içim acıyor :(

annen kafasında kurdu, evlenip gideceksin. hele evin küçüğüysen yada annenin en iyi arkadaşı iyi evlat. o zaman seni kaybedeceğini düşündüğünden saçmalıyordur muhtemelen. yani kafasında öyle şeyler var ki, sen mükemmelsin ama arkadaşın buna değmez. ben kızımı kimlere veriyorum. bir başına ne yapar. daha şimdiden ipleri vermiş. o hayalinde babanla kendisi gibi bir mantarite aramıştır(bence). o yüzden sen al karşına konuş. de ki ben kendim karar verdim. baskı altında değilim. huzurum kaçsın istemedim neticede sosyal ağlar gelip geçici ben bu adamla bir ömür geçireceksem herşey temiz olsun istedim. seni tanıştırıcam ama ona nazik davran de. ve aklındakinin ne olduğunu sorup düşüncelerini söktürmeye çalış. gerekirse zırla. işe yarıyo. önemli olan niyeti öğrenmek :) sonra annende sende arkadaşın da rahatlar bence.

Annene hak veriyorum.Benim anlayamadığım,24 yaşında gencecik bir insansın.Ne diye şu kırmızıya boyalı şeyleri yapma gereği duyuyorsun.Arkadaşlarının olmasının,dışarı çıkmanın,gezip tozmanın kötü yanı ne.Sen kendi isteğim diyorsun ama sevgilini memnun etmeye çalışıyorsun.Bak canım o yaşlarda erkekte herkesten önde tutar kız arkadaşını,kız da öyle.O yüzden hayat böyle canımla cicimle geçmiyor.Bugün onun istediği doğrultuda bir kız olmaya çalışırsın.Yarın evlendiğinde arkadaşlarına da karışır,evden izinsiz çıkmana da,gezmene de.Önce kendin ol.Seni sen olduğun için sevsin karşındaki.Ve hayatını gençliğini,eve tıkılırak,bir erkeğin yolunu gözleyerek geçirme.

Anneme bugün hak verdim onun karşısında gerçekten eziliyorum.

Anneme bugün hak verdim onun karşısında gerçekten eziliyorum.

kimse için değmez. olan sana olur. pişmanlıklarınla kalırsın. annen pişman olmanı engellemek istemiş. ayrıca o kırmızı yazıda da ( bi üstteki mesajda) sırf sorun olmasın diye yaptıkların... her ne olursa olsun onun şöyle düşünmesi lazım " sana her koşulda güveniyorum". o senin için aynı şeyi yapar mıydı? senin de bir hayatın var. hayatınızın merkezine erkeği koymayın. o kadar fedakarlık yapmayın derim ben.
ayrıca 24 yaşında bir erkek de - üniversite okumuş düzgün bir işi olan- erken evlenmez bu zamanda çok nadir. hatta yuzde sıfır neyse... bu kadar bel bağlamayın.
bunu abla, kardeş, arkadaş, eğitimci veya her ne kalıpta görüyorsan o şekilde anla. ama el gider ailen kalır. bunu unutma

Yazdıklarını okurken aha dedim çocuk mu ayrılacak kız mı ama ikiside olmadı .. Ne mutluu sizee ikinizde seviyorsunuz birbirinizi..

Anneler en basında böyledir. Bunun yüzünden sakın hayallerınızı sevdiğiniz insanı kırmayın. Böylesini bu zamanda ara ki bulasınız.

Annenizde zaman geçtikçe birbirinizi ne kadar cok sevdiğinizi gördükçe sizin mutluluğunuzu isteyecektir. Siz gelecekle ilgili planlar yapmaya başlayın bence

Senin annenden etkilenmemen lazım gerçekten aşıksan eğer aşk kimseyi dinletmez

Kırmızılarla yazılmış yerin farkında diilim afedersiniz ben renk değişikliği yapmadım. Yorumunuz için de ayrıca teşekkür ederim.

Ailemin yerini kimse alamaz. Ben onu düşündüğüm için şuan asker aman kırılmasın aman yanlış anlamasın diye uğraştım durdum. Erkekler gerçekten haketmiyor.

Askerliği abartma konusunda sana katılıyorum çok doğru herşeyde ben askerim psikoloji farklı nolur alttan al. Aman kuzum Allah korusun ayrılma yok :)

Kırmızılarla yazılmış yerin farkında diilim afedersiniz ben renk değişikliği yapmadım. Yorumunuz için de ayrıca teşekkür ederim.

:) güzelim,Senin konunu alıntılayarak ben kırmızıya boyadım bazı cümlelerinin olduğu yerleri,ordaki kurduğun cümlelerin bazılarını kırmızıyla gösterdim ve ona göre yorum yaptım.

Ailemin yerini kimse alamaz. Ben onu düşündüğüm için şuan asker aman kırılmasın aman yanlış anlamasın diye uğraştım durdum. Erkekler gerçekten haketmiyor.

bunu bilmen güzel. artık uygulama zamanı

:) güzelim,Senin konunu alıntılayarak ben kırmızıya boyadım bazı cümlelerinin olduğu yerleri,ordaki kurduğun cümlelerin bazılarını kırmızıyla gösterdim ve ona göre yorum yaptım.

:) çok utandım şimdi yanlış anlamamdan dolayı:)

Ah bu anneler:) haklısın herşeye takıyorlar.

Teşekkür ederim canım yorumun için. Rabbim bir ömür mutlu etsin sizi sevindim senin adına:) inşallah tanışınca bizimkilerde sever.

Ne güzel yazmışsın teşekkür ederim. Erkek arkadaşım bi gelsin hemen tanıştıracağım. Yoksa böyle huzursuz olacam sadece.

Canım benim çok teşekkür ederim. İnşallah gelecekle ilgili hayallerimiz gerçek olur:)

Sevgiliyken öyle olur.. Yavaş yavaş kabullenir..Annemde baştan istemiyordu, ama gel bir de şimdi sorr Damadından iyisi yokk

annen yüzde yüz haklı canım benim, benim yakınım da senin gibi lüzumsuz kısıtlasa aynı şekilde eleştirirdim... gencecik kızsın, neden hayatını erkek arkadaşından ibaret bırakıyorsun???
annenin tutumunu değil, yaşadığın ilişki yüzünden hayatında yaptığın değişiklikleri sorgula bence...anormal olan 2.si

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…