İçimi dökmek istedim...

geçen burada İngiltere'de doğmuş büyümüş, 9 10 senedir tr'de biriyle sanal ilişki yaşayan bir kadın vardı o 18 de değil 28 vardı- belki daha bile fazlaydı unuttum şimdi.
aksine bu kadar baskıcı bir ailede kızın fanusta büyümüş gibi olması çok normal değil mi?

yurtdışında bu model türk kızı da çok fazla var. valla biraz aralarında kalsanız oturur ağlarsınız o kadar acıklı durumdalar (ben kaldım da oradan biliyorum).

hatta bana "beni sanık göstermediler" demesi fazla bile iyi geldi, gereğinden iyi Türkçe biliyor

gereğinden derken bu şekilde büyütülmüş almancı Türk kızına göre Türkçesi çok iyi.
Almancam türkçemden daha az dediğim gibi gerçekten evde büyüdüm realschuleden başka bir yere gitmedim

Abim adeta annemin kölesi o ne derse onu yapıyor bizi pek insandan saymiyor kendisi ama neden ağır rahatsızliklarim var anlamadim
Evde sen de dahil olmak üzre herkes intihar düşünüyor. Annen 14 saat home office calsıyor maddi durum da iyi ama evde külkedisi gibisin. Abin ilaclarınu alıyor kafasına göre veriyor. Yani evet agır durum içindesin.

Evde sen de dahil olmak üzre herkes intihar düşünüyor. Annen 14 saat home office calsıyor maddi durum da iyi ama evde külkedisi gibisin. Abin ilaclarınu alıyor kafasına göre veriyor. Yani evet agır durum içindesin.
Aslında bunların hepsi dışında daha ağır olanı ne biliyormusunuz her nekadar çözüm arasamda herkesten kurtulmak istesem de annemin bana olan davranışlarına rağmen ondan kopamıyorum, bu yüzden şikayet etmeye cesaret edemiyorum, annemden hep bir umudum var çünkü

Bir şirkette müdür olabilmesi için annenizin eğitimli bir insan olması gerekir ve eğitimli bir insanın kendi çocuğunu okutmamasını aklım almıyor. Çok saçma sebeplerden dayak yediğinizi, hem fiziksel hem psikolojik şiddete uğradığınızı, ailenizin yasa dışı işlere bulaştığını, sizi de bulaştırdığını, adım adım takip edildiğinizi söylüyorsunuz. Kurtulmaya çalıştığınız ama kurtulamadığınız bu insanlar için neden kaygılanıyorsunuz?
Varlığından yeni haberdar olduğunuz abiniz nasıl bir anda sizi yönetmeye başladı?
Ailenizle ve kendinizle ilgili önemli detaylardan nasıl haberiniz yok?
Sıkı sıkıya takip ettiğini düşündüğünüz babanız buraya yazdığınızı da görebilir, bundan neden korkmuyorsunuz. Sim kartınızı almak yerine telefonunuza el koyabilirdi. Ayrıca neden buna ihtiyaç duydu, neden takip ediliyorsunuz, neyi engellemeye çalışıyorlar?

Akyüz ailesi falan değilseniz cidden durumun agır. Sacların dökülüyor, ilaclı tedavi görüyorsun, ilaclarını abin verıyor,markete cıkamıyor, evde dövülüp sövülüyorsun. Annen sizi okutmuyor, hem de kariyerli bi kadın?türkçen ve yazım imlan gayet yerinde.Baban kafasına silah dayıyor engel oluyorsun. Baban ve amcanın eli cok uzun falan. Lütfen tedavi ol bu şekilde devam edemezsın.

