İçimi dökmek istiyorum bu sefer yargılamayın

En çok içime ne dokundu biliyor musunuz .Kaynanam anneme laf etti ya okumamış cahil diye ondan sonra hiç bir şey umrumda olmadı evde durmak istemedim
Eşinizin ne suçu var peki?

Anneniz de düğün günü gelip kayınvalidenizin oğlu için söylediği lafi, annen böyle diyor diye yetiştirip başka boyuta taşımış. Cahil değildir elbet ama olgun olsa size bunu söylemez kendi bir cevap verirdi gerekirse.

Annenizin size diğer söylediği sözlerde yanlış. Ama durup durup düşünecek şeyler değil.

Eşinizi de gerçekten sevdiğinizi düşünmüyorum açıkçası.

Eşini sevmiyor eminim

Ben annem haklı demiyorum .el birliğiyle mahvettiler diyorum zaten . ay sevmiyorum diyeyim de rahatlayın ne alakaysa :)

Evet tam da konum oydu seviyor muyum sevmiyor muyum siz karar verin diye sordum :)
Seviyor olsanız 3 ayın yarısıni kavga ederek geçirecek kadar önemsemezdiniz bu yazdıklarınızi. Eşten daha çok önem verilen düğün ritüelleri

Ayrıca konuya ne yorum bekliyorsunuz ki aynı şeyleri yazıyorsunuz kaç konudur. Yetmiyor yapılan yorumlar.

Herseyi de karsi tarafa birakmamak lazim. Biz de ayri sehirlerdeydik eşimle ve 2 ayri sehirde dugun yaptik. (Benim sehirdeki dugunu eşim yapmadi). Tek bir dugun yapmaya kalkip hisim akrabayi toplayip baska sehre goturup eşimin ailesinin agirlamasina birakamazdim onca insani.
Kuaforu de kendi sectigim kuaforlere ayarladim iki sehirde de, baskasinin ayarlamasina birakmadim.

Biraz olaya el atsaymişsiniz en azindan bunlar sorun olmaktan cikardi.

En çok içime ne dokundu biliyor musunuz .Kaynanam anneme laf etti ya okumamış cahil diye ondan sonra hiç bir şey umrumda olmadı evde durmak istemedim

Ama siz o laftan önce kendiniz nasil davranmıştınız mesela? Ben hatırlıyorum eminim siz de hatırlıyorsunuz ama hatırlamak istemiyorsunuz. Karşımızdaki insanların bize nasıl davranacağını biraz da biz belirleriz. Siz kayinvlideden çok farklı bir tavırla yaklaşmamışsınız. Sürekli bir yarış ve laf sokma yarışına girmişsiniz. Ee sonuç? O kadar gereksiz yarışlara muhabbetlere girmeseydiniz bunlar olmazdı demek ki. Bu lafı etmeye cesaret edemezdi. Bu fırsatı da yaratan sizsiniz. Hâlâ geçmişi unutmayan yine sizsiniz. Hatalarınızdan bu şekilde ders alıyorsanız yolunuz uzun.

Seviyorsunuzdur da altınlar, eşyalar kadar değil diyelim.

Bazı kadınlar için evli olmak onun getirilerini hayatlarında taşımak esten daha kıymetli çünkü.
Canım ben eşimden fazla kazanıyorum .bak kaçtır sevmiyorsun diyip yargılıyorsun kalbimi mi açıp baktın . ne kolay yargılamak ya .sana ispat etmek sorunda da değilim .Kafama taktım ilk aylar çevrenin de etkisiyle şimdi onlar geçti diye konumda da yazdım . Başka şeyleri de kafama takmıştıö ama şimdi o insanlara mesafe koydum diye de yazdım sadece içime de oturdu ömür boyu unutamam buraya da içimi dökmek için yazdım

Ben iyi davranmadım .O da beni sevmiyor ben de onu .Ama artık eşime yansıtmıcam

Dök dök bitmeyen bir iç, iyi madem kolay gelsin size.

Haa bir de o lafta önce değil .ben sonrasında öyle davrandım .kaynanam öyle bir laf edene kadar ben ona hiç bir laf dokundurmadım bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…