içim acıyor :(

Kesinlikle öyle.. Kaynanalar gelinleri o kadar sevmezler.. Bi çevrendekilere dikkat et.. Hep damatlar sevilir

Allah var annem gelinini benden çok sever. Tersi olup damadı sevmemezlik
Yapmaz inşallah :)

Hayatım bir erkekten ibaret değil. Her zaman hayırlısı olsun derim. Onunla olursa çok mutlu olurum, olmazsa da kendimi harap etmem 3 gün ağlar 4. Gün gülerim. Ben şuan erkek arkadaşım asker de diye onu kırmak istemiyorum fedakarlık yapıyorum. Onu da anlamaya çalışıyorum kaç haftadır çarşıya çıkamıyor en basiti. sıkıntı çekiyor. O sıkıntısını bana yansıtmıyor. Tartışsak bile asla kestirip atmıyor kızgın olsa da beni habersiz bırakmıyor. Hasta olsam bunu hissediyor gün boyu nasıl olduğumu merak eder ve ben Hayatıma ilk kez ciddi anlamda birini aldım canım bazı şeyleri kısıtlamam çok mu kötü birşey.

Son düzenleme:
canım ama şunu bilki nasıl alıştırırsan öyle gider,şu an o askerde diye kendini kısıtlıyorsun,dönünce de aynı şeyleri beklicek senden,kendini kısıtlama onada alıştırtma,şimdi kendi annemi düşünüyorumda oda aynı tepkiyi verirdi.annen senin iyiliğini düşünüyor,ilerde pişman olcağın şeyler yaşamandan,dönüp geriye baktığında keşke yapmasaydım diceğin şeylerden korkuyordur.. yani en azından çık gez arkadaşlarınla,annenin sürekli seni evde görmesi hiç iyi değil,yanlış izlenim uyandırırki öyle de olmuş sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…