Saç Uzatma Yöntemleri Hızlı kaş ve saç uzatmanın yöntemleri nelerdir?

kurabiyemmmmm

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
48
41
29
Merhaba,
Çok kısa bilgi vereyim
İlk önce saçım:
1 sene önce 3 kere mor rengine boyattım, tutmadı her seferinde ve en sonunda yandılar. Bel uzunluğundaki kıvırcık saçlarımı erkek saçı gibi kısa kesmek zorunda kaldım. 1 sene içinde hemen hemen 9cm uzadı ve bence bu çok az.
Kaşlarım hakkında bilgi:
Benim kaşlarım doğuştan gür değil.
4 sene önce kalıcı makyaj yaptırdım kaşlarıma ve kadın çok kötü yaptı lazer uygulamasıyla sildirdim.
O zamandan beri güçsüz ve çok seyrek çıkıyorlar. Açıkcası daha gür çıksalar sevinirim.

Bazen çok kaşı var diye isyan edenleri görünce kızıyorum, keşke benim öyle olsa.. her gün boyamaktan bıktım. Boyamayınca kaşım hiç görünmüyor. Bu çok üzücü. Saçlarımı kestirirkende çok ağladım..... çocukluğumdan beri hayalimdi uzun saç. O saçı uzatmak senelerimi aldı.....

Siz bu ikisini hızlı uzatmak için ne yapıyorsunuz?

Ve şunu da söylemek istiyorum.
Büyük de konuşmıyim ama bidaha ne kaşlarıma dokundutururum ne de saçlarıma. Doğallık her zaman idealimdir artık!! :KK70:

Pirinç,sarımsak tüket.Sarımsagı sür kaşına, saçına. Kokusuna dayanabilirsen tabi. Evde yalnızken yap.

Kaş için uzun vadede ne olur bilemem ama hindistan cevizi yağı deli kirpik uzatıyor, sivilce kremi kullandığımdan yüzüm sıkça kuruyor en azından haftada 1-2 sürüyorum göz çevrem dahil yüzüme o halde kirpiklerimin epey uzadığını farkettim, normalde saçıma sürdüğüm sığır iliği kürümden sürüyorum kaşımada saçıma sürerken biraz yoğunlaştı kaşım, normalde hem açık hem seyrektir

Merhaba,
Çok kısa bilgi vereyim
İlk önce saçım:
1 sene önce 3 kere mor rengine boyattım, tutmadı her seferinde ve en sonunda yandılar. Bel uzunluğundaki kıvırcık saçlarımı erkek saçı gibi kısa kesmek zorunda kaldım. 1 sene içinde hemen hemen 9cm uzadı ve bence bu çok az.
Kaşlarım hakkında bilgi:
Benim kaşlarım doğuştan gür değil.
4 sene önce kalıcı makyaj yaptırdım kaşlarıma ve kadın çok kötü yaptı lazer uygulamasıyla sildirdim.
O zamandan beri güçsüz ve çok seyrek çıkıyorlar. Açıkcası daha gür çıksalar sevinirim.

Bazen çok kaşı var diye isyan edenleri görünce kızıyorum, keşke benim öyle olsa.. her gün boyamaktan bıktım. Boyamayınca kaşım hiç görünmüyor. Bu çok üzücü. Saçlarımı kestirirkende çok ağladım..... çocukluğumdan beri hayalimdi uzun saç. O saçı uzatmak senelerimi aldı.....

Siz bu ikisini hızlı uzatmak için ne yapıyorsunuz?

Ve şunu da söylemek istiyorum.
Büyük de konuşmıyim ama bidaha ne kaşlarıma dokundutururum ne de saçlarıma. Doğallık her zaman idealimdir artık!! :KK70:
Öncelikle geçmiş olsun canım, talihsizlik olmuş gerçekten. Kaşlarına sarımsak sürebilirsin. Saçların için de dax supergro kullanabilirsin, bu forumda çok bahsedilmiş kullananlar çok memnum kalmış biraz incele istersen. Ben aldım ama henüz kullanmadım.

X