Hiç bir erkeğe evlenme teklif ettiniz mi?

mesure

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
754
15
43
Bayanlar bu konu daha önce açıldımı bilmiyorum ama görüşlerinizi çok merak ediyorum.Ayrıca yapıp yapmama konusundada kararsızım ona göre :bigrazz:

Siz hiç bir erkeğe evlenmek teklif ettinizmi?

tabiki hayır değil evlilik buluşma bile teklif etmem bırakırım o koşsun o yapsın ki bende kadın olduğumu anlayıp bunun zevkine varayım:razz:

asla asla asla yapmam...:eek:lmaz: bence sakın sende öyle bişi yapma

Sanırım bende bunu düşünüyorum artık.
Nişanlıyım ama nişanlım hala evlenme teklifi yapmadı....:KK43:

peki yapmıyım zaten bencede erkeğin yapması gereken bir durum gibi geliyor.Benim işim biraz karışıkta yani önceden zaten teklif etmişti sonra birara bu kararın yanlış olduğuna karar verdik yani sorunlardan dolayı ve şimdi yeniden başladık,hatta eskisinden daha iyiyiz ama evlilik konusu bir daha hiç açılmadı nerdeyse 1 aydır kafamda bu sorular var,ama içimdeki ses böyle önemli bir konudaki ilk adımı yinede o atsın diyor.O yüzden sizdende fikir almak istedim,teşekkürler.

ben yaptım...seviyorsan aşıksan inan yaparsın..düşünmeden benimle evlenirmisin demiştim:) aldığım cevaptanda pişmanlık duymadım.gerçi hala bekarım ama:)

Ben Yaptim Yine Olsa Yine Yaparim Onlarin Becereceği Birşey Değil Bu Evlilik Teklifi Elleri Ayaklari Birbirine Karişiyor:)gerçi şimdiki Aklimla Olsa Daha Romantik Olurdu Ama Onsekiz Yaşinda Hadi Evlen Benimle Demek Daha Keyifli Gelmişti:))))

Güzelim bence çekinilecek bir şey değil bu.Seviyorsan neden olmasın,bence ileride anlatılacak çok hoş bir anınız olur.

İlişki o dereceye geldikten sonra kadın veya erkek ne fark eder ki, bazı adamlar çok çekingen olur, bekleyip kurdeşen dökeceğine söylenmeli bence.

ebru bende sendenim nişanlıyım AMA HALA ŞÖLE İLGİNÇ BİREVLENME teklifi almadım.ben yapayım diyorum şöle değişik olsun herşey tam olsun ee bunun içinde biras parA LAZIMOLSUN ONUDA YAPICAM.İNŞALLAH DÜĞÜNE KADAR TEKLİFİ YAPARIM

evet ettim :asigim::1hug:
eşimle romantik bir film izlediğimizde der ki bir evlenme teklifi etirtmedin bana
ne var aşkım ben ettim işte a.s

puahhaaaaa deil evlilik ilişkiyi bile doğru dürüst yürütemedik,ben etseydim kesin reddedilirdim inadından :roflol: ama böle bişeyi tabiki yapmam bende erkeğin teklif etmesinden yanayım kesinlikle bu konuda da katıyım daha önce de hiç böle bişi yapmadım ve büyük konuşmayım ama yapmayı da düşünmüyorum kesinlikle.

bence erkek teklif etmeli...a.s
ama ben nişanlandıktan sonra dalgasına teklif etmiştim bi kere:roflol: bu sıralar da "tapunu alacam senin" diye takılıyom kendisine

evet ettim esime ettim zaten ben delikanli bi kizim :))))
benimle evlenirmisin degilde ben seninle evlenmek istiyorum dedim hic bisey demedi adam ama sonuc olarak evlendi ustelik tanismamizin ilk gunuydu :))) zaten bir hafta sonra evlendik yildirim nikahiyla ilk ve son askim benim iyiki tanimisim

büyük konuşmam ama etmem... niye o etmiyormuşş... benimkine söyledim ztn evlenme teklifi etmessen evlenmem seninle kaydirigubbakcemile3

bilmiyorum ama şatlar ve zaman el verriyorsa sanırım ben ederdim hiç etmedim ama ederdim heralde benım böyle düşüncemzemuszemus

X