İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Ben grip oldum ailecek daha doğrusu eşim cuma günü hasta oldu pazar test yapıldı temiz çıktı bugünde sabah boğazım yanıyordu burun tıkanıklığı da cabası çocuklarda hasta oldu 🤕

Sabah kahvaltı yaptım

Aksam iki kepçe tarhana çorbası 3 kaşık makarna 4-5 kaşık salata

Sürekli çay ve hindiba kahvesi içiyorum boğazım yanması geçsin diye ama hala kötüyüm

Morel bozmayın kızlar haftalık 300-500 verseniz mutlu olun artı değil hep eksi olsun bugün görsel paylaşım yaptım yağ dokusu çok fazla büyük kasa göre bence eksi diye mutlu olun

İyi geceler kızlar pozitif olun 🤗
Geçmiş olsun canim Allah şifa versin ev halkınıza. Takviye vitamin alıyor musun? Daha çabuk toparlarsın.

Sabah 11 de bazen 11:30 da kahvaltı sonra çok acikirsam ara öğün yapıyorum akşam yemeğini en geç altıda bitiriyorum
Tabi bazen dışarıda yediğimde daha erken yada daha geç olabiliyor
Ama çok şükür bu diyete başladığımdan beri geç bir saatte kalmadım hiç
Ben kalabalık aile apartmanında oturuyorum bazen öğlen çayına yani gün gibi çay sofralarimiz oldu saat kaç olursa olsun öğlen kaçamak yapmak zorunda kaldiysam akşam yemegi yemedim
Mesela şuan çok açım büyük ihtimalle bir iki saat sonra midem bulanmaya başlar:KK48:
Kiyamam hemen yatağa giriyorum ben cok acıktıysam 😀baya erken kapatıyorsun günü.

Herkese iyi akşamlar bugün detoks yapmadım çok kilo veremeyince motivasyonum düştü sanırım. Ama yine de dikkat ettim
11.00’dasabah menemen yanında 2 dilim ekmek
Ara 13.00’da Türk kahvesi soda 2 kuru kayısı
18.40’taAkşam 2 kaşık pilav mantar salata
Ara 19.00’da soda 20.30’da sade çay
Daha 3 aylık bebiş detoksa dayanabilecek misin? Emziriyorsan zorlamasın seni. Ben öğle ogunumu es geçemiyorum hemencik koyulmaya basliyoruom😀😀

Ben grip oldum ailecek daha doğrusu eşim cuma günü hasta oldu pazar test yapıldı temiz çıktı bugünde sabah boğazım yanıyordu burun tıkanıklığı da cabası çocuklarda hasta oldu 🤕

Sabah kahvaltı yaptım

Aksam iki kepçe tarhana çorbası 3 kaşık makarna 4-5 kaşık salata

Sürekli çay ve hindiba kahvesi içiyorum boğazım yanması geçsin diye ama hala kötüyüm

Morel bozmayın kızlar haftalık 300-500 verseniz mutlu olun artı değil hep eksi olsun bugün görsel paylaşım yaptım yağ dokusu çok fazla büyük kasa göre bence eksi diye mutlu olun

İyi geceler kızlar pozitif olun 🤗
Geçmiş olsun Allah şifa versin

merhaba arkadaşlar dün biraz fazla kaçırdım 2 kilo vermenin şerefine:)
arkadaşımla geldi kebap yedik yanına dondurmalı irmik helvasıyla:)
akşam yemek yerine yoğurtlu çorba içtim bir kase 8 km de yürüdüm
ama bugün dayanamayıp tartıldım hemen + olmuş sizde de yediğinizde hemen böyle mi oluyr moralim bozuldu

ama bugün dayanamayıp tartıldım hemen + olmuş sizde de yediğinizde hemen böyle mi oluyr moralim bozuldu
Keşke hemen tartilmasaydin eminim Hafta içinde dengesini korursun yürüyüş yapmışsın zaten yakarsın birazı dert etme bence

Onlar kilo degilki karnın tokluğu birgün kaçamak yaptın diye kilo almazsın bir kaç gün dengelersin pozitif olun 🤗

Kahvaltı 11 de
Sebzeli omlet
Domates salatalık
Peynir
Bir dilim tam buğday ekmeği
Arada
Çocukların makarnasindan bir iki çatal aldim
Sonra bir kase üzüm yedim
Akşam yemeği
Bir tabak Doluca sıfır susuz nohut yemeği
3 yemek kaşığı bulgur pilavı
Gün bitti bana

Merhaba arkadaşlar hala toparlanamadim
Boğazım kötü cocuklarda aynı

Öğlen yarım simit çay

Ara öğünde yarım muz

Aksam iki kepçe eti Kuru fasulye iki kaşık pilav
Kapanış

Merhaba arkadaşlar hala toparlanamadim
Boğazım kötü cocuklarda aynı

Öğlen yarım simit çay

Ara öğünde yarım muz

Aksam iki kepçe eti Kuru fasulye iki kaşık pilav
Kapanış
Kiyamam çocuklarda ağır mi atlatiyor senin gb😣sen hastalığını anlamazsın zaten çocuklara bakmaktan. Takviye almayı ihmal etme canim daha çabuk ayaklanirsin.bol su ic şifa olsun insallah.

Slm herkese kizlar.
Sabah 09.45 1 yumurta 1 dilim ekmek domates salatalık kapya biber
14.30 1 kase çorba
19.00 1 kase çorba ve kabak yemeği 1 dilim.ekmek eşliğinde
Bugün temizlik yaptim 6700 adım atmışım arkadaşla 15 dk voleybol oynadik kafam.dagildi hareket etmiş oldum iyi geldi.

Slm herkese kizlar.
Sabah 09.45 1 yumurta 1 dilim ekmek domates salatalık kapya biber
14.30 1 kase çorba
19.00 1 kase çorba ve kabak yemeği 1 dilim.ekmek eşliğinde
Bugün temizlik yaptim 6700 adım atmışım arkadaşla 15 dk voleybol oynadik kafam.dagildi hareket etmiş oldum iyi geldi.
Bende temizlik yaptım daha evin yarisi bitmedi ben şimdiden bittim adım sayar mi var telefonlami yapıyorsunuz

X