hiç yapmadığım birşey yaptım.

kesinlikle kesinlikle kesinlikle. ders oldu napalım :)
Ben sizi tamamen haklı buldum, espri yapmanıza bozulduysa ortamı gerip sizi öyle davranmak zorunda bırakan kendisinde kabahat insan gerginlikten saçmalayabiliyor da bu da normal kaldı ki kahve içerken yaptığı eleştirilerin hepsi onun tavırlarından sonra gelişen durumlar yemeği yememeniz vs, bunlar olmadan önce de bozuk atmış zaten ne biçim bahaneler bunlar🤣 yemeği bitirseniz espri yapmasanız yine gözünün üstünde kaş var falan derdi bu dengesiz. Bence adam özgüvensiz, kendini ilgiye ve vakit ayrılmaya değer görmeyen komplekslinin teki dolayısıyla sizin ona yakın bir yerde vakit geçirmeniz uzak da olsa buluşmaya ok olmanız vs onu germiş komplekse sokmuş aşağılık kompleksi olan biriyle bu noktada bitmesi gayet olumlu sizin açınızdan

bahsederken tekrar tekrar gözümün önüne geliyor ya gerçekten hayatımın en kötü buluşmasıydı :KK70: aşırı gerilmesi, gerçekten neye kızacağı neye ne tepki vereceğinin belirsiz olması beni inanılmaz diken üzerinde hissettirdi. bi de ben alışık değilimdir çünkü konuşkan, rahat ve enerjik biriyim ben yani genelde keyifli geçer benim muhabbetlerim, 29 yaşındayım bu yaşıma kadar sohbetimden sıkılana pek rastlamadım. konu açamayan, kendini ifade edemeyen biri hiç değilim. diksiyonum da düzgündür yani kitap okurum vs. insanları, ortamı geren biri değilimdir ben. gerçekten çok çok kötüydü ya, ne konuşacağımı bilemedim, ne desem suç çünkü, her şey yanlış anlaşılıyor, kendisi aşırı diken üzerinde zaten, bi yüzü gülmedi, onunla her şey aşırı keyifsizdi ya. hevessiz bile diyemiyorum sanki sataşacak yer arıyor gibiydi.

yemek konusunda ben de senin gibi düşünüyorum. tam tersini söyleyenler oldu mesela burada. ama yemek benim, yerim veya yemem kime ne ki. üstelik hesabı o ödemedi, cüzdana bile yeltenmedi ki bu da ayrı bi rezillik. ilk buluşmada da ödememişti, ayrı ayrı ödemiştik.

anlattıkça tekrar tekrar o ana gidip masadan kalkarken kahveyi de suratına dökesim falan geliyor ahahah
Aaaaa. Hesabi kadın da erkek de öder sorun değil ama usulen en azından yeltenebilirdi.

Şimdi bakma "kadın da hesap ödeyecek ne münasebet bik bik" diyenler çok ama sanmıyorum ki bi kadın özellikle ilk buluşmalarda buna dikkat etmesin. Çok çok ezici bi çoğunluk buna dikkat ediyor. Ne derlerse desinler

Beğenmediğim yemeği birine ayıp olmasın diye yiyecek halim yok. Ha ilk buluşma olsa o riski almazdım ama bildiğim bir yemek kötü de gelebilirdi. Kaldı ki yemeğin hesabını o ödemedi, kendim ödedim. Bu durumda ayıbın a'sı bile söz konusu olamaz. Kimsenin karşısında olmadığım biri gibi davranıp sevmediğim halde sevmiş gibi yapamam. Bu bir yemek de olabilir, insan da olabilir.

Farkı düşünüyoruz demek ki bence bir yemeği buluşmada söyleyip iki çatal alıp bırakmak ayıp. Bildiğiniz bir yemeğin kötü gelmesi ihtimali ancak yemekte bir sorun varsa mümkün bu da restaurantla ilgili yemeği geri göndermenizi gerektirecek bir durum. Damak tadınıza uygun yemek söyleyecektiniz veya farklı tatlara açık değilseniz risk almayacaktınız. Kimin ödediğinin önemi yok ki. Flörtümü geçtim arkadaşım yapsa bozulurum.

