hissettiğim her şey neden doğru çıkıyor acaba?

koskoca konudan bunu anladıysanız allah şifa versin size.
uzak durun konudan lütfen. sizin gibilerle muhatap olmuyorum.

bana biraz abartmışsınız gibi geldi oyle aman aman ay hissetiğim her sey cikiyor durumu yok .
ortamin havasindan , insanlarin yuz ifadelerin jest ve mimiklerinden cikarabilegi genel yargiları dogru tutturmuşsunuz.
off evet abarttım cidden sizi eğlendirmek için. uzak durun konudan lütfen sizlik bir durum yok. güle güle.

Sanırım 6. Sınıfa gidiyordum, salonda uzanmış tv izliyordum. Annem babam da eşli arkadaşlarıyla arkamdaki masada okey oynuyordu. Televizyona bakarken birden arkamı dönüyormuşum ve babam ayağıyla kadının bacağını okşuyormuş diye düşündüm. Döndüm ve birebir hayal ettiğim görüntüyle karşılaştım. Ondan sonra başıma birkaç durum daha geldi.
Ben inanıyorum böyle şeylere, sadece fazla dillendirme derim

Bende de bunun bir başka versiyonu var Özellikle eşimle ilgili konularda.Benim içimin razı olmadığı her konunun sonu kötüye çıkıyor . Örneğin eşya seçiminde benim istemediğim ama eşimin istediği bir parça bozuk çıkıyor ya da erken bozuluyor.Gitmek istemediğim ama eşimin istediği bir yere gittiğim zaman orda muhakkak başımıza kötü bir olay geliyor.En son hırsızlar önemli bir eşyamı çalmıştı gittiğim şehirde.Ya benim eşim çok bahtsız ya da benim bu konudaki hislerim doğru Bu arada şans oyunlarında falan çok şanslıyım küçükken loto tutturmuslugum var

Yok artık şoktayım ben şu an

Ben de uyku uyanıklık arası bir evrede bir kez anne babamın kaza yaptığını görmüştüm, ertesi gün cidden kazadan dönmüşler. Bir keresinde bir arkadaşımla hiç tahmin etmeyeceğim bir şey yaptığımızı görmüştüm ve gerçekten sonrasında yapmıştık ama bence burçlarla ilgisi yok. Paralel evrenlerle ilgilidir belki.

Ohoooo o da bir şey mi?
Bir gün sabah annem uyandı dedi ki gece rüyamda şu kişinin evlendiğini gördüm, aradık evlenmiş tebrik ettik.
Sonra bir gün sabah da şunun torunu vefat etti cenaze namazını kıldık rüyamda, aradık o sabaha karşı vefat etmiş sapa sağlam çocuk.
Sonra bir gün de sabah uyandi dedi ki halan doğum yaptı dedik yok canım daha 6 aylık mümkün değil, aradık halam ağlıyor çocuk kuvezde diye.
Öyle işte... Bence bazı insanlar bizden farklı hissiyat konusunda

hayatin attigi kaziklari cok güzel ders cikartmişsiniz ki, Bu derece hisler kuvvetli bu hem iyi hem kötu olmali sizin icin? surekli başina ne gelecegini hissetmek?

Eşimle tanışmadan 2 yıl kadar önce rüyamda görmüştüm onu. Kör bir kuyudan biranda gökyüzüne yükselmiştim sonra bir derenin kenarına inmiştim derenin karşısında eşim duruyordu. Ama orası çok uzak, oraya ulaşamam demiştim rüyamda. "Bekle, zamanı var" diye bir ses duymuştum.
Açıkçası rüyada eşimin çok etkisinde kalmıştım ama altı üstü rüya deyip geçmiştim. Sonrasında gerçek hayatta onu gördüğümde şok olmuştum.

Birgün de karanlıkta ölmüş babamı görmüştüm. Işığı açınca kayboldu ama hayal filan değildi yani, basbaya babamdı.

Hayatta oluyor bazen böyle enteresan şeyler :)

Fazla pozitif enerji, iyi gözlem, empati yeteneğinizden kaynaklı bu durum.
Dönem dönem aylarca bende yoğun olarak yaşıyorum aynısını.
Tanımadığım insanlar üzerinde tek bakışta empati kurup neler hissettiği, hissedeceği, yapacağı filan konusunda doğru çıkarımlar yapıyorum. Ben çok gözlemlerim insanları ve psikolojiye merakım var buna bağlıyorum.

Biz senle bulusup piyango falan oynayalim at yarisi bilem olur harbi bak]

Bizim ailede de bir durum var rüyada falan değil gercekte birisi ölmüş birisini görürse en fazla 2 hafta sonra ölüyor.

Dedem rahmetli amcami gördü 4 gune öldü babamda dedemi balkonda otururken gördü 2 hafta dolmadan öldü

Yok artık şoktayım ben şu an
Ara ara aklıma geldiğinde ben de hala şaşıyorum. Öte yandan annem kadını kıskanıyordu, babamla ilişkisi olduğundan şüpheleniyordu. Bir de o zamanlar filmlerde-dizilerde masa altından bacak okşama furyası vardı. Annemin ve o sahnelerin etkisiyle böyle bir şey kurdum diye düşünüyorum. Ama yine de görmeseydim iyiydi sonrası zaten tufan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…