Hiç arkadaşım yok… :(

Hadi şimdi başka kapıya lütfen elimdeki son mamaları akşam beslemesinde dağıttım🤣🤣🤣
Hem karşı tarafı hayvan yerine koyup laf sokmaya çalışıp hem de hayvansever görünmekte zeka ortalamanızın özeti olmuş. 😂 Sizde onlarla dertleşin artik insanların iletişim kuracağı kalitede değilsiniz nasıl olsa sizi de anlıyorum. 😂

Hem karşı tarafı hayvan yerine koyup laf sokmaya çalışıp hem de hayvansever görünmekte zeka ortalamanızın özeti olmuş. 😂 Sizde onlarla dertleşin artik insanların iletişim kuracağı kalitede değilsiniz nasıl olsa sizi de anlıyorum. 😂
Her yazilana salça olmasaydin da sana verilecek cevabım bu olamasaydi herneyse başka zamana sözüm olsun🤣🤣🤣 dostluğum kadar dusmanligimda kuvvetidir benim😼

Ya orda olay muhabbet, okeyde de piknikte de. Ahbaplarla her yer eğlenceli, sohbet olmayınca her yer boş.Yıllar olmuştur okey oynamayalı özledim valla var mı hala oyun oynanan kafeler??
Kıraathanelerde dayılar kesin oynuyor da gençlerin oynadığı oyun cafelerinde bence yoktur okey. Ben 20 sene önce üniversitedeyken bile okey değil tabu batak falan oynardık.
Okey tahtasıyla oynayacaksak da illa ramikap oynuyorduk. Cidden okey aşırı sıkıcı saçma bir oyun

Sizin yaş grubunuz üniversite okuyup eğleniyor siz akşam ne yemek yapsam derdindesiniz kendi yaş grubunuzla uymazsınız zaten. İş yerinizdeki insanlar gayet uyar size sonuçta aynı hayatı yaşıyorsunuz niye istemiyorsunuz anlamadım.

Sık sevgili değiştiren bir arkadaşım var. Kardeşim de öyledir. Aşırı eğlenceli insanlar. Enerji saçıyorlar. Tavsiye ederim
Konu sahibinin sevgili dedikleri de flört zaten. Flört demek zaten tanışırsın birkaç hafta flört edersin olursa olur, olmazsa sıradaki dersin. Olayın amacı bu zaten. Konu sahibi bulduğu ilk erkekle hemen evlendiği için diğer genç kadınların erkek tanımasını bile garipsiyor🤷🏻‍♀️ Flört tanıma süreci demek nikaha alacak değiliz. Olmuyorsa tabii ki next diyeceğiz. Kadın bunu bile garipsiyor ve yargılıyor. Bana feci Yaprak Dökümü Fikret vibe verdi konu sahibi. O karakter de 27 yaşında olmasına rağmen çok gerikafalıydı.

Kıraathanelerde dayılar kesin oynuyor da gençlerin oynadığı oyun cafelerinde bence yoktur okey. Ben 20 sene önce üniversitedeyken bile okey değil tabu batak falan oynardık.
Okey tahtasıyla oynayacaksak da illa ramikap oynuyorduk. Cidden okey aşırı sıkıcı saçma bir oyun
Üniversite öğrencileri genelde 101 ve batak oynuyor bana öğretmeye çalıştı arkadaşlar da ben pek anlamadım. 😂😂Kızlarla yurtta canımız sıkılınca oje sürüyorduk,bakım yapıp papaz kaçtı,kart oyunları oynardık. Neden bilmiyorum ojeli,ojeli kart oynamaktan keyif alıyorduk😂🤷🏻‍♀️ Yurtta kart oyunları bile yasak olduğu için biraz da cezbedici geliyordu.

22 yaşında evlendim ardından atandım ve Ankara’ya yerleştim. Aslında erken yaşta hayata başladım diyebilirim. Aile evinde yaşadığım şehirde de doğru düzgün arkadaşım yoktu ama yine de bi çevrem vardı daha doğrusu etkinliklere vs. katılmak için bütçe yoktu ya da baskıcı ailem yüzünden dışarı çıkmama falan fırsat verilmiyordu o yüzden yine arkadaşsız hissediyordum. Şimdi her şey değişti bambaşka bir şehirde bambaşka bir hayatım var ekonomik özgürlüğüm ve baskıcı olmayan bir eşim var ama kimse yok… İş yerinde yok mu diyebilirsiniz ama iş yerindeki herkes benden ortalama en az 20-25 yaş büyük insanlar gelipte benle takılacak kimse yok yani. Eşimin iş yerindekiler de hep bekar maalesef ya da aklı başında olmayan tipler beraber pikniğe gitmek, ne bileyim bi yemeğe gitmek, kız kıza bi avm yapmak istiyorum ama kimse yok… :KK43: Kendi jenerasyonum hala üniversite okuyor ya da aklı beş karış havada bi kahvaltıya gidebileceğim bi dertleşebileceğim bi dostum yok maalesef… Bu konuda ne yapabilirim?
Teşekkürler
Bende Ankarada yaşıyorum yeni evliyim aynı dertten muzdaribiz eşimin bekarliginda edindiği arkadaşlıkları devam ederken benimki garip bir şekilde evlenince çok sürmedi.. Siz ankaranin neresindensiniz ?