Farkı düşünüyoruz demek ki bence bir yemeği buluşmada söyleyip iki çatal alıp bırakmak ayıp. Bildiğiniz bir yemeğin kötü gelmesi ihtimali ancak yemekte bir sorun varsa mümkün bu da restaurantla ilgili yemeği geri göndermenizi gerektirecek bir durum. Damak tadınıza uygun yemek söyleyecektiniz veya farklı tatlara açık değilseniz risk almayacaktınız. Kimin ödediğinin önemi yok ki. Flörtümü geçtim arkadaşım yapsa bozulurum.
bişey sorucam sence problem gerçekten bu mu?
yani onca şey yaşanmış, karşımda gerçek hali ne olduğu belirsiz bir insan var, benim gördüğüm tavırları sen görsen belki oturur ağlarsın ben buna rağmen sinir olmak dışında bişey yapmadım.
adam beni çıldırtma noktasına getirip masayı terk etmeme neden olmuş.
sen burada ısrarla yemek de yemek diyorsun.
gerçekten bomboş konuşmalara ayıracak zamanım yok benim. sana iyi forumlar.

bişey sorucam sence problem gerçekten bu mu?
yani onca şey yaşanmış, karşımda gerçek hali ne olduğu belirsiz bir insan var, benim gördüğüm tavırları sen görsen belki oturur ağlarsın ben buna rağmen sinir olmak dışında bişey yapmadım.
adam beni çıldırtma noktasına getirip masayı terk etmeme neden olmuş.
sen burada ısrarla yemek de yemek diyorsun.
gerçekten bomboş konuşmalara ayıracak zamanım yok benim. sana iyi forumlar.

Hanımefendi ben size konuyu her açıdan ele alan uzun bir yorum yazdım zaten. Orda da sizi yanlış bulduğum tek yerin yemek olduğunu bir cümle ile belirttim. O bir cümleyi cımbızlayıp üzerine yorum yazarak meseleyi uzatan sizsiniz. Ne yazdığınızdan haberiniz yok galiba.

Sizin gördüğünüz tavırları ben görsem ne münasebet ağlayayım, söyleyeyim madem merak ettiniz ne yapacağımı sizden farklı olarak kahve içmeye gitmem üstüne terk ettiğim masadaki adama tekrar mesaj yazmam. Hoş ben en baştan kendin gel kendin dön diyen adamla zaten görüşmem. Ayrıca bir görgü kuralıdır siz yazana sen cevap verilmez. Vaktiniz yok madem illa cevap vermek mecburiyetinde değilsiniz. Sürekli açtığınız konulara baktığımızda pekte zamanı dolu bir insan izlenimi de vermiyorsunuz ya neyse

Son düzenleme:
Anlattıklarınızın hepsi benim için red flag. Öncelikle kötü ya da yoğun-yorucu bir gün geçirmiş olmasının sorumlusu siz değilsiniz, yorgun ve öfkeli olabilir ve bu hislerini size bir miktar yansıtır gibi olduğunda "Ya kusuruma bakma lütfen, senle ilgili değil" benzeri bir açıklama getirebilir, toparlayabilirdi. "Zaten yorgun bir gün geçirdim, sen de şöyle yapıyorsun böyle yapıyorsun!!!" diye bu öfkesini size yansıtıp, acısını sizden çıkarmaya çalıştığı noktada bilin ki, bu tipin stili bu.

İlişkiniz devam ettikçe, o her yorgun ya da her kötü olduğunda onu bebek gibi eğlemek, onun istediği gibi davranmak durumuna itileceğiniz minik bir manipüle aralığıdır bu. Yorgunsa ve sizinle de güzel bir buluşma istiyorsa, ya buluşma için yorulmayacağı iyi bir günü seçer araya sıkıştırır gibi yapmaz, ya da o kötü günün faturasını size kesmez, buluşmaya yansıtmayacak şekilde geçirebilecek özfarkındalıkta olur.

Diğer mevzulara girmiyorum bile, araçla bırakmaması vb, benim için alakasız bir öfkenin hedefi olmak zaten yeterli bir sebep olurdu adayımı elemem için. Hiç yemediğim bir yemeği, tadını beğenmenmediğim halde beyimiz yanlış anlamasın ve zaten öfkeli, aman öfkesi patlamasın diye zorla yemek zorunda da değilim, siz de değilsiniz. İyi olmuş sildiği, sizi o zahmetten kurtarmış.

Hanımefendi ben size konuyu her açıdan ele alan uzun bir yorum yazdım zaten. Orda da sizi yanlış bulduğum tek yerin yemek olduğunu bir cümle ile belirttim. O bir cümleyi cımbızlayıp üzerine yorum yazarak meseleyi uzatan sizsiniz. Ne yazdığınızdan haberiniz yok galiba.

