İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Merhaba kızlar bugünkü menüm
Avakadolu sos( mayonez )diye patates bandirdim sosa

Ara öğün kahve iki ceviz

Aksam kapanış

Ikra meyra nasılsın canım hayırlı olsun tayin işiniz. Kusura bakma düğünümüz vardı o yüzden kaç gündür bildirim yapamadım

Ikra meyra nasılsın canım hayırlı olsun tayin işiniz. Kusura bakma düğünümüz vardı o yüzden kaç gündür bildirim yapamadım
Teşekkür ederim canım sen nasılsın iyi dans ettin yağ yaktın evet canım taşınıyoruz Allah izin verirse bir aksilik olmazsa 15 Aralık eşya gidecek biz 16-17 Aralık uçak bileti ayarlayacagiz kısmetse çok teşekkür ederim

Pandemi dolayısıyla evde yapıldı düğün maalesef kuzum mevlüt gibi bişi yapıldı .ama sürekli hizmet etmekte yağ yakmıştır inşallah.
İyi daha var yavaş yavaş toparlnirsin kuzum.

Merhaba
Sabah 1 dilim ekmek ve 1 çk fıstık ezmesi ile kahvaltımı yaptım.
Öğlen 1 muz ve 1 elma yedim.
Akşam fırında sebzeli tavuk ve 1 kepçe çorba 2 kaşık yoğurt.

Eklentiler

• 20201116_103343.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 13
  • 20201116_134040.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 11
Pandemi dolayısıyla evde yapıldı düğün maalesef kuzum mevlüt gibi bişi yapıldı .ama sürekli hizmet etmekte yağ yakmıştır inşallah.
İyi daha var yavaş yavaş toparlnirsin kuzum.
Anladım canım bir ömür mutluluklar evet biraz vakit var canım teşekkür ederim

Merhaba kızlar yarın baskül günü ben regl oldum az önce damardan serumlu demir aldım umarım demir değerim düzelir

Sabah kahvaltida ortadan yedim

Ara öğünde iki kare Bitter

Aksam kıymalı makarna

Eveeett geldim mi kürkçü dükkanına “yok arkadaş ben diyet yapmaktan çok sıkıldım” deyip bırakmıştım sevmiyorum çünkü diyet yapmayı. Hoş, kim sever ki ? Verdiğim onca kiloyu geri aldım ve yine buradayım.Karbonhidrat diyeti+if diyetiyle (artık beslenme düzenim diyorum). 18/6 sistemiyle başlıyorum. Hadi bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…