İcimi dökmek istedim..

Rabbim size ferahlık versin. Lütfen psikolojik destek alın. Devlet hastanelerinde bile psikolog oluyor. Bebeğiniz de varmış annesi; bu kalp kırıklığını psikolojik tedavi çözer. Canınıza yazık sonrası sonra, önce tedavi. Duruma göre ya devam edersiniz, ya da kararlı olup bitirirsiniz.

Çocuğunuz sizce mutlu bir ailede mi büyüyecek peki, hani çocuğum için diyorsunuz ya? Büyük konuşmamak gerek evet, insanoğlu beşer şaşar demişler. Lakin bilinçli yapılan ve tekrarlanan bir eylem var ortada. Kafamda kurarım sana onu bunu yaparım, huzur vermem falan filan bunları hemen hemen tüm kuyruğunu kıstırmış erkek söylüyor zaten, çünkü düzeni bozulmasın, hem karnım doysun hem pastam dursun misali..

Kaç yaşındasınız, mesleğiniz var mı? Ayaklarınızın üzerinde durabilirsiniz pekala, kendi ayakları üzerinde durabilen nice kadınlar var. Madem kararınız devam etmek o zaman unutacak ve gözünüzü, kulağınızı kapatacaksınız. Yoksa çocuğunuza ileri de neden beni mutsuz bir aile ortamına mecbur bıraktın sorularının cevabını ararsanız. Psikolojik destek almanızı tavsiye ederim.

Cocugu alip giderim ailemin yanina tama onda sorun yok ama bu kez cocugu alirim hakim vermesede alirim sana birakmam hergun gelir rezillik cikarir bole bu durumda asla calisamam oraya gelir yani bunlari yapacak insan korku degil tam olarak benim icin ileriyi dusunerek hareket etmek bosandiktan sonra benim hayatim cok iiolmucak en azindan suan evde cocugumla mutluyum bosandiktan sonraki yasiycagim hayati cok iy biliyorum şu zmanda insanin anne babasnin evinde soylenen bile bi laf nekadar zoruna gider arkadaslar cok zor oyle cocugu alip gtmek hayatima bakmak yok hayal yanii birakirmi cocugu hic.

Çocuk eşinizin umrunda olsa kadın peşinde koşar mı? Yapmayın lütfen, cesaretim yok, evde çocuğumla oturmak kolay geliyor diyebilirsiniz ama bu yazdıklarınızı bahane olarak sunmayın.

Sizi defalarca aldatmış ve büyük ihtimalle aldatmaya devam edecek bir adamla yaşamak ailenizle yaşamaktan daha kolay geliyorsa bizim burada yazdıklarimizin bir önemi yok zaten.

Ayrıca 2 yaşında ki çocuğu alamaz eşiniz olacak şam babası, boşa laf ediyor sizde inanıyorsunuz.

Söyleyeceğim çok şey var ama zaten üzgün olduğunuz için bir şey demiyorum.
Madem kabullendiniz o zaman kendinizi buna alıştırın. Psikolojik destek alın. Mutlu olmaya bakın. Çünkü bu şekilde giderse çocuğunuz da etkilenecek.

Sizinkiler hep bahane.böyle konuşan adam bir b.k yapamaz. Hele bir mahkeme kararı çıksın bir uzaklaştırma alın bakalım yaklaşabiliyor mu yanınıza.
Türlü türlü sebepler üretmişsiniz. Ben o adamın geçtiği yoldan geçmem be. Aynu yatakta başka kadınla foto görmüşsünüz. Siz de yapsanıza aynısını kızını çok seven baba sizinle aynı evde yaşayacak mı?