Sizin gördüğünüz tavırları ben görsem ne münasebet ağlayayım, söyleyeyim madem merak ettiniz ne yapacağımı sizden farklı olarak kahve içmeye gitmem üstüne terk ettiğim masadaki adama tekrar mesaj yazmam. Hoş ben en baştan kendin gel kendin dön diyen adamla zaten görüşmem. Ayrıca bir görgü kuralıdır siz yazana sen cevap verilmez. Vaktiniz yok madem illa cevap vermek mecburiyetinde değilsiniz. Sürekli açtığınız konulara baktığımızda pekte zamanı dolu bir insan izlenimi de vermiyorsunuz ya neyse
tamam

Anlattıklarınızın hepsi benim için red flag. Öncelikle kötü ya da yoğun-yorucu bir gün geçirmiş olmasının sorumlusu siz değilsiniz, yorgun ve öfkeli olabilir ve bu hislerini size bir miktar yansıtır gibi olduğunda "Ya kusuruma bakma lütfen, senle ilgili değil" benzeri bir açıklama getirebilir, toparlayabilirdi. "Zaten yorgun bir gün geçirdim, sen de şöyle yapıyorsun böyle yapıyorsun!!!" diye bu öfkesini size yansıtıp, acısını sizden çıkarmaya çalıştığı noktada bilin ki, bu tipin stili bu.

İlişkiniz devam ettikçe, o her yorgun ya da her kötü olduğunda onu bebek gibi eğlemek, onun istediği gibi davranmak durumuna itileceğiniz minik bir manipüle aralığıdır bu. Yorgunsa ve sizinle de güzel bir buluşma istiyorsa, ya buluşma için yorulmayacağı iyi bir günü seçer araya sıkıştırır gibi yapmaz, ya da o kötü günün faturasını size kesmez, buluşmaya yansıtmayacak şekilde geçirebilecek özfarkındalıkta olur.

Diğer mevzulara girmiyorum bile, araçla bırakmaması vb, benim için alakasız bir öfkenin hedefi olmak zaten yeterli bir sebep olurdu adayımı elemem için. Hiç yemediğim bir yemeği, tadını beğenmenmediğim halde beyimiz yanlış anlamasın ve zaten öfkeli, aman öfkesi patlamasın diye zorla yemek zorunda da değilim, siz de değilsiniz. İyi olmuş sildiği, sizi o zahmetten kurtarmış.
olaydan sonra arkadaşımı aradım, anlatış tarzımı görsen arkadaşım zaten şoklar içinde ve ben her hareketi anlattıktan sonra "bu nee, bu neydi, ben ne yaşadım böyle yaa" falan dedim sürekli. hala inanılır gibi değil benim için. daha ikinci buluşma ve yaşadıklarıma bak. onca saçma muameleye maruz kaldıktan sonra bile düşündüğüm şey, masada bırakıp gittiğim için ayıp oldu yaa şeklindeydi ama dünden beri bu konuya gelen yorumları okuyorum, en azından o ayıp oldu düşüncesinden sıyrıldım mesela. gerçekten bilmiyorum, çok özür dilerim ya zeka sorunu vardı, ya gerçekten öküzün tekiydi ya da hayatındaki ilk flörtü falandım o yüzden neyi nasıl yapması gerektiğini asla bilmiyordu. başka konulardaki başka davranışlarını da düşününce gerçekten bu konuda aşırı deneyimsizdi bence. ki bu da ayrı bir problem zaten.

yemek konusuyla alakalı gelen yorumlara katılmama sebebim de bu zaten. ben neden karşımdakinin kalbi kırılmasın, beni yanlış anlamasın diye sevmemişsem o yemeği yiyeyim ki? kaldı ki neden ona trip olsun diye yemeği yemeyip aç kalayım? trip olsun istesem yemek siparişimi iptal ederim yani neden nimete ayıp edeyim? sert yorumlar geldi bu konu hakkında, yok gitmeseydin o zaman oraya bilmem ne. gittik, denemiş olduk ve sevmedim, bu kadar basit. karşımdaki insan sevmemiş olsa ben bundan epey bi eğlence malzemesi çıkarır üzerine konuşur, bunu keyifli bir anıya dönüştürür karşımdakine de bunun bir sorun olmadığını belli ederim halimle tavrımla. ama benim karşımda bana, neden sevmedin, neden yemedin diye 100 kere soran bir insan vardı. ısrardan ve fazla sorudan hoşlanmam asla. telefondaki arkadaşıma anlattığımda bana gülerek "biz olsaydık o yemek hakkında 100 tane konuşacak malzeme çıkarır seneler sonra bile anlatırdık" dedi mesela. ayrıca bir kez daha bu yemeği yememe olayı başıma geldi, çin restoranıydı, normalde yediğim daha önceden tadını bildiğim bişey sipariş ettim ama restoranın yaptığı yemeği sevmedim ve yemedim. karşımdaki da gayet anlayışlı davranıp başka bir restorana gitmeyi teklif etmişti. ben de kibarca geri çevirip kahve içmeyi teklif etmiştim üstelik o yemeğin hesabını da tamamen o ödemişti.

