Piercing, Hızma Hızma bakımı ile ilgili ne yapıyorsunuz?

slsn

Viyolist ~
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2011
655
4
ya ben burnumu deldirdim sonra hızmadan dolayı sureklı burnum kanadı ucu sıvrı ya hani burnun içinde sivri bişey şakayla burnumu sıktırıyolardı anında kan boşalıyodu. bu sorunum cok oldu bı de grıp olunca falan burnumu sılemıyodum once hızmamı cıkarıydm snra burnumu silip tekrar takıyodum yani çok zorluk çektim bi de hemen mikrop kaptı cildim cok hassas vs. Siz napıyosunuz acaba burnunuza batmıyo mu ??

mrb bn tam 5 kere dldıdım sureklı mıkrp kapıodu we kapanıodu eczanlerde bepantn dı yanlıs hatrlamıosam onu aldm kullndım we allha sukur suan hc prblem yasamıorum hızma uzun gelıosada kestıreblırsn cnm:KK34:

Kestirdim ama yine de battı ya :) en sonunda grip oldugum bi gün canıma tak etti ve çıkardım attım. Ama yakıştırıyorum kendime bu yuzden aslında hala istiyorum tekrar deldirmek ama deldirdiğim yer hala kızarık ki 10 ay olmuştur kapanalı. Ve o yerde top gibi şişlik kaldı. Bi de mesela delikken burnumu silerken çıkarıyodm tekrar takarken gırmıyodu delık kapanıverıyodu tekrar acı çekiyodum ağlaya ağlaya takıyodum

eet bnmde ole hemn kapanıodu ama suan kapanmıo artık sn bnm dedıgm kremı al we kulln hemncık gecer merk etme:KK34:

Bi ara takmıştım kaşa ağlayasım gelıyodu :KK70: babama gıdıp yalvarcaktım falan sonra sonra yok artık falan dedım kendıme korktm braz da smdı de ıstyrm ama okulda takamam bu yuzden bı unv.ye gdıyım de bakalımm ama cılt tipimi falan değiştirtcm yani :KK70: yeter :KK70:

benim suan bir senedir hizmam var ve bende ilk zamanlar zorlaniyodum ve dediginiz gibi grip olunca baya zordu ama hepsi topu topu 3 ayimi aldi daha sonra alistim. ve simdi inanki cok cok rahatim iyikide cikarmamisim diyorum.. cok seviyorum bunumu ve hizlayla tam guzel oldu:KK49::KK49:

benim suan bir senedir hizmam var ve bende ilk zamanlar zorlaniyodum ve dediginiz gibi grip olunca baya zordu ama hepsi topu topu 3 ayimi aldi daha sonra alistim. ve simdi inanki cok cok rahatim iyikide cikarmamisim diyorum.. cok seviyorum bunumu ve hizlayla tam guzel oldu:KK49::KK49:

Darısı başıma olur inşallah. Eğer tekrar deldirirsem :)

of kanıyordu burnun sürekli yani:96:
çok sevmiyorsan tekrar deldirme işini ertele bence. bir de ilk deldiklerinde ille ucu sivri mi oluyor? makineyle mi deliyorlar?

çok sevmiyorsan tekrar deldirme işini ertele bence. bir de ilk deldiklerinde ille ucu sivri mi oluyor? makineyle mi deliyorlar?

Makıneyle delıyolar cnm bıde hmeen cıkarıyorum zaten kocaman bişey cok kotu duruyo. Kararsızım bakalım

Makıneyle delıyolar cnm bıde hmeen cıkarıyorum zaten kocaman bişey cok kotu duruyo. Kararsızım bakalım

makineyle delmeyen yer yok mu?? iğneyle delen? piercingcilere gidersen orda iğneyle delerler sanırım. makine çok zarar veriyor ya benim kulağım kaç kere kapandı.:KK50:

İğneyle delime cesaret edemedim canım ya. Karşıyakada deldırdım pıercıngcı ıgneyle delelım dedı yok dedım korktum :84:

İğneyle delime cesaret edemedim canım ya. Karşıyakada deldırdım pıercıngcı ıgneyle delelım dedı yok dedım korktum :84:

ya ben burnumu deldirdim sonra hızmadan dolayı sureklı burnum kanadı ucu sıvrı ya hani burnun içinde sivri bişey şakayla burnumu sıktırıyolardı anında kan boşalıyodu. bu sorunum cok oldu bı de grıp olunca falan burnumu sılemıyodum once hızmamı cıkarıydm snra burnumu silip tekrar takıyodum yani çok zorluk çektim bi de hemen mikrop kaptı cildim cok hassas vs. Siz napıyosunuz acaba burnunuza batmıyo mu ??

ahaha canım benimde sevdiceğim çok sıkıo burnumu batıo tabi ancak kanama olmadı hiç, sürekli takıp çıkartmıorum zaten bazen haftada bazen 2 haftada bir çıkarırım çok sık deil, yinede arada bi yara gibi oluo kızarıo, ağrıo, iltihaplanıo o zmn terramycn sürüorum geçio.. fazla yapılıcak bişi yok sanırsam..

hızma kullanalı 2 ay oldu hala iltihap oluşuo teramisin de kullanıyorum napabilirim acaba?

Yaklaşk 1 yıldır hızma kullanıyorum. İlk zamanlar cok iltihaplanıp şişti kızardı. Bepanten kullanıyordum tavsiye ederim. Şuan hiçbişy yok eskisi gibi değil biraz sabır istiyo başlarda :)

hızmanız batıyorsa ucunu kıvırın ben öle kullanıyorum hem çıkmıyo hem batmıyo

Kestirdim ama yine de battı ya :) en sonunda grip oldugum bi gün canıma tak etti ve çıkardım attım. Ama yakıştırıyorum kendime bu yuzden aslında hala istiyorum tekrar deldirmek ama deldirdiğim yer hala kızarık ki 10 ay olmuştur kapanalı. Ve o yerde top gibi şişlik kaldı. Bi de mesela delikken burnumu silerken çıkarıyodm tekrar takarken gırmıyodu delık kapanıverıyodu tekrar acı çekiyodum ağlaya ağlaya takıyodum

yaa seninle birebir aynı sorunu yaşıyorm sen ne yaptn deldirdinmi tekrar, o top gibi şişlik nolduu??

X