Bir şirkette müdür olabilmesi için annenizin eğitimli bir insan olması gerekir ve eğitimli bir insanın kendi çocuğunu okutmamasını aklım almıyor. Çok saçma sebeplerden dayak yediğinizi, hem fiziksel hem psikolojik şiddete uğradığınızı, ailenizin yasa dışı işlere bulaştığını, sizi de bulaştırdığını, adım adım takip edildiğinizi söylüyorsunuz. Kurtulmaya çalıştığınız ama kurtulamadığınız bu insanlar için neden kaygılanıyorsunuz?
Varlığından yeni haberdar olduğunuz abiniz nasıl bir anda sizi yönetmeye başladı?
Sıkı sıkıya takip ettiğini düşündüğünüz babanız buraya yazdığınızı da görebilir, bundan neden korkmuyorsunuz. Sim kartınızı almak yerine telefonunuza el koyabilirdi. Ayrıca neden buna ihtiyaç duydu, neden takip ediliyorsunuz, neyi engellemeye çalışıyorlar?
Abim olduğunu öğrendiğim zaman çok ta sasirmamjstim nedenini bilmiyorum umursamaz bir insanım herhalde? Abim de afedersiniz ama geri zekalinin teki, evimize ilk kez geldiğinde sanki benimle daha önce tanışıyormuş gibi herseyime karışmaya başlamıştı zaten, (izlediğim diziye kadar) anneme daha düne kadar olmayan bir insanın şimdi bana abilik etmesini istemiyorum dedim, ama annem tepki gösterdi, önceki eşinden olan oğlu ve uzun zamandır görmüyor ya, kıymeti var biraz, hatta daha da inadıma ben çalışıyorum bundan sonra seninle abin ilgilensin dedi.

Ailemle ilgili önemli detaylardan haberimiz olmamasının sebebi de, evde söz hakkım olmadığı ve zaten kendi başıma bakkala bile gidemediğim için genelde onların istemediği olaylara karışmıyoruz çocuklar olarak

Ailemle ilgili önemli detaylardan haberimiz olmamasının sebebi de, evde söz hakkım olmadığı ve zaten kendi başıma bakkala bile gidemediğim için genelde onların istemediği olaylara karışmıyoruz çocuklar olarak
Kullandıgın ilac sende bi takım yanılsamalar yapıyor olabilir.

Sim kart meselesi de şöyle; ben bir ara kardeşime öyle laf arasında şakayla karışık zaten sığınma evine gidicem sonunda, dur gidiyimde google den numaralarını buliyim dedim, babamda çıkar kartını getir dedi sonra cakmagiyla bir kısmını yakıp külluğun içine attı

Ablacım fiziksel şiddet var, ailen seni zorla alıkoyuyor dışarı çıkarmıyor, ilaç diye allah bilir ne içiriyorlar, okula gitmene izin yok ... yasaya aykırı çok durum var burda. Beni alıkoyuyorlar demen yeterli inan.
Ailemi birşey yapmasını bekliyim o zaman çünkü durdukyere polisi aramak, yani ev sakinken ? Babam Ne oluyor diye şaşırmasın

Ablacım fiziksel şiddet var, ailen seni zorla alıkoyuyor dışarı çıkarmıyor, ilaç diye allah bilir ne içiriyorlar, okula gitmene izin yok ... yasaya aykırı çok durum var burda. Beni alıkoyuyorlar demen yeterli inan.
Yani bir hakaret ederler falan son yaptıklarını kullanayım yani

Eğer anlattıkların doğruysa o evde güvende değilsin. Uyuşturucu ticareti yapan, kendi kafasına silah dayayan adam sana da zarar verebilir, zaten veriyor da daha nolsun. Anlattıkların kabus gibi. Buraya yazdıklarını polise de anlatırsın.
Peki sonra polis buraya gelecek, aileme bisey demeden beni alabilirler değil mi?

Eğer anlattıkların doğruysa o evde güvende değilsin. Uyuşturucu ticareti yapan, kendi kafasına silah dayayan adam sana da zarar verebilir, zaten veriyor da daha nolsun. Anlattıkların kabus gibi. Buraya yazdıklarını polise de anlatırsın.
Birde süreç boyunca ailemle görüşmek istemiyorum desem onları görmem değil mi?

X