olaydan sonra arkadaşımı aradım, anlatış tarzımı görsen arkadaşım zaten şoklar içinde ve ben her hareketi anlattıktan sonra "bu nee, bu neydi, ben ne yaşadım böyle yaa" falan dedim sürekli. hala inanılır gibi değil benim için. daha ikinci buluşma ve yaşadıklarıma bak. onca saçma muameleye maruz kaldıktan sonra bile düşündüğüm şey, masada bırakıp gittiğim için ayıp oldu yaa şeklindeydi ama dünden beri bu konuya gelen yorumları okuyorum, en azından o ayıp oldu düşüncesinden sıyrıldım mesela. gerçekten bilmiyorum, çok özür dilerim ya zeka sorunu vardı, ya gerçekten öküzün tekiydi ya da hayatındaki ilk flörtü falandım o yüzden neyi nasıl yapması gerektiğini asla bilmiyordu. başka konulardaki başka davranışlarını da düşününce gerçekten bu konuda aşırı deneyimsizdi bence. ki bu da ayrı bir problem zaten.

yemek konusuyla alakalı gelen yorumlara katılmama sebebim de bu zaten. ben neden karşımdakinin kalbi kırılmasın, beni yanlış anlamasın diye sevmemişsem o yemeği yiyeyim ki? kaldı ki neden ona trip olsun diye yemeği yemeyip aç kalayım? trip olsun istesem yemek siparişimi iptal ederim yani neden nimete ayıp edeyim? sert yorumlar geldi bu konu hakkında, yok gitmeseydin o zaman oraya bilmem ne. gittik, denemiş olduk ve sevmedim, bu kadar basit. karşımdaki insan sevmemiş olsa ben bundan epey bi eğlence malzemesi çıkarır üzerine konuşur, bunu keyifli bir anıya dönüştürür karşımdakine de bunun bir sorun olmadığını belli ederim halimle tavrımla. ama benim karşımda bana, neden sevmedin, neden yemedin diye 100 kere soran bir insan vardı. ısrardan ve fazla sorudan hoşlanmam asla. telefondaki arkadaşıma anlattığımda bana gülerek "biz olsaydık o yemek hakkında 100 tane konuşacak malzeme çıkarır seneler sonra bile anlatırdık" dedi mesela. ayrıca bir kez daha bu yemeği yememe olayı başıma geldi, çin restoranıydı, normalde yediğim daha önceden tadını bildiğim bişey sipariş ettim ama restoranın yaptığı yemeği sevmedim ve yemedim. karşımdaki da gayet anlayışlı davranıp başka bir restorana gitmeyi teklif etmişti. ben de kibarca geri çevirip kahve içmeyi teklif etmiştim üstelik o yemeğin hesabını da tamamen o ödemişti.

Arkadaşlarla veya sevgiliyle yeni yemek denenir nebileyim eşimle birlikte yeni bir yemek denedigimiz zamanlardan birinde yemekten bir kucuk bir lokma aldim ve onu bile yutamamistim. 😂
Komikti filan ama bunlari 2 kere gordugum insanla yapmazdim.
Ben de begenmedigim şeyi yutamam bile ama riskli denemeler yapmazdim.

Yeni tanişma ve yemeğe cikilmiş disardan bakinca acayip itici oluyor yiyemeyecegi yemeği soyleyip 2 çatal alip birakip boş boş durmak. Bu bile tek başina olumsuz durum oluşturuyor.
Buradaki tek sorun tabi ki yenmeyen yemek değil ve zamani geri alamazsiniz yapacaginiz bir sey yok ama bir aklinizda bulunsun diye yaziyoruz. Uyar uyamaz bilmem tabi.

Yemeğe cikilmişsa birlikte sohbet ederek yemek yemek için cikiliyor, biri tabagini oylece birakip oturunca olumsuz uyaniyor.

Arkadaşlarla veya sevgiliyle yeni yemek denenir nebileyim eşimle birlikte yeni bir yemek denedigimiz zamanlardan birinde yemekten bir kucuk bir lokma aldim ve onu bile yutamamistim. 😂
Komikti filan ama bunlari 2 kere gordugum insanla yapmazdim.
Ben de begenmedigim şeyi yutamam bile ama riskli denemeler yapmazdim.

Yeni tanişma ve yemeğe cikilmiş disardan bakinca acayip itici oluyor yiyemeyecegi yemeği soyleyip 2 çatal alip birakip boş boş durmak. Bu bile tek başina olumsuz durum oluşturuyor.
Buradaki tek sorun tabi ki yenmeyen yemek değil ve zamani geri alamazsiniz yapacaginiz bir sey yok ama bir aklinizda bulunsun diye yaziyoruz. Uyar uyamaz bilmem tabi.

