buldun. Gerçekten neden ? Adam seni zorluyormus birde. Sen nasıl memur oldun Allasen?
Ben konuyu ilk defa gördüm , topik sahibini de. Ama sizin yorumları okumak için burdayım
Zorunlu, diğer adam hakkında yazarken bile siz haklıydınız demişsin. Yine buradaki kadınlar önceki konularını tamamen görmezden gelip dinlemeyeceğini bile bile sana yol gösteriyor. Bunun sebebi de aslında rahat cinsellik yaşamandan falan değil. Tehlikeli yaşıyorsun zorunlu. Bu adam önceki gibi değil. Öncekinde sen kendin bile isteye para harcadın ve bitti ilişki. Ama bu adam tehlikeli bak, cinsellikte sertlikten hoslananlar olabilir hiçbir şey demem, fakat sen de şunu bil, kimse biriyle yaşayacağı ilk ilişkide bu eğilimini göstermez. Bak derdin ne gerçekten bilmiyorum, hayatının neresinde kırıldın ve toparlayamıyorsun hiçbirimiz bilmiyoruz. Ama buradan seni hiç görmeden bile hepimiz senin sevgi açlığının ayan beyan farkındayız. Bu gerçeği reelde tanıştığın insanlar görmüyor mu sanıyorsun? Yapma, bu adamı gönder ve tedaviye başla.
Aklı selim arkadaşım. Yorumuna bayıldım.

Of zorunlu bir tane normal ilişki yaşayamayacak mısın sen? Hep erkek muhabbeti konuların ve ne kadar absürt olay varsa seni buluyor.
* sürekli oral seks yaptırıp, maddi manevi sizi sömüren iş arkadaşınız
*görüntülü konuşurken odanızda kayganlaştırıcı gören adam
* regl döneminizde olduğunuz için yanınıza gelmeyen başka bir adam
* duş sırasında size çıplak fotoğraf atıp zorla ilişkiye giren işsiz güçsüz adam

Şimdi de 140 binlik borç çıktı, yaşadığınız bu saçmalıklar icin yalnızlığı bahane ediyorsunuz ancak ailesinden uzakta okuyan çalışan binlerce kadın var. En basiti çalıştığım kurumdaki kadınların yarısı bekar hepsi birikim yapıp araba almaya arabası olan çeyizlik eşya almaya çalışıyor hiçbiri de yalnızlığını bahane etmiyor

Evlenmek istediginde evinin durumundan utanacak haldeysen hangi akilla elin ogluna o kadar para yedirdin. Anan baban gel evi yaptir dese vermezsin o parayi. 2 ay once ayrildiysan ne cabuk buldun da asik olup sevistin evlenme karari aldin. Hic mi ask acisi cekmiosunuz nasi adapte oluyosunuz hemen cok sasirtici
Vallaha guzel yorum iki ayda başkasının koynuna atlamak enteresan ya biz bir acayibiz ya bu millet tuhaf.yavrum siz ne yiyip içiyorsunuz.bu cesaret nerden iki ayda neyini tanidinda adamın evlenmeyi düşünüyorsun

Of zorunlu bir tane normal ilişki yaşayamayacak mısın sen? Hep erkek muhabbeti konuların ve ne kadar absürt olay varsa seni buluyor.
* sürekli oral seks yaptırıp, maddi manevi sizi sömüren iş arkadaşınız
*görüntülü konuşurken odanızda kayganlaştırıcı gören adam
* regl döneminizde olduğunuz için yanınıza gelmeyen başka bir adam
* duş sırasında size çıplak fotoğraf atıp zorla ilişkiye giren işsiz güçsüz adam

Şimdi de 140 binlik borç çıktı, yaşadığınız bu saçmalıklar icin yalnızlığı bahane ediyorsunuz ancak ailesinden uzakta okuyan çalışan binlerce kadın var. En basiti çalıştığım kurumdaki kadınların yarısı bekar hepsi birikim yapıp araba almaya arabası olan çeyizlik eşya almaya çalışıyor hiçbiri de yalnızlığını bahane etmiyor
Abovv oral sex mi.
Dus sirsainda zorla ilişkimi .
Yok bu kız bir tuhaf bunlar.nasil ilsiki türleri.sen hiç evlenme yavrum senin evlilik pek tat dökmez

Yani adam matah değil ama zorunluda matah değil
Önünü arkasını düşünmeyen, alemin adamına 100 binden fazla para harcayan, gerçekleri görüp mantığını kullanmayan biri
Körler sağırlar birbirini ağırlar durumu olur evlenirlerse

