Hiç arkadaşım yok… :(

17 yaşında bir arkadaşım nişanlanmıştı ve nişanlısı bekarlarla görüşmesini yasaklamıştı:) gruptaki diğer arkadaş evlenince onla iletişim kurdu, burdaki sorunlu bendim 35 te evlendim . Bekarlari ahlaksız gören zihniyet, 22 yaşında evlenip herkese cemkirmek çok güzel çünkü :)
Sen de sevüşüyon onlar da sevüşüyor.eee fark imza mı?

Ama konuş sahibinin verdigi izlenimle siiznki aynı degil . Bekarlarla ilgili vs söyledikleri rahatsız etti herkesi . Konu sahibinin bekarken de bı çevresi vs yok anladığım kadarıyla
İşte bence kendini onlardan daha olgun hissediyor ve bunu yanlış ifade etti ya da evliliğe çok hevesi vardı ve hayatında ilk sıraya koydu bilemiyorum

ne alaka ya hu? ben ahlakla alakalı bir şey demedim herkesin yaşam tarzına da saygılıyım çift olarak arkadaşlığım olsun istediğim için haftada bir sevgili degistiren tiplerle arkadas olunmuyor maalesef. bende tanisayim, esimde tanissin okeye piknige konsere turlara gidelim moodundayim
22 yaş ve çift olarak okey oynamak😂😂
Bence o 45lik ablalar dediğin insanlarla takılmanız daha doğru. Siz zaten içi geçmiş 20liksiniz. Gençler olmasın hedef kitleniz yanlış.
22 yaşımdaki halim senle arkadaş olmazdı üzgünüm. Hoş 38im hala çift olarak piknik okey yapmıyoruz yine olmadı 😂😂

22 yaş ve çift olarak okey oynamak😂😂
Bence o 45lik ablalar dediğin insanlarla takılmanız daha doğru. Siz zaten içi geçmiş 20liksiniz. Gençler olmasın hedef kitleniz yanlış.
22 yaşımdaki halim senle arkadaş olmazdı üzgünüm. Hoş 38im hala çift olarak piknik okey yapmıyoruz yine olmadı 😂😂
Ayy hiç piknik sevmem diyecektim,sanırım yalnız değilim. Piknik deyince kapıcı ailesi aklıma geliyor sadece aşırı dozda Adını Feriha Koydum izlemişim sanırım 😻

Okey de çok emekli aktivitesi yaaa.
Okey oynayan 20lik genç çift mi olur. Okey dediğin kıraathane dayısı oyalama şeyi
Bana da öyle geliyor nedense. 90lı yıllarda yazlıkta yapılan 3 şey arasında hatta. Tv olmazdı el mecbur bizim anneler babalar okey oynardı,pikniğe gidilirdi vs.

ne alaka ya hu? ben ahlakla alakalı bir şey demedim herkesin yaşam tarzına da saygılıyım çift olarak arkadaşlığım olsun istediğim için haftada bir sevgili degistiren tiplerle arkadas olunmuyor maalesef. bende tanisayim, esimde tanissin okeye piknige konsere turlara gidelim moodundayim
Sık sevgili değiştiren bir arkadaşım var. Kardeşim de öyledir. Aşırı eğlenceli insanlar. Enerji saçıyorlar. Tavsiye ederim

Okey de çok emekli aktivitesi yaaa.
Okey oynayan 20lik genç çift mi olur. Okey dediğin kıraathane dayısı oyalama şeyi
Ya orda olay muhabbet, okeyde de piknikte de. Ahbaplarla her yer eğlenceli, sohbet olmayınca her yer boş.Yıllar olmuştur okey oynamayalı özledim valla var mı hala oyun oynanan kafeler??

Ay niye olmasın yiyolar mı sizi?

Hem aynı üniversitede beraber okuduk diyorsunuz. Şimdi de o atanmıştı memurdu yanına atandım diyorsunuz. Bu nasıl bir şans? Bu şans niye başkalarında olmuyor? Açıkça soruyorum hanginizin dayısı vardı?
Ankara’da yaşayıp/bağı olup dayı bulamayan da ne bileyim…
Elini sallasan bir dayıya denk geliyor

22 yaşındaydım, evli arkadaşımla bir gün dışarı çıkalım dedik. Sinemadan çıktıktan sonra yemeğe gideceğiz sanıyordum, "kocam evde aç aç yemek beklerken ben burda yemek yiyemem" deyip beni bırakıp gitmişti :işsiz:
O zamandan beri evli arkadaşlarla kafam pek uyuşmaz, buluşmayı pek tercih etmem. Belki sizin arkadaşlarınız da benim gibi düşünüyordur. mesela ben arkadaşımın kocasıyla grup olalım da okey oynayalım istemem, ne münasebet yani.

Ac ac evde bekleyen koca canlandi gözümde :) Adamin biberon vaktini atlamak olmaz tabiki. Altinida kendi acamaz kuzucuk pişik olur. Günah vallah. Arkdaşin sorumluluk sahibi. Sen evlenince anlarsin. Insanin ici kiyilor ac ac bekleyen kocayi görünce :)