Yemeğe cikilmişsa birlikte sohbet ederek yemek yemek için cikiliyor, biri tabagini oylece birakip oturunca olumsuz uyaniyor.
valla açıkçası yemeğe gelene kadar itici olan çok daha fazla şey vardı ama yemek konusuna tekrar açıklık getireyim, menüye bakıp güzel olabileceğini tahmin ettim sonuçta böcek yemedik yani ya da bizim ağzımıza sürmeyeceğimiz şeyler yoktu açıkçası ama önüme geldiğinde sahiden beğenmedim ve ister itici olsun ister çekici, yemem ve yemediğime pişman da değilim. ayrıca ben yemeği bırakıp boş boş oturan biri değilim, onunla konuşmaya sohbet etmeye çalıştım, az da olsa yemeğin yanındaki garnitürleri yedim sayılır ama bizim buluşmamızdaki problem benim o yemeği yememiş olmam değildi. ve ne olursa olsun ben, karşımdaki kişiyle aramdaki hava olumlu olsaydı yemeğin problem olmayacağına adım kadar eminim. daha önce başka biriyle de yaşadım bu gelen yemeği yememe durumunu ama karşımdaki insan asla problem etmemişti, sohbetimize devam ettik, bana bu görüştüğüm kişi gibi 150 kez neden yemediğimi sormadı üstelik hesabı da ödemişti. bakın yemediğim yemeğin hesabını ödemişti ve devamında bana başka restorana gitmeyi teklif etmişti mesela. burada karşımdaki insan o kadar nezaketten yoksundu ki yemeği yememiş olmamın saçma biçimde üzerinde durdu, başka restoranı teklif etmedi ve hesap sırasında elini cebine atmadı (ilk buluşmada da ödememişti) yani hesabını ödediği yemeği yemedim ayıp oldu gibi bi düşünce içinde değilim ben.

bak mesela son cümlen ne kadar doğru, yemeğe çıkılmışsa biriyle sohbet ederek yemek için çıkılıyor diyorsun. insanlarla bu yüzden yemeğe, kahveye çıkarız mesele aslında yemek veya kahve değil mesele anı paylaşmak ve sohbet etmek. bu insanla olan problem sohbetin çabalarıma rağmen akmamasıydı. bu bir ilk buluşma olsa üzerinde tek saniye bile düşünmem, ilk kez gördüm ve enerjim tutmadı der geçerim ama karşımdaki insan ilk buluşmanın tam tersi olup mesajlaşırken olan kişiden de bu kadar uzaklaşınca, resmen beni her lafımda tersleyince yemek yenmiş yenmemiş bunlar devede kulak. karşındaki siparişinden memnun kalmayabilir, önemli olan karşında bu tarz durumlara anlayış gösterebilecek bir yaklaşım. zaten bu olmayınca o insan hayatımda neden olsun, öyle değil mi?

Hiç sevmediğim erkek tipi iş yorgunluğuyla stresiyle karşı tarafı da yoran. Bu konuyu okurken hep kafamda canlandı üniversitede benim de oldu bu tarz bi akşam vakti yürüyüşe çıkalım demiştik 10 dk tahammül edebildim😄 aşırı sıkıcı soruları her şeyin altında ima aramaları sorguya çeker gibi konuşmaları(polisti kendisi belki ondan böyle hareketleri vardı). Yurt giriş saatim yaklaşıyor ben gideyim dedim yarı yoldan. Daha 20 dk var gel biraz daha yürüyelim ilerden döneriz dedi. Yok sağol bana yetti bu kadar demiştim 🤣 çok bozulmuştu o yüzü unutamam. Ama ay imdaaat diye bağıracak noktaya gelmiştim. Bu arada bu çocuğa aşık oldum daha sonra çünkü tip olarak karşıdan gördüğümde bile ohaa tam istediğim gibi demiştim. 😁Eve gidince mesaj atmış bana seninle ciddi düşünmüştüm ama bu yaptığın her şeyi bitirdi bende diye. Sonra devam ettik ama en basit şeyde bile “ tamam kristal ben 16 saat çalışmışım senin şu yaptığına bak” diye habire her şeyde çok çalışıp yorulduğunu bana yıkıyordu 😄 baya zor olmakla beraber güzel duygular hissettiriyordu ama kesinlikle çok yorucu bir insandı. Senin bu adamla da daha birkaç buluşmada böyle hissettiren enerjini sömüren birini bir de aynı evde düşün.. of içim darlandı bence erkenden kurtulduğun iyi olmuş

günaydın hanımlar, bu aralar sık konu açar oldum :) ama buradan fikir almak özellikle de yorumların doğru olduğunu görmek hoşuma gidiyor ve kendimi yalnız hissetmemiş oluyorum. yazılarım uzun oluyor haberiniz olsun ama.

