Hoşlanmış olduğumu söylesem mi ne yapsam

Hoşlandığınız söylemeyin. Çok uzak bir ildeki kızın ayağına kadar gidiyorsa demek ki çokta utangaç sayılmaz . Yaşınız kaç bilmem ama olgun yaştaki erkek hoşlanıyorsa utangaçlığa vurmaz belki alenen demez ama yinede ima ettirirdi. Bence hoşlandığınızı söylemeden araya mesafe koyun hem söyleyip karşılık göremediğinizde gururunuz incinmez hem de mesafe koyacağınız için daha az haberiniz olur bu da sizi daha az üzer ve yavaş yavaş içiniz soğur

Muhtemelen sizin karşınızda eziklik hissediyordur, klasik erkek egosu, kolay idare edebileceği kıza yönelmiştir. Hayırlısı olsun, herkes layığını bulur
Bu kolay idare edilecek kız lafınızı kusura bakmayın ama yanlış buldum . Sonuçta adam 3 haftada tanışıp ayağına gitmiş kızın .
Tamam konu sahibesinin içine su serpmemiz lazım ama bunu başkalarını ezerek yapmamalıyız .
1,5 yıl konuşmuş ve bir şeyler hissetmiş ama karşı tarafa söylememiş . 6.-7. Ayda eeee biz şimdi neyiz diye sorsaydı bence daha az emek vermiş ve daha az bağlanmış olurdu .
Kadın kadının en büyük düşmanı ....
Adamın kafasında öyle bir düşünce olsa ohooooo şimdiye kadar çoktan açardı .
Hayat tecrübesi edindim deyip yolunuza bakın.

Hoşlandığınız söylemeyin. Çok uzak bir ildeki kızın ayağına kadar gidiyorsa demek ki çokta utangaç sayılmaz . Yaşınız kaç bilmem ama olgun yaştaki erkek hoşlanıyorsa utangaçlığa vurmaz belki alenen demez ama yinede ima ettirirdi. Bence hoşlandığınızı söylemeden araya mesafe koyun hem söyleyip karşılık göremediğinizde gururunuz incinmez hem de mesafe koyacağınız için daha az haberiniz olur bu da sizi daha az üzer ve yavaş yavaş içiniz soğur
Söyledim☺Hatta yukarıda da yazdım ayrıntıları, çok tereddüt ettim ama söylemem iyi oldu. Kafamdan mi ilgimi uyduruyorum diyordum ama belli cevapları kendisinden aldim bir şekilde.

Bu kolay idare edilecek kız lafınızı kusura bakmayın ama yanlış buldum . Sonuçta adam 3 haftada tanışıp ayağına gitmiş kızın .
Tamam konu sahibesinin içine su serpmemiz lazım ama bunu başkalarını ezerek yapmamalıyız .
1,5 yıl konuşmuş ve bir şeyler hissetmiş ama karşı tarafa söylememiş . 6.-7. Ayda eeee biz şimdi neyiz diye sorsaydı bence daha az emek vermiş ve daha az bağlanmış olurdu .
Kadın kadının en büyük düşmanı ....
Adamın kafasında öyle bir düşünce olsa ohooooo şimdiye kadar çoktan açardı .
Hayat tecrübesi edindim deyip yolunuza bakın.
Ben söylememle ilgili birkaç detay paylaştım onun üzerine öyle bir yorum geldi. Zaten hoşlantımı söyleyince ayrıntıları da yazdım yukarda. Neyi nasıl anlamam gerektiğini gördüm. Kendisi uğraşmak istememiş belli ki ona da sunulan fırsat olunca kaçırmak da istememiş.

kendinizi kandırıp saplantılı kalmayın bence yani nasıl ki o kızla samimiyeti ilerletip açıldıysa hatta bulunduğu ile bile gittiyse, o kadar konuşmaya size çoktan açılırdı belli ederdi arkadaşça konuşmuş tamamen bence normal arkadaşlığınıza devam edin.

sanki adam size umut vermiş ya da aldatmış gibi trip atmanıza gerek yok kaldı ki 2 hoşlandığınız kişi varmış öbürü olmuş olsaydı o çocuğa bakmayacaktınız bile şimdi hem sadece o olduğu için hem hayatında biri olduğu için kıymete binmiş sizde aşk falan değil yani..

X