İç Eri Çayı Hakkında bilgisi olan var mı?

Tunceray

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
40
0
Merhaba değerli forum üyeleri,

Kadınlar Kulübüne yeni üye olmama rağmen bir seneye yakın bir zamandır bu forumu takip ediyorum.

Bundan iki hafta evvel bu forumda yazan bir karışımı almak için aktara gitmiştim. O sırada bir bayan geldi aktara ve "İç Eri Çayı " diye bir şey aldı. Bayanın aktarla fiyat konusunda pazarlığı sırasında bende zayıflamaya yardımcı ürünlere bakıyordum. Bayan bana döndü ve zayıflamak istiyorsanız bunu alın dedi ben 20 kilo verdim diet te yaptım dedi ve bu çayı kime önerdiysem memnun kaldı dedi. Çayın fiyatı 15 lireydı bende daha ucuz olan başka bir ürün aldım.

Geçtiğimiz Çarşamba günü Elma Sirkesi ve Sandaloz karışımına başladım fakat 3 gün içerisinde bu karışım bende inanılmaz kabızlık yaptı ve çok rahatsız etti. Ne denediysem kayısı, bitki çayı, yesil çay tuvalete gidemedim. Aktara gidip bu iç eri çayını aldım . İnanılmaz bir şey. Toz halinde yemekten sonra bir çay kaşığı ağıza konuluyor ve üstüne bir bardak su içiliyor. Aktar zayıflamak istiyorsan kahvaltıdan sonra ve akşam yemeğinden sonra kullan ve yediklerine dikkat et kesin zayıflarsın dedi.

Bugün ikinci günüm ve regl olmama rağmen tartıda 1,5 kg farketti inanamadım. Şu ana kadar hiç bir yan etkisini görmedim. Fakat internette araştırdığımda da bu çay ile ilgilide hiç bir bilgiye rastlamadım. Belki aranızda bilen birileri vardır diye buraya yazmak istedim.

Bu çayı bana öneren kadına o gün sormuştum kadın bana sadece bu aktarda satıldığını söyledi ve sözde Hindistan'dan geliyormuş. Rengi kına renginde, tadı kötü değil , ağzınıza alınca sanki un tadı var.

Buraya nerden aldığımı yazmıyacağım yeni üye olduğum için beni bu ürünü pazarlayan biri gibi düşünebilirsiniz. Sadece ne kadar kutusunda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz ve tarım bakanlığından alınmış ruhsat numarası olsa da ve 2 gündür (bugünde içersem 3. gün olacak) bir yan etki görmesemde genede sağlığa zarrlı birşeymidir acaba diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Biliyorum hepiniz diyeceksiniz aktara git sor diye fakat buraya yazıp başka kullanan var mı diye öğrenmek istedim.

Bu arada söyledim mi bilmiyorum ama ben sadece akşam yemeklerinden sonra kullanıyorum, sabahta ballı elma sirkesi içiyorum. Balsız elma sirkesi kabızlık yaptı çünkü bende.

slm bu çayı ilk defa duyuyorum kutusunun resmini çekip buraya koysan belki faydasıolur birde içeriğinde neler var acaba? daha detaylı bilgi verirmisin?

Benimde merak ettiğim konu aslında içeriğinde ne olduğu çünkü kutu üzerinde hiç birşey yazmıyor.

Kutunun fotoğrafını çektim fakat fotoğraf makinem iyi olmadığı için biraz kötü çıktı.

Eklentiler

• $IMG_0001.jpg
    $IMG_0001.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 240
  • $IMG_0002.jpg
    $IMG_0002.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 214
  • $IMG_0003.jpg
    $IMG_0003.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 218
ya ben bu çayı tüm izmirde aradım bulamadım mümkünse bana aldığınız aktarın adresini ve telefonunu verirmisiniz

benim anladığım kadarıyla bahsettiği toz çiçek unu.forumda daha önce geçmişti.çiçek unuysa eğer içerisinde sinameki kitre gibi zayıflama desteği şeyler var. tadı da iğrenç,ben kullanamadım..bu tabi benim varsayımım çiçek unu olmayabilir de

15 -20 gundur kullanmıyorum yenisini almadim ama kullandıgım sure icerisinde cidden kendimi cok iyi hissettim ve herseyi de yedim cok fazla abartmayarak. 3 kg falan vermistim.