en son, ilişki kurmakta zorlanıyorum diye bir konu açmıştım, merak edenler bakabilir. ilişki kurmakta zorlanıyorum o konumda, son zamanlarda görüştüğüm birinden bahsetmiştim. bu kişi tanışmayı kendisi isteyip bütün ilk adımları (ne önemi varsa) kendisi atmıştı ve ben de kesip atmak yerine şans vereyim demiştim. bir kere görüşüp kahve vs içmiştik kötü bir görüşme değildi. kendisi bana o kadar aşırı ilgi gösterip o kadar çok üstüme düştü ki bi ara, ben ciddi ciddi kaçmak istedim çünkü zırt pırt aramaları, sürekli mesaj atıp mesaj beklemeleri falan bunaltmıştı. bir iki kez de biz zıtlaşınca devam edip etmemeyi sorguladım kendi içimde. artık kendimi biliyorum, tanıyarak seven bir insanım. anlık beğenilerden ziyade karşımdakini çözdükçe seviyorum ya da uzaklaşıyorum ben. bu yüzden kimseyi ilk görüşte, ilk baş başa buluşmada elemiyorum. zıtlaşma dediklerim çok minik şeyler ama beni uzaklaştıran şeylerdi ve uzaklaşmamı istemediği için arayıp uzun uzun kendini anlatıp, konuşmaya çalışıp devam etmek için çabalıyordu. yine başka bi saçmalığında rest çekip bi daha yazma dediğimde bile ısrarla arayıp devam etmek için ikna etmişti. bu esnada bunlar 2 hafta içinde falan oldu, araya bayram girmesi ve onun il dışına gitmesi sebebiyle 2 hafta sonra ancak dün tekrar buluşabildik.

hanımlar, bu buluşmayı güyaaa karşımdaki insan iple çektiğini söylemesine rağmen hayatımdaki en kötü buluşma oldu :KK70: şu an güldüğüme bakmayın ama berbattı ve kendimi çok kötü hissettim. ve bana burada şey demiştiniz, başta çok ilgi gösterenler sonra fos çıkıyor falan demiştiniz. karşımdaki insan sanki zorla gelmiş gibiydi. arabayla aldı beni ortak bir noktadan, bi negatiflik var yani hissettim. çok yoğun bir gün geçirmişti, herhalde ondan dedim üzerime alınmadım önce. ama yani hiç hayal ettiğim gibi değildi. beni bi mekana götürdü ama trafikte ona söyleniyor buna söyleniyor, ben ortamı yumuşatmak için bi espiri yapıyorum ya da bi konu açıyorum ama sohbet edemiyoruz. bişey diyorum, bi cümle ile geçiştiriyor. zaten şeye sinir oldum, yüksek sesli müzik açmıştı ve şarkıları tamamen kendi kafasına göre değiştiriyordu. insan bi sormaz mı yanındaki kadına? belki önemsiz bişey ama çok bencil bir hareketti benim gözümde. neyse sonunda yemek için mekana gelebildik. zaten zor bulduk. gittik, doluydu, 10 dk ayakta bekledik. bu esnada biraz olsun konuşabildik karşılıklı. neyse masa boşaldı geçtik oturduk, dünya mutfağından bi yere gitmiştik. siparişin gelmesini beklerken yine bi sessizlik. sohbet muhabbet yok. bişey diyorum devamı gelmiyor, akmıyor falan aşırı tutuk. ama böyle tutuktan ziyade zorla gelmiş gibi. kendimi kötü hissettim ve yemekten sonra evlere dağılmak geldi içimden. (yemek sonrası kahve içeriz diye plan yapmıştık) bişey demedim, yemekler geldi. yemeği hiç sevmedim maalesef, damak tadımıza ters oluyor sonuçta bazı yemekler, mutfaklar. çok da aşırı aç değildim, bir iki çatal aldım bıraktım. bu yemek olayına taktı kafayı. 10 kere sordu neden yemiyorsun diye. çok sevmedim dedim, nesini sevmedin falan diyor. ay bana daral geldi kızlar öyle böyle değil. neyse onun yemesini bekledim falan yedi kalktık. kahve için bi mekana girdik. ama gerginiz yani bişey diyorum yanlış anlıyor, ters yapıyor, asla gülmüyor inanılmaz rahatsız edici bi enerji, aura var. oturduk, kahveler geldi. dedim ya sohbet edemiyoruz, yüzüme bakmıyorsun sen farkında mısın? dedim. başladı bu sen kendi tavırlarına bakmıyorsun, gelen yemeği bile yemedin, sürekli dalga geçiyorsun (espirileri dalga olarak algılamış) bi ayna olsa kendine baksan anlarsın, gıcıksın şöylesin böylesin diye konuşmaya başladı. ama öyle bi konuşuyor ki benden nefret ediyor gibi :KK70: bana dedi ki, sana günümün nasıl geçtiğini anlattım ekstradan daha ne anlatayım? ne istiyorsun? insanların içinde napayım gibi saçma sapan cümleler kurdu. o kadar gerildim, enerjim o kadar aşağı çekildi ki daha fazla katlanamadım ve çantamı alıp kalktım, daha kahvelerden bir iki yudum içilmişti. ben gidiyorum, zaman ayırdığın için teşekkürler kendine iyi bak dedim, kasada kendi kahvemi ödeyip yanından ayrıldım. çok bozuldu ama bişey demedi.

