hoçça ğalın

Kimse ciddiye almıyo beni demişsin, konusurken ehehe diye gevelemem pillibebek değilim demişsin, ama burda hiç tanımadıgın insanlara aşkım, bitanem, bebeğim diyosun bu lakayt tavrından insanlar seni ciddiye almıyodur. Yada burda sana ciddi şekilde yorum yazanlarla dalga geçmişsin mesela normal hayatındada böyleysen o yüzden dikkate almıyorlardır.
Yani evet renkli bir kişilik, eğlenceli, coşkulu falan ama evin küçük çocuğu gibi.

Günlük hayatında da özellikle yakın olmadığı insanlarla böyleyse ciddiye almamaları normal bence.

Bu kadar uzun anlatmaya ne gerek vardı:olamaz:resmen hayat hikayeni yazmışsın.hocama açıldım kısaca şöyle biriyim de geç yani.sürekli böyleysen insanların ciddiye almaması normal.bende daldan dala atlarım konu olarak farkında olmadan ama insanlar beni ciddiye alıyor bu tavrınız ve duruşunuzla ilgili bir durum.

Yani evet renkli bir kişilik, eğlenceli, coşkulu falan ama evin küçük çocuğu gibi.

Günlük hayatında da özellikle yakın olmadığı insanlarla böyleyse ciddiye almamaları normal bence.

Kesinlikle katılıyorum. Konu sahibi fazla laubali.

Kesinlikle katılıyorum. Konu sahibi fazla laubali.
Hani böyle evin küçük, şımarık çocuğu olur ya. Seversiniz, sizi çok güldürür ama o hep öyle havai küçük kızdır, isterse CEO olsun öyle görürsünüz. Konu sahibi de öyle bence. Eğlenceli bir kadın ama ciddiye alınmaz.

Bir koca, iki çocuk, birde çalışma hayatı edinin görürüm enerjiyi :KK48:
Yuvarlanan panda gibiyim, 3 gün yataktan çıkmasam ekmek/su istemem o derece yani :işsiz:

İki dudağını bir araya getiremeyecek kadar dudaklarını şişirten bir hatun değilsen bakımlı olmanda sorun yoktur bence, konuşman, tavırların, olaylara yaptığın yorumlarla alakalıdır çevrenden aldığın tepkiler.

Ne taş gibi hatunlar görüyoruz konuştuğu zaman ağzına bakıyor insan. Genel kültürü ne kadar yüksek, nasıl akılcı yorumları var diye. Hayat enerjisi yüksek biri olmak başka, şımarık tavırlara sahip olmak başka.

Öylesindir demek istemiyorum tabi, soruna göre genel anlamda yazdım

Yani üşenmeden okudum gerçekten o koca destanı ama ilk kez şu sitede bir şeyi okuduğum için harcadığım zamana üzüldüm.

Saçma sapan bir üslup, laubali cevaplar, bir de herkes salak da bir o akıllıymışçasına dalga geçmeler / aklınca laf sokmalar filan... İtici ya bence inanılmaz. Ciddiye alınmamanız normal, hatta bir tık üstü bence gerçekten itici bir karaktersiniz bile.

İçim şişti okurken, böyle hisseden bir tek ben miyim herkes eğlenceli filan demiş ama..

Üniversiteli genç arkadaşımız hocasından hoşlanır. Hocanın aslında hiç de düşündüğü gibi biri olmadığı keşfeder. Ne yapmalıdır. Bu üç cümlenin paragraflarca anlatıldığı laf salatası, üzgünüm. Konunun hiperaktifliğinle de hiçbir alakası yok. Bir şeyler yazayım da azıcık sevimli dursun demiş. Enteresandır ki sevimli bulanlar da olmuş. İnsanlar beni her geçen gün daha çok şaşırtıyor.

Tam bir ADHD'linin sezeyanlarını okuduk bence. Bu arkadaşta kesinlikle dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu var. Hissediyorum.:KK48:

Siz de hemen saldırıvermeyin ayol. KK'nın atarlı giderli kadınları sizi. 😂

Kendini ovenlerde bugün.
Beybi bence adam sana asik falan değil. Ama alay etmesi kuvvetle muhtemel. Benim bile burdan gülesin geldi. 😂😂😂😂

konu hakkında yorum yazmaya değil çok tatlı olduğunuzu ve moralim bozukken enerjimi yükselttiğinizi söylemek için geldim :dondurma:

Öncelikle merhaba.
Sizin gibi renkli bir kişiyle tanistigima memnun oldum :)
Anlayamadigim kısım, hocanin okulla ilisigi kesildi, sonra tekrar mi geldi?
Rahatsizliginizla ilgili tedavi aliyorsunuzdur umarim, degil mi?
Konunuzu okuyunca konusmanizi Behzat Ç'deki Şule'ye benzettim. O da cok sirindi :) Screenshot_2019-12-27-16-19-45-1.png Screenshot_2019-12-27-16-21-10-1.png

X