Peki bana biyer solesenize gidecegim biyer. Yok yani yok cocugumu alipda gidecegim yer yok. Kadin siginma evi var sadece orayada su zmanda gidemem baska tek biyer dahi yok

Resimler flan bnde zaten suan yapacagi tek bisey bekliyorum

Neyse arkadaslar okuyup gecin sadece ben oylesine yazdim buraya cvp yazmak zorunda degilsiniz okuyup isteyen gulsün gecsin isteyen kizsın gecsin yazmayın siz bisey

Peki bana biyer solesenize gidecegim biyer. Yok yani yok cocugumu alipda gidecegim yer yok. Kadin siginma evi var sadece orayada su zmanda gidemem baska tek biyer dahi yok
Ailenizin yanına neden gidemiyorsunuz?
Onlar biliyor mu son yaşadıklarinizi?
Bir gelir iki gelir siz kararlı olursanız eşiniz de pes eder bir yerden sonra.
Uzaklaştırma alırsınız rahatsız ederse.
Başlarda zorluk çekersiniz belki ama zamanla hersey yoluna girer.
Öyle bir adamla aynı evde yaşayıp aynı yatakta yatmaktan iyidir hepsi.

Boşanmak istemiyorsunuz bence. Söylediğiniz şeyler sadece bahane. Çocuga mükemmel babalık yaptigini da sanmıyorum. Kaldı ki elin kadınıyla yatmış hasta mıdır değil midir? İğrenç.

Babam bile yuvani yikma bu sereflik dedi daha nasil gideyim oraya ben. Tek bi hata daha olsa bu kez ben seni cocugu cekip alcam dedi. Baska gtcek yer varmi yok gercekten yokk

boyle durumlarda es evden gitmeli zaten, siz bir yere gitmeyin.
Esiniz de gitsin kuzeninde kalsin madem cok seviyorlar birbirlerini.
sapik sapik takilirlar birlikte.
sizden ve bebeginizden uzak dursunlar, varsin bosanma dilekcesini imzalamasin.
Siz kendinizi toparlayinca belki babaniz da o arada toparlanirsa ailenizle yeniden konusursunuz.

Madem mutlusunuz konuyu neden açtınız, şuan bunun merakı içindeyim. Bırakır vallahi, eşinizinde diğer babalardan fazlası yok hatta belki eksiği vardır. Gayette boşanıp çocuğuyla tekrar evlenen kadınlar var, 15 günde bir de gidip babasında kalıyor çocuk, bizzat yan komşum. Orta halli bir semtte, mahalle de yaşıyorum Amerika da değil ama..

Siz boşanmayı göze alamadığınız için bunlara inanmayı seçmişsiniz. Aslında zaten gidemeyeceksiniz ama eşimin baskısıyla duruyorum imajı çizmeye çalışıyorsunuz.

Ayrıca Babanızın veya annenizin söyleyeceği laf, eşinizin yaptıklarından daha ağırsa, size söyleyebileceğimiz bir şey kalmadı ne yazık ki..

Babam bile yuvani yikma bu sereflik dedi daha nasil gideyim oraya ben. Tek bi hata daha olsa bu kez ben seni cocugu cekip alcam dedi. Baska gtcek yer varmi yok gercekten yokk

Çalışmıyor musunuz mesleğiniz var mı?
O herif gitsin evden siz niye gidiyosunuz koyun şunu kapının önüne fotolarla da dava açın hiçbişe yapamaz.

İlla ayrılmak isteseniz hayır boşanamazsin der mi babanız, demez muhtemelen.
Siz tereddütsüz ayrılmak istediğinizi söyleseniz farklı olur durum, içinizden geçenleri, çektiğiniz acıyı görse bilse faklı olur. Annenizle daha rahat konuşursunuz bu konuları belki.

Evden eşinizi kovun diyeceğim onuda rahatsız eder diye kabul etmeyeceksiniz muhtemelen.
En azından ilk fırsata çalışmaya başlamanın fırsatını kollayın belki o zamane daha cesaretli olursunuz. Şuan o cesaret görünmüyor sizde.

Yiğidime bak be!!! Hem kadını boynuzla, hem de tehdit et!!! Tek söyleyeceğim onun yaptıklarının %1'ini siz yapmış olsaydınız şu an mezardaydınız. Ve de ne aileniz, ne de toplum sizi "mağdur" görmeyecekti. Adam kadının yatakta resimlerini görmüş diyip en fazla 5 sene ceza vereceklerdi. Kahrolsun bu eşitsizlik.... Bu kafayla hiçbir şey düzelmez. Bizler ölmeye devam ederiz anca....

Canım eşin kadınların parasini mi yiyormuş. Geçmiş olsun bu arada. Rabbim yükünü hafidletsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…