Zorunlu adama gore matah, hic degilse kizin duzenli bir isi var. Memur olabilecegine pek ihtimal vermesemde burada memur olup maas kartini esine verip esinden harclik alan hikayeler de okudugum icin olabilir diyorum. Sadece hic sevgi, deger gormemis ve kendine deger vermiyor. Ilk kez boyle birini goruyorum, benim gibi biri ile bile evlenmek isteyen birini yazmis cok uzucu. Hayatinda hic mi normal birini gormedi diye insan dusunmeden edemiyor. Dugunde tanistigi birini bile kendi aile yapisini bile bile cat kapi eve goturmuslugu var. Su konuda ve diger konularda anlattiklari akillara zarar ama bir ihtimal gercekse hem kiziyorum hem uzuluyorum ben bu kiza. Bu gune kadar hepimiz yeri geldi kizdik ettik, bazen inanmadik dalga gectik ama zorunlu bu gune kadar hickimseye kirici konusmadi. Ne yaparsa sadece kendine yapiyor, burayi fikir almak icin degil de gunluk olarak kullaniyor. Bence hicbirimizin yazdiklari umrunda bile degil, umrunda olsa bu gune kadar kendisine cok sey yazildi cizildi insan bir durup dusunur ama zorunlu gerek duymuyor. Insanlar bir yerden sonra artik dalga gecmeye basladi ki bunun sebebi yine kendisi cunku her konusunda dozu biraz daha arttirip citayi yukseltti.

Öncelikle söylememiz gereken şey aşağılık kompleksin için mutlaka destek almalısın hayatındaki en değerli kişi sensin bunu hiçbir zaman aklından çıkarma ve ne görünüşünden ne maddi durumundan utanma seni seven her türlü sever. İkincisi istersen bir saatte aşık olur ikinci saatte sevişirsin bu durum ve insanların fantezileri kimseyi ilgilendirmez. Saç çekmeyi zorla ilişki olarak gören insanlar oldukça komik bana sorarsanız da seks esnasında mıymıy muc muc bebek gibi elimi tut zırlaması yapanlar tuhaf mesela, seks içgüdüseldir içgüdüleriyle hareket eden canlılar hayvanlardır; hazzın dorukta olduğu zamanlarda bazen kontrol mekanizmamızın dümenini elden bırakmak doğal . Sorun bundan öte hayatta hiçbir vasfı olmayan bir adama bu kadar çabuk teslim olmuş olman ve çok erken ciddi kararlara kalkışman bunun da sebebi birçok arkadaşın bahsettiği gibi psikolojik problemlerin. Şunu hiçbir zaman unutma bir yerlerde seni en yalın en gerçek halinle gerçekten çok sevecek bir insan var ve bir gün gelip seni bulacak

Abovv oral sex mi.
Dus sirsainda zorla ilişkimi .
Yok bu kız bir tuhaf bunlar.nasil ilsiki türleri.sen hiç evlenme yavrum senin evlilik pek tat dökmez
Önceki sevgilisi iş yerinden bir adamdı zorunluya yarım saat oral seks yaptırıp pişirdiği yemeği yiyip evine gidiyordu.
Şimdi evlenmeyi düşündüğü adama ilk günden bütün sosyal medya hesaplarının şifrelerini vermiş, önceki sevgilisi ile yaşadığı tüm mahremini anlatmış adamda buna banyo yaparken çıplak fotoğraflarını çekip atıyormuş ilk buluşmalarında günlük ev tutmuşlar adam zorlamış birliktelik için şimdide regl döneminde birliktelik yaşadıkları için mutlu benden iğrenmedi diye

Yok siz eski konuları bilmiyorsunuz. Zorunlu buna ödetmez bu paraları. Yeni borçlar yapar bu adama da yedirir. Bu adam da hırlı biri değil. Sapık gibi bişi. Duşta çıplak fotolar atıp ilişkiye zorluyordu zorunluyu. Sonuç başarmış.
Ohaaa 😂 bunları bilmiyordum. Bizimki herkes için borçlanıyor yani. Zorunlu da iki fotoya her şeyini feda etmiş ya 😂

Haklısınız tam kaç kere deneyimlerim oldu biri de böyle yaklaşmadı bana şimdi oldu diye mutluyum en aZından merak ediyordum . Ve görmüş oldum , bi destek alacağım kendimi toparlayayım da

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X