İçimi dökmek istedim...

Eğer anlattıkların doğruysa o evde güvende değilsin. Uyuşturucu ticareti yapan, kendi kafasına silah dayayan adam sana da zarar verebilir, zaten veriyor da daha nolsun. Anlattıkların kabus gibi. Buraya yazdıklarını polise de anlatırsın.
Sonra nereye götürüyorlar beni? Nerde kalıcam yani? Geçimimi nasıl sağlicam? Nasıl bir hayat tarzının içine giricem yani?

Sorun su ki, bu yasta bu kadar dunyadan ve kendinizden bihaber olmaniza sasiriyor insanlar. Fanusta mi buyudunuz simdiye kadar? Kendinizin sinir disi edilip edilmedigini bile bilmiyorsunuz. Iste bu garip geliyor. Daha yeni tanistiginiz abiniz her gun size kirarak bir ilac veriyor, kendi ilacinizi icmeye bile izin yok ve siz bunu normal karsiliyorsunuz. Hic isyan etmiyor ya da bu durumdan kurtulmaya calismiyorsunuz.
Evet fanusta ysamis. Baksanıza doğduğundan beri dayak hakaret . Yavrum benim kimbilir neler yaşadı. Bu kız gözü açılsa bile kavrayamaz anlayamaz. Başka turlusunu görmemiş çünkü. Çok üzüldüm. Kaçıp Almanya'ya siginsan elcilige siginsan . Ama eline bütün kanıtları al.
Bir de bişey sormak istiyorum. Almanya da çocuklar çok gözetim altında. Komşulardan yediğin dayaklari hakaretleri duyan olmadı mı. Ve şikayet eden . Seni almak istemedi mi devlet.

Evet fanusta ysamis. Baksanıza doğduğundan beri dayak hakaret . Yavrum benim kimbilir neler yaşadı. Bu kız gözü açılsa bile kavrayamaz anlayamaz. Başka turlusunu görmemiş çünkü. Çok üzüldüm. Kaçıp Almanya'ya siginsan elcilige siginsan . Ama eline bütün kanıtları al.
Bir de bişey sormak istiyorum. Almanya da çocuklar çok gözetim altında. Komşulardan yediğin dayaklari hakaretleri duyan olmadı mı. Ve şikayet eden . Seni almak istemedi mi devlet.
Tüm herşeye rağmen anlamaya çalıştıştığınız için çok teşekkür ederim 🙏 yavrum dediğinizde ki o sıcaklık o kadar iyi geldi ki Allah sizden razı olsun ❤️

Yok maalesef sesi duyulan bir aile değiliz şimdi bile herkes bizi çok medeni bir aile olarak biliyor eğer polisi arasam herkes şok geçirir annem ve babam bile. Çünkü kendilerine göre onlar normal bir aileler

Ama Almanya'da çocukları çok kontrol ediyorlar. 17 yaşında da olsanız daha küçük de olsanız hakaret dayak , hatta size yapılmamış bile olsa şiddetin olduğu evde yaşadığınız için ayrıca bide uyuşturucudan yakalanmış ebeveynlere çocukları bırakmazlar. Reşit değilsiniz çünkü Seni nasıl bıraktılar. Okulda hal ve hareketlerden bile sorguluyolar çocukları. Özellikle de türk cocuklarini.
Yok maalesef sesi duyulan bir aile değiliz şimdi bile herkes bizi çok medeni bir aile olarak biliyor eğer polisi arasam herkes şok geçirir annem ve babam bile. Çünkü kendilerine göre onlar normal bir aileler

Ama Almanya'da çocukları çok kontrol ediyorlar. 17 yaşında da olsanız daha küçük de olsanız hakaret dayak , hatta size yapılmamış bile olsa şiddetin olduğu evde yaşadığınız için ayrıca bide uyuşturucudan yakalanmış ebeveynlere çocukları bırakmazlar. Reşit değilsiniz çünkü Seni nasıl bıraktılar. Okulda hal ve hareketlerden bile sorguluyolar çocukları. Özellikle de türk cocuklarini.
Keşke böyle birşey olduğunu oradayken bilseydim 🥀🥀🥀🥀

Polisi neden hep ben arıyorum? Birazda başkası arasın, siz arayın. Ekmek almaya yollanan evin küçük çocuğu gibi hissettim bir an.

Afedersin Kazen bu sen misin içine şeytan mı kaçtı:KK51:Hep sen arıyorsun çünkü site yönetcisi sensin. Bizlerden birinin araması zaten site kurallarına aykırı değil mi, yani polisi aramak için isim ve adres bilgisi gerekiyor bu üyenin böyle bir şeyi ben veya başka bir üye bu kıza yazıp soramaz, yasak. Burası sanal bir platform zaten hiçbir üye kendisine bu çeşit mesajlar yazıp bilgi soran üyelere cevap da vermemeli. Yanılıyor muyum:KK51:

Afedersin Kazen bu sen misin içine şeytan mı kaçtı:KK51:Hep sen arıyorsun çünkü site yönetcisi sensin. Bizlerdne birinin araması zaten site kurallarına aykırı değil mi, yani polisi aramak için isim ve adres bilgisi gerekiyor bu üyenin böylde bir şeyi ben veya başka bir üye bu kzıa yazıp soramaz, yasak. Burası sanal bir platform zaten hiçbir üye kendisine bu çeşit mesajlar yazıp bilgi soran üyelere cevap da vermemeli. Yanılıyor muyum:KK51:

Tamamda üyenin bende de hiç bir bilgisi yok ki? Kocaman kız telefonu alıp 155 i çevirecek konuyu anlatacak. Konuyu okumadım bu sebeple neden ben arayacağım anlayamadım.

