İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Slm kizlar bende katılabilir miyim?
Bu şekilde 2.5 ayda 10 kilo verdim.ama sonra bisiler oldu bir türlü toparlanamadim almadım verdiğim kiloları.ama fazlalıkları da veremedim bir türlü motivasyona ihtiyacım var.

Kazananı aciklayamiyorum M Mayonez ve meltem yarın sabah baskül bekleniyor lütfen

Slm kizlar bende katılabilir miyim?
Bu şekilde 2.5 ayda 10 kilo verdim.ama sonra bisiler oldu bir türlü toparlanamadim almadım verdiğim kiloları.ama fazlalıkları da veremedim bir türlü motivasyona ihtiyacım var.
Tabiki hoş geldin canım yarın baskül.paylasin ilk sayfaya her salı günü kilonuzu güncelleme yapıyorum bol eksiler olsun ister menü yazın ister görsel paylaşın baskulde görsel olursa yarın sevinirim

Tabiki hoş geldin canım yarın baskül.paylasin ilk sayfaya her salı günü kilonuzu güncelleme yapıyorum bol eksiler olsun ister menü yazın ister görsel paylaşın baskulde görsel olursa yarın sevinirim
Tabi ki olur çok teşekkür ediyorum.siz uzun süredir mi bu şekilde diyet yapıyorsunuz.

Kazananı aciklayamiyorum M Mayonez ve meltem yarın sabah baskül bekleniyor lütfen
Çok mahcup oldum yaa yogunluktan kendimi unuttumben kısa bir ara versem çünkü katılımda bulunamıyorm,en son geçen hafta tartildim ve hiç dikkat etmedim ki ben hergün tartılan,, Ikra meyra canim 1, 2 hafta yada ben izin istesem

Tabiki canım yoğunluğun bitince bekliyorum sen çok azimlisin tatlım yinede dikkat et ekmek vs geç saate birakma. yoksa eski kılona gelirsin bebeğim

Son düzenleme:
Tabi ki olur çok teşekkür ediyorum.siz uzun süredir mi bu şekilde diyet yapıyorsunuz.
Evet çok önce ilk hamilelik sonrası 80 kilo ile başladım 3 ayda yürüyüş ve akşam 17-18 den sonra yemedim.80. Kilodan 56 düştüm 3 ayda sonraki hamilelikte almadim yine aynı beslendim çünkü ama oglum 5-6 yaşında iken ikiz kızlara hamile döneminde almadım ama doğumdan sonra ikiz çocuk bakımı uykusuzluk zordu uyku hiç yok gibi bir şeydi 18 ayda 64 den 72-73 oldum bal kaymak çokokrem tahin helvası tahin pekmez ekmekle yedim ve yinede az aldım diye düşünüyorum 18 ayda 9-10 kilo çok değil bana göre o kadar tatlıya basım döndükçe yedim meğer uykusuzluktan donermis

Bugün ki kilom

Eklentiler

• IMG_20201111_131017.jpg
    171,2 KB · Görüntüleme: 6
antalya ve ben 900 vermişiz haftanın yıldızına ortak olduk tatlım tebrik ederim bol eksilerimiz olsun

Iyi günler hanimlar biraz boşladım yazmaya fırsatım olmadı sagolsun Ikra meyra cok mutevazi tatli dille yaklasiyorsun. foto paylaşamadim dun ama smdi atayim gec olsun güç olmasın
bugunku menüm oglen 1 de patats salatası.
15 de kucuk ekmek arası yumurta yedim

aslında 64.7 um . burda su içmiştim sonra aklıma geldi baskül paylaşımı ama olsn farketmez yinede atayim dedm
Tamamdır canım dün yazdiginizi guncelledim haftaya salı paylaşırsanız sevinirim çok teşekkür ederim güzel kelimeler için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…