Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Akşam kan şekerim düştü sanırım elim ayağım titredi kabuklu fıstık yedim.. şimdi tartıldım kilom aynıydı.. hiç de hoş değilmiş bu diyet zorluyor.. bıraktım gitti sağlığımdan önemli değil, yine diyetisyenin verdiği düzene devam :))

keşke pes etmeseydin o baş ağrısı olmadan hızlı verilmiyor alışırdın.. neyse kızlar ben bugün başladım sonuçları yazarım şuan kimler devam ediyor??

kimse yok galiba :KK43: ilk gün 1.5 2. gün 800 gram verdim.. sıvı detoksunu 2 gün daha uzatıcam. yani pazartesi başlangıç gibi olucak.. umarım yapan birileri çıkar

Selam kızlar ‍♀️ Bugün itibariyle bu diyete başladım. Bakıyorum çok uzun zamandır yapan yok galiba, bir msj göndereyim belki eşlik etmek isteyen olur diye düşündüm. 1.72 boy ve 72,8 kg ile başladım. Az önce evde sıktığım havuç ve portakal karışımını içtim. 32 yaşındayım, 2,5 yaşında bir oğlum var. Ortalama kilom bu civarlarda ‍♀️ Sadece hamilelikte coştum, 96 kg ile doğuma girdim ama çok şükür birkaç ay içinde normal sınırlara geri döndün. Hiç olmadım ama 58 kg yi görmek istiyorum ‍♀️ Yaklaşık 15 kg vermek hedefindeyim, neden olmasın diyorum Gün gün gelişmeleri ileteceğim, hadi bakalım ‍♀️

Günaaayyydıınnnn :KK200: bende napayım kendi kendime burada takılıyorum işte :63: benden sonra okuyanlar olur belki diye, tek de olsam yazacağım herşeyi buraya. Bugün sabah tartıda 70,9 kg çıktım arkadaşlar. 1 günde 1,9 kg gitmiş, gelde şimdi diyeti 1 ay yapma :KK76: dün bütğn gün sıvı detoksu yaptım. Evde sıktığım havuç ve portakal suyunu içtim. Bol bol bitki çayı ve 3 lt suyla bitirdim günü. Arada 4 parça ceviz de yemiş olabilirim :emir_bebek: 2. Güne devam bakalım yarın neler olacak tartıda.

Bugün 70,1 çıktım, haftayı bitirene kadar artık tartılmayacağım. 2 gün sıvı açlığından sonra bugün o kahvaltı, beni benden aldı. Öğlen salatamı da yedim, şimdilik herşey yolunda. Sabır, herşey çok güzel olacak.

69,8 kg ile 2. Haftaya devam ediyorum. Buradan bize katılacak yok sanırım. Yeni grubumuz hollywood diyeti başlangıcı üzerinden, bildirimlere devam edeceğim.

Hanımlar merhaba, pazartesi diyetime başladım.uzun süredir yazan olmadığını görüyorum ama yineden daha sonra okuyacak olanlar için yazmaya karar verdim. Pazartesi 79 kiloydum bugün 4. Günüm ve 76.5 çıktım. Her hafta kilomu buraya kaydetmeye karar verdim. Eğer katılanlar olursa beraber yapabiliriz🤗

Hanımlar merhaba, pazartesi diyetime başladım.uzun süredir yazan olmadığını görüyorum ama yineden daha sonra okuyacak olanlar için yazmaya karar verdim. Pazartesi 79 kiloydum bugün 4. Günüm ve 76.5 çıktım. Her hafta kilomu buraya kaydetmeye karar verdim. Eğer katılanlar olursa beraber yapabiliriz🤗
merhaba bende yarın başlayabilirim ama siz bitirmek üzeresiniz 2 gün boyunca içtiğiniz meyve suları hazırmı yoksa evde kendinizmi yaptınız spor yaptınızmı

Hazır da aldım kendimde sıktım ama hazır aldıklarımı şekersiz olanlardantercih ettim. Şuan 8. Günümdeyim ve bu sabah 75 kilo çıktım. 4 hafta yapmayı düşünüyorum ☺️ Buarada haftada 3 gün 50 dk yürüyüş yaptım🤗

Hazır da aldım kendimde sıktım ama hazır aldıklarımı şekersiz olanlardantercih ettim. Şuan 8. Günümdeyim ve bu sabah 75 kilo çıktım. 4 hafta yapmayı düşünüyorum ☺ Buarada haftada 3 gün 50 dk yürüyüş yaptım🤗
Takipteyim bende cumartesi başlayabilirim merak ediyorum bende de aynı etki olur mu acaba :dondurma: kaçamak yapıyomusunuz yoksa birebir uyuyormusunuz

Bugün 2. Günümdeyim gayet iyi gidiyor. Ama birazdan sade kahve içeceğim, gerçekten doğru düzgün hiç acıkmadım. Hemen başlayınnn 😀

dün tek kaçamak 1 tane zeytin yedim o kadar spor ilk gün yapmadım bugün yapacağım

başlangıç 76.2
1 gün 75

dünkü kaçamaklarım öğlen et döner ve cacık akşam 1 tabak bulgur pilavı spor dünde yapmadım inşallah 3.günümde yapacağım

başlangıç 76.2
1 gün 75
2 gün 74

Su an yesil elma diyeti yaptigim icin pazartesi bu diyete baslamayi planliyorum Yesil elma diyetiyle 3 gunde 1kg bile gitmedi :KK64:Yarinda kendime mola vermek istiyorum Pazartesi baslamayi dusunen arkadaslar varsa beklerim :KK66:

Benim bugün üçüncü günüm tam uydum sayılmaz ama yarın tartılıp yine yarından itibaren 4 günle devam edicem

X