Avm gezmesine kediyle mi gideceksiniz ? Ya da dertleşmek için köpekle mi konuşacaksınız ? Ben de hayvanları çok severim ama komik bir düşünce ve tavsiye yani. Bir insan hiç kimseyle arkadaş olmayı beceremiyorsa suç çevresinde değil kendisindedir. 🙄 Tüm insanların dostlukları kötüyse sizde otomatik kötü bir dost oluyorsunuz zaten. 🤧
Bazen her insanı kendiniz gibi görmekten vazgecerseniz bu bakış açınızı degistirirseniz iyi edersiniz
Dünyada yaşayan her normal insana göre. Bunun kişisel fikirlerle değil gerçeklerle ilgisi var. Bir hayvanı karşınıza alıp derdinizi anlatıp tavsiye alamazsınız, bir hayvanla içmeye, eğlenmeye, kahveye, yemeğe, alışverişe çıkamazsınız. Bir hayvanla tatile gidemezsiniz. Buna benzer bir sürü şey sayılabilir daha. Arkadaşınız olmadığı için benim dostum hayvanlar diye kendinizi rahatlatıyorsunuz anlıyorum ama bu sağlıklı değil.
Sana göre sağlıklı olmayan bana göre gayet sağlıklı bir düşünce konu sahibinin zaten eşi var bu dediklerinizi esiylede yapabilir sadece şu can sıkıntısına iyi gelebilir bı hayvan sahiplenmesi benim de arkadaşım yok ama benim için eksiklik değil. bir suru can bakıyorum engelisi, hamilesi hastasi derken gidip boş vakit öldürmektense faydalı işler yapıyorum ... Bakış açısınizi değiştirin lutfen kimileri bu zamana bu zamanın insanlarına ayak uyduramiyor

Avm gezmesine kediyle mi gideceksiniz ? Ya da dertleşmek için köpekle mi konuşacaksınız ? Ben de hayvanları çok severim ama komik bir düşünce ve tavsiye yani. Bir insan hiç kimseyle arkadaş olmayı beceremiyorsa suç çevresinde değil kendisindedir. 🙄 Tüm insanların dostlukları kötüyse sizde otomatik kötü bir dost oluyorsunuz zaten. 🤧

Herkesi kendiniz gibi görüp yorum yapmayın. Bu zamanın insanlarından haz etmiyorum belki ben sizin gibi olmak zorunda mıyım ila arkadaşım dostumun olmasımi lazım böyle bir kuralmi varmış da bilmiyoruz ne ye dayanarak hadsizce otomatik kotu bir dost oluyorsunuz dediniz? dostlugumu gördünüz mü? konu sahibi herkesle arkadaş olmadığından dert yakınmış bende öneride bulundum sizi alakadar eden bişey olduğunda pek düşünmüyorum önerimde.... Siz önce tanımadığınız birine ön yargılı yaklaşımda bulumayin sonra arkadaşlarınızla Avm ye kahve içmeye gidersiniz..

Herkesi kendiniz gibi görüp yorum yapmayın. Bu zamanın insanlarından haz etmiyorum belki ben sizin gibi olmak zorunda mıyım ila arkadaşım dostumun olmasımi lazım böyle bir kuralmi varmış da bilmiyoruz ne ye dayanarak hadsizce otomatik kotu bir dost oluyorsunuz dediniz? dostlugumu gördünüz mü? konu sahibi herkesle arkadaş olmadığından dert yakınmış bende öneride bulundum sizi alakadar eden bişey olduğunda pek düşünmüyorum önerimde.... Siz önce tanımadığınız birine ön yargılı yaklaşımda bulumayin sonra arkadaşlarınızla Avm ye kahve içmeye gidersiniz..
Vazgeçtim siz bence de hayvanlarla dost olun. İnsanların başını yakmayayım durduk yere. 🎃 Çevrenizdeki insanların günahına girmeye hiç gerek yok....

Sana göre sağlıklı olmayan bana göre gayet sağlıklı bir düşünce konu sahibinin zaten eşi var bu dediklerinizi esiylede yapabilir sadece şu can sıkıntısına iyi gelebilir bı hayvan sahiplenmesi benim de arkadaşım yok ama benim için eksiklik değil. bir suru can bakıyorum engelisi, hamilesi hastasi derken gidip boş vakit öldürmektense faydalı işler yapıyorum ... Bakış açısınizi değiştirin lutfen kimileri bu zamana bu zamanın insanlarına ayak uyduramiyor

Vazgeçtim siz bence de hayvanlarla dost olun. İnsanların başını yakmayayım durduk yere. 🎃 Çevrenizdeki insanların günahına girmeye hiç gerek yok....
Sizin gibi İki ayaklilardan daha iyidir merak etmeyin bı kez daha beni dogruladiginiz için teşekkür ederim. Benin gibiler size 3.4 gömlek büyük gelir siz rahatiniza bakın bundan sonrada hadinizi aşan şeylere burnunuzu sokmayin

Sizin gibi İki ayaklilardan daha iyidir merak etmeyin bı kez daha beni dogruladiginiz için teşekkür ederim. Benin gibiler size 3.4 gömlek büyük gelir siz rahatiniza bakın bundan sonrada hadinizi aşan şeylere burnunuzu sokmayin
Daha düzgün yazmayı beceremiyorsunuz ama iki gömlek üstsünüz.🎃 Kendi kendinizi doğruluyorsunuz belli geçimsizliğinizden haklısınız tabi. Hayatımda tutacağım insan değilsiniz ki burnumu sokayım. Tıpkı çevreniz gibi.😂 Yorum yazdım forum gereği o kadar. 😂

Daha düzgün yazmayı beceremiyorsunuz ama iki gömlek üstsünüz.🎃 Kendi kendinizi doğruluyorsunuz belli geçimsizliğinizden haklısınız tabi. Hayatımda tutacağım insan değilsiniz ki burnumu sokayım. Tıpkı çevreniz gibi.😂 Yorum yazdım forum gereği o kadar. 😂
Hadi şimdi başka kapıya lütfen elimdeki son mamaları akşam beslemesinde dağıttım🤣🤣🤣

X