22 yaşında evlendim ardından atandım ve Ankara’ya yerleştim. Aslında erken yaşta hayata başladım diyebilirim. Aile evinde yaşadığım şehirde de doğru düzgün arkadaşım yoktu ama yine de bi çevrem vardı daha doğrusu etkinliklere vs. katılmak için bütçe yoktu ya da baskıcı ailem yüzünden dışarı çıkmama falan fırsat verilmiyordu o yüzden yine arkadaşsız hissediyordum. Şimdi her şey değişti bambaşka bir şehirde bambaşka bir hayatım var ekonomik özgürlüğüm ve baskıcı olmayan bir eşim var ama kimse yok… İş yerinde yok mu diyebilirsiniz ama iş yerindeki herkes benden ortalama en az 20-25 yaş büyük insanlar gelipte benle takılacak kimse yok yani. Eşimin iş yerindekiler de hep bekar maalesef ya da aklı başında olmayan tipler beraber pikniğe gitmek, ne bileyim bi yemeğe gitmek, kız kıza bi avm yapmak istiyorum ama kimse yok… :KK43: Kendi jenerasyonum hala üniversite okuyor ya da aklı beş karış havada bi kahvaltıya gidebileceğim bi dertleşebileceğim bi dostum yok maalesef… Bu konuda ne yapabilirim?
Teşekkürler
Benimde yok 🤦‍♀️

22 yaşında ben seninle görüşecek,konuşacak ortak nokta bulamazdım. Yaşıtların gibi yani.. 45’lik gibi takıldığından işyerinden birilerini bulman daha kolay.

Bende Ankarada yaşıyorum yeni evliyim aynı dertten muzdaribiz eşimin bekarliginda edindiği arkadaşlıkları devam ederken benimki garip bir şekilde evlenince çok sürmedi.. Siz ankaranin neresindensiniz ?
keçiören siz?

Hala var daha gelişmiş versiyonları tabi.
Birçok oyun çeşidi olan kafeler var üniversite çevresinde. Okey seti (101zevkli) tavla, tabu, monopoli, jenga, mikado. Grupla gidildiğinde çok da eğlenceli oluyor.
He normal tavlacı okeyci de var, en azından üniversite etrafındaki bir kafe biraz kahvehane gibi oluyor.
Ayrıca okey değil ama 101 o zamanlar çok eğlenceli gelirdi. Hala daha oynayan çok var, öğrenci evimizde bile vardı gelenlerle 101e otururduk 🤣 Bahsettiğim de bundan 2 3 yıl öncesi.

Bu arada piknik yapmaya bile laf atılmış. Ne var piknik yapmak kadar rahat aktivite mi var yaa, mangal varsa ekstra güzel yoksa da bol yeşillik hamak çay mükemmel. Daha rahatı salaşı yok bunun. Piknik kültürümüzü ezdirmem! Burnumda piknik tüttü valla 🤣

Bu arada konu sahibi biraz bana da bayık geldiniz ve tutarsız. Benim de evli arkadaşlarım gerçekten plan yaparken karşı tarafın kocasını düşünüyoruz bide. Kızıyorum onlara da yani ben asla böyle davranmam ben yoksam yemeğini yapamayan eş istemem. Sinirleniyorum ya, evleniyor musunuz ebeveyncilik mi oynuyorsunuz? Yani bu tür şeyler arkadaş edinmenizi zorlaştırır. Ayrıca size ne arkadaşınızın sevgilisinden? Bu çok rahatsız edici bir düşünce tarzı

Pardon da ne alakası var? Konudaki üslubunu beğenmedim beğenmek zorunda mıyım? Hakaret edemezsin kimseye.
Of aynen salak var karşında ya. 4 konuya da girip okuyup beğenmedim atmışsın ama 1 DAKİKADA yapmışsın bunları. Hastalıklı gibi davranışlar sergiliyorsun.
Hak ettin seni bunu ban umrumda değil git tedavini ol bu ne kin hiç tanımadığın sitedeki insana karşı.

Of aynen salak var karşında ya. 4 konuya da girip okuyup beğenmedim atmışsın ama 1 DAKİKADA yapmışsın bunları. Hastalıklı gibi davranışlar sergiliyorsun.
Hak ettin seni bunu ban umrumda değil git tedavini ol bu ne kin hiç tanımadığın sitedeki insana karşı.

Bu gerçekten nasıl bir üslup ya? Arka arkaya beğenmediysem gerçekten beğenmemişimdir bu ne saygısızlık çok enteresan bişeyle karşılaşıyorum şu anda

Bu gerçekten nasıl bir üslup ya? Arka arkaya beğenmediysem gerçekten beğenmemişimdir bu ne saygısızlık çok enteresan bişeyle karşılaşıyorum şu anda
Yahu arkadaşım bilerek mi bu rolu yapıyorsun?
1 dakika içinde 4 konu okuyup yorumlarımı bulup beğenmedim demen imkansız. Yazmışsın adımı arama yerine, yorumuma girip beğenmedim yazmışsın ya. Karşı tarafı kendi zekanızı baz alarak salak yerine koymayın ya komik oluyor.
Merhaba. Randevusuna gitmediğim iptal ettiğim bir durumum vardı. Fakat e nabızda tanı girilmişti, muayene olmuşum gibi tanısı da vardı yani.
Hastaneye gittim durumu anlattım düzelttiler. Tanıyı falan sildiler hep.

Gitmiş olsaydım tanı yanlış girilmiş olsaydı mecbur onu da düzelteceklerdi.

Yani geçmişe oynama yapılabiliyor demek oluyor bu.
Çok geçmiş olsun, peşini bırakmayın asla.
Ayrıca bunun neyini beğenmedin? Uslupmuş ya sorun. Şuna bile beğenmedim atmışsın yani.

Samimi söylüyorum bu kin çok fazla valla gerçek hayatta böyleysen yazık çevrene.

Dövüşmen guzuummm 🤗

X