tabii bu hareket benim hiç yapmadığım bişey ama o kadar dayanamadım ki yapmak zorunda hissettim kendimi. zaten evime çok uzak bir noktada buluşmuştuk ve araba olmasına rağmen beni evime bırakmayacağını söylemişti. açıkçası bu da bir flört için benim açımdan eksi bir hareket. ben erkek olsam kız arkadaşımı akşam vakti 2-3 vasıtayla evine göndermek yerine arabamla bırakırdım. erkek kadın olma meselesi de değil aslında, araba bende olsa ben de onu evine bırakırdım, hem bi faydam dokunur hem de birlikte daha çok zaman geçiririz diye düşünürdüm. neyse bu da böyle bi detay. ama ben o kadar salağım ki vicdan yapıp ona bi mesaj attım, kendimi açıkladım. hani böyle olsun istemezdim ama karşılıklı gerildik ve ben kalkıp gitmek zorunda hissettim, karşımda benimle olmak isteyen birini görmemedim (mesajdaki halinden eser yok demek istedim burada) falan yazdım. bi baktım beni sosyal medyadan silmiş :KK70: mesaja cevap vermedi sabah da numaramı sildiğini gördüm, ben de onunkini sildim.

velhasıl kelam uzun oldu ama gerçekten dediğiniz gibi, başta ilgi bombardımanına tutan insan karşıma gelince gerçekten o kadar farklıydı ki, son zamanlarda çok sayıda farklı insanla görüşmüş olmama rağmen hiç bu kadar kötüsünü yaşamamıştım. tamam yanından kalkıp gitmek kibar bi hareket değil, benim tarzım da değil çünkü ben hep nazik olmaya özen gösteririm, bana yapılsa çok üzülüp bozulurum ama ne olursa olsun ben karşımdaki insanı bu kadar germem açıkçası. o kadar sorguladım ki kendimi, yakın arkadaşımı arayıp anlattım dedim ben geren biri miyim, benim kötü bi enerjim mi var sence diye sordum. hayır aksine sen çok keyiflisin, iletişim sorunu yaşamıyorsun, belli ki siz uymamışsınız dedi.

siz ne düşünüyorsunuz, siz olsanız benim yaptığımı yapar mıydınız?
Çok iyi niyetlisiniz. Adam para harcamak istememiş. Belli ki sevişmeyi bedavaya getirmek istemiş..

Çok iyi niyetlisiniz. Adam para harcamak istememiş. Belli ki sevişmeyi bedavaya getirmek istemiş..
Ahahaha ya enerjim tutsa o da olurdu, sevişirdik yani ama öyle bir ışık da yoktu. Olsa en azından benim de işim görülürdü, bak ben de ne zamandır yalnızım yaniiii

Hiç sevmediğim erkek tipi iş yorgunluğuyla stresiyle karşı tarafı da yoran. Bu konuyu okurken hep kafamda canlandı üniversitede benim de oldu bu tarz bi akşam vakti yürüyüşe çıkalım demiştik 10 dk tahammül edebildim😄 aşırı sıkıcı soruları her şeyin altında ima aramaları sorguya çeker gibi konuşmaları(polisti kendisi belki ondan böyle hareketleri vardı). Yurt giriş saatim yaklaşıyor ben gideyim dedim yarı yoldan. Daha 20 dk var gel biraz daha yürüyelim ilerden döneriz dedi. Yok sağol bana yetti bu kadar demiştim 🤣 çok bozulmuştu o yüzü unutamam. Ama ay imdaaat diye bağıracak noktaya gelmiştim. Bu arada bu çocuğa aşık oldum daha sonra çünkü tip olarak karşıdan gördüğümde bile ohaa tam istediğim gibi demiştim. 😁Eve gidince mesaj atmış bana seninle ciddi düşünmüştüm ama bu yaptığın her şeyi bitirdi bende diye. Sonra devam ettik ama en basit şeyde bile “ tamam kristal ben 16 saat çalışmışım senin şu yaptığına bak” diye habire her şeyde çok çalışıp yorulduğunu bana yıkıyordu 😄 baya zor olmakla beraber güzel duygular hissettiriyordu ama kesinlikle çok yorucu bir insandı. Senin bu adamla da daha birkaç buluşmada böyle hissettiren enerjini sömüren birini bir de aynı evde düşün.. of içim darlandı bence erkenden kurtulduğun iyi olmuş
Bu da çok bozuldu ben aniden kalkınca. Hiçbir şey demedi ama o surat da gözümün önünden gitmiyor 😂 şimdi birileri daha buluşmak istiyor da ben insanlara mesafeli davranır oldum, sanki zaman kaybı gibi geliyor yeni birilerini tanımak.

