Herkes evlenirken hala evlenememek yaş 29 ? Okuyun lütfen??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
senin bakış acinla sende de de durum tersi olduğu için mi bu kadar güleç sin 🤣🤣
Güler yüzlü olmak da suç oldu şimdi 😂😂😂😂ya sen iyi misin 😂😂😂😂 senin dediğin gibiyse eğer merak etme evlenince rahatlarsın 😂😂😂 neyi ima ettiğini biliyorum. Seks yapınca rahatlamak ve güler yüzlü olmak oluyrı demek ki senin için 😂😂😂😂😂

Evlilik niyeti ile bakmak görüşmek farklı , göz zinası farklı bir şey. Lütfen biraz birşeyler öğrenin İslamiyet'e dair.Hangi birini düzelteyim yazdiklariniza şaşırdım.
Sen evlilik niyetiyle görüşürken umarım karşındaki adam hayallerinde başka niyetlerle bakmiyodur ya djdj

Güler yüzlü olmak da suç oldu şimdi 😂😂😂😂ya sen iyi misin 😂😂😂😂 senin dediğin gibiyse eğer merak etme evlenince rahatlarsın 😂😂😂 neyi ima ettiğini biliyorum. Seks yapınca rahatlamak ve güler yüzlü olmak oluyrı demek ki senin için 😂😂😂😂😂
Hayır senin için öyleymiş bunu öğrendim.Her neyse bu konuyu çok uzatmayalım.Yorum istemiyorum sizden.

Yoo isteyen dua eder isteyen olumlama yapar. Ama ikisinde de oturup beklerseniz çok beklersiniz. Çaba sarfetmeden bir şey elde edilmez. Her konuda böyledir bu. İster eş isteyin, ister iş isteyin, ister başka bişey oturup bekleyene altın tepside sunulmuyor.
Biliyorum. Erkeklerin peşinden koşanlara da sunulmuyor gördüğüm kadarıyla. İster beğen ister beğenme resmen kısmet meselesi, talihli olan doğru zamanda doğru yerde bulunur

İlk yazan o, dikkat edin.Gercekten adil yaklasacaksaniz aynı tepki yi o kişiye de gösterin.Ben cevap verdim
Ben en başından beri yazılanları okudum ve öyle yorum yapıyorum zaten üslubune dikkat etmen gerekiyor 29 yaşında biri olarak burda sen kimseyi dinle yok Arapmısın demekle yargılayamazsın

Normal şartlarda yaşınız geç değil ancak görücü usülü, seveceğiniz biri olmalı, artı ek kriterler eklenince bulunduğunuz muhafazakar çevre için çok yaşlısınız ve çok zor. Bence ‘harama bulaşmadan’ kendiniz denk gelebilirsiniz yine eğer hayata karışırsanız. Bilmiyorum mümkün mü bakış açınıza göre.

Ben harama biraz bulaşarak buldum açıkçası. Erkenden kapattım 😏

Ben en başından beri yazılanları okudum ve öyle yorum yapıyorum zaten üslubune dikkat etmen gerekiyor 29 yaşında biri olarak burda sen kimseyi dinle yok Arapmısın demekle yargılayamazsın
Yargilamadim ki ırkçı olmadığımı söyledim.O da bel altı cümleler yazdi

shsdhfdhdfh inançlı birinin dua edip ellerini Allaha açmasını anlarım ama şu enerji menerji işleri tamamen saçmalık yahuuuu. Dinle pek aram yok, ama inançlı insanları %100 anlıyorum bu konuda amma velakin evrene mesaj falan atmanın gerçekten hiçbir mantığı yok. Cool görünücem diye saçmalayan beyaz yakalı miti sadece, o da son 10 yılda ortaya çıktı. Dua niye edilmesin ayrıca, bizim ülkede yaşayan tüm Müslümanlara verilen bu şahane akılın var mı bir dayanağı?
Aynen. dua eden de mesajını yolluyor zaten, keriz gibi silkelenmenin manası yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X