Herbalife Çayı ve Milkshake Kürü

gfgfgf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
186
3
bugün bu ürünleri aldım inşallah güzel sonuç alırım çok kişi var kullanan aranızda bunlardan biri varmı arkadaşlar inşallah işe yarar

ben de almıştım bi komşum kullanıyodu onun tavsiyesiyle fakat ilk aldım çay sheki bile bitirip düzenli kullanamadım zaten bu tür ürüne karşı şüphelerimde vardı bir diyetisyen arkadaşa sordum kendim kullandığımı söylemeden bu tür ürünlerin karaciğere böbreklere çok yük yüklediğini zorladığını söyledi zaten üstündede böbrek sorunları olanlar kullanmasın yazıyor bu ürünün amarikada yasak oldugunu internetten öğrendim şimdi tekrar kullanıyım diyorum ama korkuyorum sağlık açısından komşum uzun aylar kullandı okadar müthiş bi kilo kaybıda gözlemlemedim birde çok pahalı bu ürünler para tuzağı uzun süre sıvıyla beslenmek devem ettirilir gibi değil

Bir kaç yıl önce ben de denemek isteyip bir sürü para vermiştim ama üçüncü bardağı kullanamadım bile ve çöpü boyladı açıkcası..

Ben tadından dolayı fenalık geçirmiştim tabii bu kişiden kişiye değişir.Bir de beni hiç tok tutmadı (gerçi çok az kullanmıştım ama satıcı ilk kullandığın günden itibaren tokluk yapar demişti)

Moralini bozmak gibi olmasın ama deneyimim bu,almışsın artık.Umarım boşa gitmez..

korkma arkadaşım dünyada başına gelebilecek en iyi şey herbalife
emin ol daha sağlıklı bir ürün ne var nede daha sağlıklı bir şekilde beslenebilirsin

sen muhteşemsin korkma

valla şimdi biraz hevesim gitti ama artık aldım 1 ay kullanıp görüceğiz bakalım ne olcak

Yapmayın arkadaşlar, her gün bilmemne ürünü hapı kullanıp ölenlerin haberleri yayınlanıyor televizyonlarda, görmüyor musunuz? Ölmeseniz bile karaciğerinize, böbreğinize vereceğiniz hesabı hiç düşünmüyor musunuz, Noolur yapmayın yahu, sitede bin tane başlık var sağlıklı beslenme ve diyet bilgileri içeren, onlardan birini uygulayın, spor yapın, verirsiniz istediğiniz kadar kilo, böyle yöntemlere kanmayın, noolur...

Son düzenleme:
Canım ben 1,5 aydır kullanıyorum yaklaşık 6 kilo verdim
Herbalife sağlıklı yaşam için gerekli sadce kilo vermek için değil
Düzenli yaprsan emin ol hedefine ulaşırsın

kilo vermeye başlamadan önce şu shake olanı bana satmak istemişlerdi.
sabah ve akşam yemeklerini yemeyip sadece o shake ten içiceksin dediler bana.
hiç aklıma yatmadı.
spor yapıcak mıyım diye sordum. yapmana gerek yok dediler ve bu bana inanılmaz saçma geldi.
doktorlar tvde bas bas bağırıyor sporsuz diyet, diyetsiz spor olmaz diye!!!

evde herkes yemek yerken ben onu içip bi kenara geçemem açıkçası.
kendi sağlıklı diyet ve spor programımla 4.5 ayda 21 kilo verdim. olduğumdan daha da zayıf gözüküyorum sporla verdiğim için.
demem o ki bu tarz şeylerden medet ummayın.
bunlar kalıcı çözümler değil!!!

spor yapacaksınız! bunun başka çaresi yok arkadaşlar...

bizde eşimle kullandık.internetten de çok araştırdık yorumları okuduk.dünyanın parasını verdik.maması çayı vitamin hapları barları hepsini aldık.hiç de işe yaramadı.o kadar aç kalsan zaten kilo verirsin.ne zamandır yorum yapmıyordum bu konuyu görünce dayanamadım.araştırıp almak isteyenlerle paylaşmak istedim.

arkadaşım ben kullanmışdım 3 kiloyu zor verdim 3 ayda. bide 3 ayda koruyucu ulsun diye kullandım sonuç ayda 1 kilo. verdiğinde geri geliyo meraketme bence sağlıklı değil

Arkadaşlar şunu söylemek isityorum

HERBALİFE SAĞLIKLI YAŞAM DENGELİYİCİ
Kilo veririken vitaminleri alarak veriyorsun
Hiçde aç kalmadım
canımın istediği herşeyide yedim halada yiyorum her bünye farklıdır
bu ürünü kullanıyorsunuz diye yan gel yat sihirli dokunuş beklersen hata yaparsın

hevesini kırmak istemem ama bende kullandım dahada kilo aldım çileklisini alıyodum bide baya kilolu oldum tadıda çekilmezdi

ya niye kimse bana yardımcı olmuyor kimse kullanmadımı aranızda bu ürünleriiiiiii

selam 5 yıl once bende herbalife mılkshake kullandım sabah aksam mılkshake içtim cok uzun sure tok tutuyo işe yarıyo ben 1 ayda 8 10 kılo vermıstım ama kanserojen otaraz seyler kullanmak gıbı bıseyler cıkarttılar bende bıraktım acıl kılo vermek ıstıyosan 1 ay kullan sonra normal bı sekılde yemege devam et buarada herbalıfe kullanırken hergun enaz yarım saat spor yapıodum

X