Takdir ettim senin enerjini saatini almış aşağıya çekmiş iyi yapmışsın kimsenin suratını çekmek zorunda değilsin 👏👏👏👏
teşekkürler valla ilk bir iki gün üzülmüştüm çok mu ayıp oldu diye ama şu an hiç üzülmüyorum, iyi ki öyle yapmışım diyorum.

Ben sizi diğer konularınızdan da biliyorum, bence siz hassas bir insansınız. Bazen karşımızdakiyle iletişim dilimiz tutmuyor, aynı dili konuşsak da aynı cümleyi farklı algılayabiliyoruz. Siz ortamı yumuşatayım diye şakalar yaparken, o bunu yanlış anlamış demek ki ortak bir paydada değilsiniz.
Keşke hiç kahve içmeye gitmeseydiniz ama o an belki de bir şans daha vereyim diye düşündünüz bilmiyorum, ama gittikten sonra mesaj atmasaydınız keşke o an olan olmuş. Belli ki enerjiniz de tutmamış. Zaten böyle daha ilk mesajlaşmalardan aşırı aşık pozlarına giren insanlardan sağlıklı bir iletişim ve beraberlik çıkmıyor. Hiç üzülmeyin, bu da bir deneyim olmuş

Ben sizi diğer konularınızdan da biliyorum, bence siz hassas bir insansınız. Bazen karşımızdakiyle iletişim dilimiz tutmuyor, aynı dili konuşsak da aynı cümleyi farklı algılayabiliyoruz. Siz ortamı yumuşatayım diye şakalar yaparken, o bunu yanlış anlamış demek ki ortak bir paydada değilsiniz.
Keşke hiç kahve içmeye gitmeseydiniz ama o an belki de bir şans daha vereyim diye düşündünüz bilmiyorum, ama gittikten sonra mesaj atmasaydınız keşke o an olan olmuş. Belli ki enerjiniz de tutmamış. Zaten böyle daha ilk mesajlaşmalardan aşırı aşık pozlarına giren insanlardan sağlıklı bir iletişim ve beraberlik çıkmıyor. Hiç üzülmeyin, bu da bir deneyim olmuş
Evet kahve aşamasında düzelir belki dedim çünkü bana yemek sırasında çok aç olduğunu bu yüzden enerjisinin düştüğünü, yemek yiyince kendine geleceğini söyledi. 😂 Evet bu da bir deneyim oldu ama genelde bu tip deneyimler insanı soğutuyor yeni biriyle tanışmaktan.

Bu da çok bozuldu ben aniden kalkınca. Hiçbir şey demedi ama o surat da gözümün önünden gitmiyor 😂 şimdi birileri daha buluşmak istiyor da ben insanlara mesafeli davranır oldum, sanki zaman kaybı gibi geliyor yeni birilerini tanımak.
Aynı ben de. Bir de yeni bitişler yaşayınca uzun süre kaçıyorum ilişkiden. Fena sayılmayan biri hoşlanıyordu görüşmek istiyordu benim olduğum şehre taşınınca. Zaten donduracaktım instagramımı kapattım 😂 o kadar ki beni itiyor tekrar biriyle başlamaya çalışmak

Aynı ben de. Bir de yeni bitişler yaşayınca uzun süre kaçıyorum ilişkiden. Fena sayılmayan biri hoşlanıyordu görüşmek istiyordu benim olduğum şehre taşınınca. Zaten donduracaktım instagramımı kapattım 😂 o kadar ki beni itiyor tekrar biriyle başlamaya çalışmak
Kesinlikle. Biri yazıp duruyor birkaç gündür. O yazdıkça cevap veriyorum hiç kendiliğimden mesaj atmadım. Yakında oturuyor hatta öyle uzak falan da değil, başka ilçe vs değil. Günlerdir tutturdu buluşalım diye. Ne zaman sorsa akşam ya bi işim var ya da arkadaşımla falanım çünkü. Şimdi yine soracak gibi geldi ben de son attığı mesaja cevap vermedim uzatmasın diye. Kırmak istemiyorum ama bu aralar modum bu napiiim

X