Birde sizlerin ihbar etmeniz vatandaslik görevi değil mi. Ben uyumuş olsam ben gelene kadar bekleyecek misiniz?

Bu arada ben hep aramıyorum gülen surat koymadım diye gerginim sandın ama espri yapmıştım mesajın sonunda.

Ben kavrayamadim bu konuyu. Konu sahibi Almanya'da dogdu ise alman pasaportunun olmasi gerekmez mi? Daha resit degil nasil sinir disi edilir? Burda Hollanda'da bile bu cesit davalar aylar hatta yillarca suruyor. Ailem beni de bulastirdi diyor ama resit bile degilken devlet seni nasil bundan sorumlu tutar? Annen baban uyusturucu kacakcisi ama tr de bir akilli da sormadi mi ne diye sinirdisi edildiniz diye? Nasil kimse bilmez, hala nasil cevre de iyi taninabilirler?

Ya kafan kullandigin haplardan dolayi iyice ucmus ya da agir sizofrensin ki sizofren olunca hikaye uydurma olayi kabul edilebilir. Ben ikna olmadim.

Ben kavrayamadim bu konuyu. Konu sahibi Almanya'da dogdu ise alman pasaportunun olmasi gerekmez mi? Daha resit degil nasil sinir disi edilir? Burda Hollanda'da bile bu cesit davalar aylar hatta yillarca suruyor. Ailem beni de bulastirdi diyor ama resit bile degilken devlet seni nasil bundan sorumlu tutar? Annen baban uyusturucu kacakcisi ama tr de bir akilli da sormadi mi ne diye sinirdisi edildiniz diye? Nasil kimse bilmez, hala nasil cevre de iyi taninabilirler?

Ya kafan kullandigin haplardan dolayi iyice ucmus ya da agir sizofrensin ki sizofren olunca hikaye uydurma olayi kabul edilebilir. Ben ikna olmadim.
Bişey dicem ikna olmadigin için şizofrensin demen biraz kırıcı oldu sonuçta bunlar belgeyle ispatlanabilir şeyler

Evet ben de aynı yerde takıldım. Bırakın olayları okulda çocuğun garip davranışlarından bile anlarlardi. Tatmin edici bir cevap alamadım.

Alıntı eklemeyi beceremiyorum. Bir üye Hollanda da bile böyle böyle olur diye yorum yapmış da . Ben de aynı yerde takıldım. Sonuçta senin haberdar olman ya da olmaman değil devletin senin farkına varıp korumaya alması gerekirdi çoktan.

Herkese verdiği yanitlardan dolayı çok teşekkür ederim 🙏 bazı şeylere inanmakta zorlaniyor olabilirsiniz ama söz veriyorum yarın sizle konuyla alakalı birkaç belge paylaşıcam

Evet ben de aynı yerde takıldım. Bırakın olayları okulda çocuğun garip davranışlarından bile anlarlardi. Tatmin edici bir cevap alamadım.

Alıntı eklemeyi beceremiyorum. Bir üye Hollanda da bile böyle böyle olur diye yorum yapmış da . Ben de aynı yerde takıldım. Sonuçta senin haberdar olman ya da olmaman değil devletin senin farkına varıp korumaya alması gerekirdi çoktan.
Devletin beni korumaya almaması benim suçum olmasa gerek dediğim gibi aklınızdakiler soru işaretlerini giderme, amaçlı size birkaç belge göndericem konuya ikna olmayanlar yarın bakabilirler

Bunlar sorularima cvp degil. Size hergun ilacini kirip veren abiniz Almanya'da ise siz nasil Tr de yasiyorsunuz? Ilacini kim veriyor? Kac tane abin var?
Abim almanyada yaşıyor bu yıl tanıştık ve turkiyeye bir süreliğine gelmiş ne kadar kalacağı belli değil ama almanyada öz babasının yanında yasiyor yani evi almanyada

Ben bu soruyu hiç sormadım sayın lütfen, şimdi ben size ne dersen diyim hep bir soru işareti kalacak, o yüzden yapacağım tek şey akıllıca tavsiye veren ablalarımız tavsiyelerini dinleyip polisi aricam destek olan ve polisi ara diyen tüm ablalarıma teşekkür ediyorum 🙏🙏🙏🙏🙏

Abim almanyada yaşıyor bu yıl tanıştık ve turkiyeye bir süreliğine gelmiş ne kadar kalacağı belli değil ama almanyada öz babasının yanında yasiyor yani evi almanyada
Iyiymis isi gucu de ayarlamis demek ki kafasina gore gidip geliyor. Siz ailecek ne zaman sinirdisi edildiniz merak ettim. Ayrica okul konusuna da ayri takildim. Turkcen fazlasiyla iyi. Sanki Turkiye'de dogmus buyumus kadar iyi. Annen baban Almanya'da evde 7/24 Turkce konusuyor olamaz. O sekilde bu Turkce olmaz. Cok istisnai durumlari saymiyorum.

Iyiymis isi gucu de ayarlamis demek ki kafasina gore gidip geliyor. Siz ailecek ne zaman sinirdisi edildiniz merak ettim. Ayrica okul konusuna da ayri takildim. Turkcen fazlasiyla iyi. Sanki Turkiye'de dogmus buyumus kadar iyi. Annen baban Almanya'da evde 7/24 Turkce konusuyor olamaz. O sekilde bu Turkce olmaz. Cok istisnai durumlari saymiyorum.
Katılıyorum. Çünkü Almanya’da gidiyorum diye bahsettiği okul buranın Anadolu Lisesiyle denk. Yani Almancası iyi değilse almazlar. Bende Almanya’da okudum. Ve Realschule dediği okulun dersleri de çok ağır.

X