Hibiskus cayi ni deneyen varmi?

Bana da diyetisyenim önerdi.
Parmka ucuyla az bir tutam hibismus otu , 1 tutam yeşil çay , 1 tane çubuk tarçın ,
1lt su ,yarım limon ve yarım elmayı ılık suda 2 saat bekletip iç dedi.

4-5 gündür yapıyorum az süre olmasına rağmen sürekli idrara çıkararak ödem atıyorum şişliiğim gitti. Bu hafta tartılınca tartıda ne kadar farkedecek bakalım
Sonucu yazarsan bende başlayayım :)

Bende hibiskusu duraklama olursa kullanıyordum.içine çubuk tarçın karanfil ve bir tutam da hibiskus atıp ılıyınca içiyordum duraklamamı kırıyordu şimdi yine başlamayı düşünüyorum.

Eşimin bir arkadaşı bu çayla 25 kg vermiş. Eşim de bana aldı kullanıyorum bakalım :)

Kaynatılıyor mu, sıcak suyla demleniyor mu yoksa ılık suda belli bir süre bekletiliyor mu net bir bilgi alamadım yedi sayfa boyunca...

Sadece bu çayı içerek mi vermiş yoksa diyette yapmış mı, Bir de nasıl kullanılıyor aç karna mı tok karna mı Nasıl demleniyor

Merhaba tv de gulsah saracoglu 21 kilo verdim zipladim bide hibiskus cayini ictim cok yarari var zayiflamaya dedi.emziren annelerde icebiliyormus.bu cay hakkinda bilgisi olan varsa bilgi verebilirmi!
Ben yapıyorum ama zayıflamak için değil bağışıklık kazanmak için. Kaynar suya bir tutaM atıyorum tek içimlik için içine isteğe bağlı karanfil attım mesela sonra biraz daha kaynatıp içiyorum bazen içine bal koyuyorum. Ekşi tadı lezzetli kokusu karanfilin de etkisiyle güzel ben severek içiyorum. Sindirim sistemimi çalıştırıyor kabızlığımı giderdi. Yeşil çay da her gün tüketirim bitki çaylarını düzenli kullandığında etkisi görülüyor.

Merhaba kullandığınız ürün bumu nekadar kullandınız gerçekten etkisini gördünüzmü?
Screenshot_20200403-164813_Samsung Internet.jpg

Merhaba kullandığınız ürün bumu??

Eklentiler

• Screenshot_20200403-164813_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200403-164813_Samsung Internet.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 114
X