Icinizdeki hisse göre bebeginizin cinsiyetini tahmin edebildinizmi?

nonan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
1.308
505
Evet bayanlar Icinizdeki hisse göre bebeginizin cinsiyetini tahmin edebildinizmi?
Benim icimden erkrek diyor önce hep kiz derdim hamilek almadan önce. Simdi ise erkek diyorum tabi saglikli olsun ne olursa olsun cinsiyeti ama merak ettim hissedilirmi acaba diye?

selmanehirselma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2015
286
95
36
Evet bayanlar Icinizdeki hisse göre bebeginizin cinsiyetini tahmin edebildinizmi?
Benim icimden erkrek diyor önce hep kiz derdim hamilek almadan önce. Simdi ise erkek diyorum tabi saglikli olsun ne olursa olsun cinsiyeti ama merak ettim hissedilirmi acaba diye?
Canım benim bi kız gibi geliyor şimdide oğlan geliyor hisslerim karıştı galiba sağlıklı olsunda ne olursa olsun ama yinede merak etmiyor değilim 1 kızım var

helenbebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2017
1.116
431
28
Benim hislerim normalde de güçlüdür canım..İlk başında birşey anlamadım hissetmedim.11 haftalikken kız olduğunu hissetmeye başladım.yuzum çirkinleştim basen kalça çıktı.12 haftalikken kız dedi doktorum.13 haftalikken bir daha gitmek durumunda kaldık yine kız denildi.ve değişmeyeceğini biliyorum.anneler bebeklerinin iyi olup olmadığını cinsiyetini herşeyin hissediyorlar ben öyle düşünüyorum.:anneadayı:

Kova hatunu

✔ allergic To idiots
Pro Üye
4 Mayıs 2011
22.453
37.279
Evet ...hatta öğrendiğim gün erkek demiştim

loori

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2012
9.900
1.587
Ogluma hamıle kaldıgımdan berı erkek hıssettım oylede oldu. Bundada erkek hıssedıyorum yıne ama kız ıstıyorum :) bakalım hayırlısı ne olacak :KK66:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1361 gün geçti.

Biravucmutluluk

Annelik varlığına hergün şükretmektir ❤️
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2016
10.543
14.661
Bnde onu merk ediyorum bn kız hissediyorum eşim erkek onun hisleri daha kuvvetli normalde ama bn nedense ısrarla kız hissediyorum. :) İdda ya bile girdk:KK70: kimim hissi doğru çıkarsa diğeri ona hediye alacak :p:p

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 602 gün geçti.

taria

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2016
342
158
30
Bende hissettim hatta eşim benden daha emindi doktor kız deyince hiç şaşırmadık erkek deseydi şaşırırdık heralde nedense o kadar emindik :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1428 gün geçti.

Biravucmutluluk

Annelik varlığına hergün şükretmektir ❤️
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2016
10.543
14.661
Bide etraginizdakiler ne düsünüyor ?? Bna esim hariç herkes kız diyor bnde öyle diyorum .

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 602 gün geçti.

gunesmk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2016
3.185
2.282
Hamile olduğumu öğrendiğim günden beri kız hissettim eşim erkek olacak dedi sonuç erkekmiş :KK70:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1379 gün geçti.

gunesmk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2016
3.185
2.282
Etrafimdakiler hep erkek diyolar beni de alistirdilar sanki ama yuzumde gitmeyen sivilceler var. Kizim olcak galiba. Saglikli olsun da
Canım sivilceye bakmıyor pek Allah'ın izniyle benim oğlum olacak ama her adet döngüm geldiğinde hala sivilce çıkıyor hayırlısı olsun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1379 gün geçti.