Çiçek ununa benziyormus annem bir kac aktara sormus onlar çiçek unu bu demisler, tadı bana igrenc gelmemisti aksamları yemekten sonra 1 cay kasigi agzıma atıp arkasından da 1 bardak ılık su içiyordum. Tekrar alacagim ama cicek unu diye aktardan alininca cok daha ucuz.

Ben Istanbul'dan aldım. K.Çekmeceden , kutusunun üzerinde İzmirde üretildigi yazıyor. Benim oturdugum bolgede de sadece bir tane aktarda var.

Buna benzer bir urun olan Mindivan var anenmde bundan kullanıyor arada sırada . O da 2 kg kadar verdi. Bende içeri çayı bitince mindivandan içtim fakat tadı daha kotu geldi bana ve kabızlık sorununa pek çozum olmadı.

merhaba bayanlarr be siteye yeni geldim bende bu cayı kullananlardanım benim semtimde satılıyo bede memnunum ama bi sorunum var emziriyorum ve bebeğimin kakası bunu kullandıgımdan beri yemyeşil oldu bede korktum gercekten acaba bi sıkıntı yasatırmı bu arada ben 135 kg den 3 ayda 110kg ye düşeyi basardım kıızm 7 aylık ne olur sizde önerilerinizi yazın aklı karısık dogrusu ama sunu sölıyeyım be bu kgleri bu cayla vermedim sadece kabızlık sorunlarım nedenile basladım daha öncesi baska bişiy içiyodum kızımda bi degişiklik yapmadı simdi böle bi sıkıntım var ve bende saskınıım

merhaba bayanlarr be siteye yeni geldim bende bu cayı kullananlardanım benim semtimde satılıyo bede memnunum ama bi sorunum var emziriyorum ve bebeğimin kakası bunu kullandıgımdan beri yemyeşil oldu bede korktum gercekten acaba bi sıkıntı yasatırmı bu arada ben 135 kg den 3 ayda 110kg ye düşeyi basardım kıızm 7 aylık ne olur sizde önerilerinizi yazın aklı karısık dogrusu ama sunu sölıyeyım be bu kgleri bu cayla vermedim sadece kabızlık sorunlarım nedenile basladım daha öncesi baska bişiy içiyodum kızımda bi degişiklik yapmadı simdi böle bi sıkıntım var ve bende saskınıım

EMZİRİYORSANIZ YADA HAMİLESENİZ BU TÜP BİTKİLERİ, UNLARI DOKTORA SORMADAN KULLANMAMALISINIZ.

güzel kilo vermişsiniz. ama ya bebeğinize dokunursa bakın tuvaletinin renginden korkmuşsunuz. bebeğinizin emzirmesi bitsin ondan sonra kullanın.

arkadaşlar bunu bende almıştım ama bunun içindeki çiçek unu. ben çiçek unu ve hafif diyetle kilo verenlerdenim sadece 4 kilo gibi bir fazlam kaldı ama içindeki çiçek unu arkadaşlar çok iyi biliyorum. aktardan çiçek unu diye alın 3 ytl çiçek ununun hiç bir yan etkisini görmedim ve ben tam 17 kilo verdim. 2.5 ay gibi bir zamanda . diyet yapmadan kullanan arkadaşlarımda ayda 5 kilo verdi. önemli olan sabır. hiç bırakmadan kullanacaksınız yanlız. bırakmamak çok önemli.

banu eralp bu çiçek ununu aldım ama aktar günde 2 kez 1 tatlı kaşığı unu 1 bardak ılık su ile aç karnına iç dedi.Sen nasıl kullandın lütfen yazarmısın?????çok acil lütfen

ben ılık suyla öglen yemeginin üstüne bir tatlı kaşıgı agzıma atıp üstüne su içtim. birde yatmadan akşam aynısını yaptım. istersen lıght yogurda karıştırıp yiyebilirsin. ama asla aksatmaman gerekiyor. 1 haftda karnının nasıl indigini göreceksin.

ben ılık suyla öglen yemeginin üstüne bir tatlı kaşıgı agzıma atıp üstüne su içtim. birde yatmadan akşam aynısını yaptım. istersen lıght yogurda karıştırıp yiyebilirsin. ama asla aksatmaman gerekiyor. 1 haftda karnının nasıl indigini göreceksin.

X