İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Teşekkür ederim sağolasın bayram güzel geçti çok şükür kaza bela olmadı ama yediğimi yedim sorma gitsin:kk77:
Menü bildirimi yapmaya başlamamız çok iyi oldu salmaya başlamıştım kendimi buranın gerçekten çok faydası oluyormuş
Bitsin artık tatil gerçekten
Evet bildirim yapalım artık menüler başlasın hedefler gelsin 💪💃🤩

26 Temmuz Pazartesi
18/6 pencerem
Ilk öğün
4 kasık yoğurt
3 kasık yulaf
2 litre detoks suyu içtim
Ikinci öğün
4 kasık yoğurt
3 kasık yulaf
1 litre normal su

Spor ev işleri bugün bitircem

bu hafta tam gaz spor yapcam o yüzden bugünü eve ayırıp tüm haftayı kendime ayircam planım bu şekilde kızlar buraya yazmayı özlemişim 😁

Hoş geldiniz aramıza 🤗 menü bildirimi yapmaya başlayabilirsiniz 🤗 başlangıç ve hedefinizi yazalım bilgilerinizi listeye ekliyecegim her pazartesi günü baskül günü haftaya pazartesi günü baskül paylaşımı yapalım 🤗 bol eksiler olsun 💃
hoşbuldum :) başlangıç 60,80 kg hedefim 55 kg inş ..çok teşekkür ederim ..bu arada baskul şeklini nasıl yapıyorsunuz ben de yapabilir miyim :)

Merhaba arkadaşlar 🌼
Bugünkü menüm 🥰

Sabah bol su ve hindiba kahvesi 🌸

Kahvaltı bir dilim ekmek iki dilim peynir bir ay karpuz bir ay kavun 🍉 🍈

Aksam yulaf yogurt badem tarçın ketentohumu şeklinde olucak her akşam 🙈

Hergun adim ve direnç lastiği ile 300 sguat 300 kol kası çalışacağım direnç lastiği 17-21kg dirençli aldım 🤩

Merhaba arkadaşlar 🌼
Bugünkü menüm 🥰

Hergun adim ve direnç lastiği ile 300 sguat 300 kol kası çalışacağım direnç lastiği 17-21kg dirençli aldım 🤩
resmini atar misin canım lastiğin merak ettim 😁

bayramda süper kaçamaklar yaptığım için bugün sıkı tutuyorum olayı..(birkaç gün her istediğimi yediğim için alışkanlık yapmış resmen ) 8/16 uygulayacağım bu arada işyerinde ancak yapabildiğim şekili yazıyorum :)

sabah 9,30 da
2 bardak su
1 yumurta
5 zeytin
domates salata az
1 dilim tam buğday ekmeği
az beyaz peynir

14:00 te
halk ekmek altın çörek :)

16:00 da
1 kupa çok az sütlü gerisi sıcak sulu nescafe
20 tane badem

inş akşama da bir kahve ya da kefir içip konuyu kapatıcam :)

resmini atar misin canım lastiğin merak ettim 😁
Yeşil yada pembeyi tercih edin kas yapacam diyorsanız gri ve siyah çapı 65 ve 60 cm içine sığmam mümkün değil onlar zayıf olup kas yapmak için 🤗 ben yeşil aldım Çapı 70 cm
IMG_20210726_200953.jpg

IMG_20210726_200750.jpg

Birde bu tarz var fiyatı uygun( direnç lastiği) yazıp aratın
IMG_20210726_201429.jpg

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar 🌼
Bugünkü menüm 🥰

Bayramdan bu yana öyle bi sey olmuşki her gördüğümü yemek istiyorum herseye üşeniyorum spor bile yapmak istemiyorum bayramdan öncesine kadar hayır dedigim seylere hayır diyemiyorum neden böyle oldu bilmiyorum

Selam kızlar
Bende bayramda acımasızca yedim :confused:
Bugün bedenim ceza olarak ağız yaralarıyla güne başlattı beni :olamaz:
Dilimde ve diş etlerimin biraz altında bir sürü yara var bişey yiyemiyorum o_O
16/8 pencerem
Sabah — yoğurt, 3 kaşık yulaf
Ara — dondurma
Akşam — bezelye yemeği, bir dilim ekmek
Çok açım :KK35:

Bayramdan bu yana öyle bi sey olmuşki her gördüğümü yemek istiyorum herseye üşeniyorum spor bile yapmak istemiyorum bayramdan öncesine kadar hayır dedigim seylere hayır diyemiyorum neden böyle oldu bilmiyorum
kesinlikle 3 günde bütün dengem bozuldu hep yemek istiyorum ve engellemem zor oluyor :KK43: muhtemelen vucut uzun aradan sonra herşeyi her istediğini bünyeye alınca alıştı...direncini kırdı

X