Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Her Tarayışımda bu ve bundan daha fazla dökülüyor. zaten bir avuç. Lütfen bakın.

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

olduramadim___

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2019
26
8
Saçlarım her tarayışımda en az bu kadar dökülüyor. Bu kadar dökülüp durdurabilen var mı ? 87554548.png

Saçların hangi boyda? Benim de dökülüyor.. günde 100 tel diyorlar ama normal mi acaba...benim ekstra olarak banyo ve sonrasında da dökülüyor..

Saçların hangi boyda? Benim de dökülüyor.. günde 100 tel diyorlar ama normal mi acaba...benim ekstra olarak banyo ve sonrasında da dökülüyor..
Omzuma geliyor. Zaten hem ince telli hem seyrek
Banyoda dökülüyor tarıyorum dökülüyor, eninde sonunda sacim hic kalmayacak sanıyorum.

Omzuma geliyor. Zaten hem ince telli hem seyrek
Banyoda dökülüyor tarıyorum dökülüyor, eninde sonunda sacim hic kalmayacak sanıyorum.
Sorma bende çok kafaya taktım. Normalde dökülüyor, yastıkta dökülüyor, banyoda ve banyo sonrasinda da dökülüyor. Hiç anlamadim :KK43: saçlarının resmini çekip atar misin?

Benim de saçlarım ince telli ve az. Çok dökülür genelde, özellikle belli zamanlarda. Ama geçen yıl çok artmıştı dökülmesi, senin resimdekinin 2-3 misli düşün hatta, her tarayışımda hem de.

Sonra hamile kaldım, folik asit kullanmaya başladıktan sonra o kadar düzeldi ki saçlarım. Dökülmesi durdu ve daha sağlıklıydı.
Ancak bir buçuk ay önce erken doğum yaptım. Bebeğimi de kaybettim. Saçlarım eski haline geri döndü. Hatta sıkıntı ve stresten daha da çok dökülüyor. Kel kalıcam sanki.

Vitamin eksikliginden de dokulur ilk once bir kan testi yaptirip bakmak lazim eger sorun yoksa kantaron yagini oneririm sac diplerine ve uclarina surup bir iki saat bekletip yikayinca dokulmeyi engelliyor saclar kolay taraniyor yumusacik oluyor ayni sekilde bioblas sampuanlarina dokulmeyi onler benimde saclarim cok uzun bunlari yaparak dokulmeyi ve yipranmayi onluyorum

Allah korusun. Oyle bi sey demedi sadece sac dökülmesi yapabilir diye okudum google da. Sizinki o değildir sanirim, onun cok farkli belirtileri var
Yok degilsir benimki muhtemelen ya havalardan ,ya kan degerlerimizde sorun var yani vitamin eksikliği gibi. Baktırmak lazım aslında.
Benim de saçlarım ince telli ve az. Çok dökülür genelde, özellikle belli zamanlarda. Ama geçen yıl çok artmıştı dökülmesi, senin resimdekinin 2-3 misli düşün hatta, her tarayışımda hem de.

Sonra hamile kaldım, folik asit kullanmaya başladıktan sonra o kadar düzeldi ki saçlarım. Dökülmesi durdu ve daha sağlıklıydı.
Ancak bir buçuk ay önce erken doğum yaptım. Bebeğimi de kaybettim. Saçlarım eski haline geri döndü. Hatta sıkıntı ve stresten daha da çok dökülüyor. Kel kalıcam sanki.
Benim de aynı şekilde saçlarım hep dökülür,bazen artar bazen normale döner. Folik asid yarın eczaneden alıp deneyeyim . Yada önce kan degerlerime baktirayim
Çok geçmiş olsun . rabbim sizi cennette beraber etsin inşallah.🌹

Bu arada hangi ilacı kullandınız hatırlıyor musunuz?

X