İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Merhabalar ben yine unuttum yahu ama kilom sabit kaldı.111.4

Benim if yapmam çok zorlaştı ilaçlarımın dozajı arttığından ve tiroid ilacı aldığımdan beri zorlanıyorum çok mide bulantısı yapıyor sabah içmem gerekiyor üstüne biraz bekleyip birşeyler yemem gerekiyor. Akşam da eşim geç geldiği için geç yiyoruz. İdare etmeye çalışıyorum ama pek mümkün görünmüyor.

Selamlar , ben resim cekmedim ama sabah tartildim 84.5 kiloyum . Toplam bu hafta 3.5 kilo vermisim .
Bugunde oglen havuclu omlet yedm
Aksam da cok az yagda biberli soganli tavuk sote .
40 dk eliptik 1 chloe videosu yaptim .

Muz diyeti

7 günde -5.500 verilmiş onaylanmıştır
3 litre su 3 kupa yeşil çay içilmeli 1 saat yürüyüş

11:00 Sabah laktozsuz süt yada normal yarım yağlı süt ve bir büyük muz 1 haşlama yumurta

14:00 Ara öğün
Sütlü tarçınlı kahve 3 adet ceviz 1 orta muz

18:00Akşam iki haşlama yumurta bir büyük domates yada iki domates

İşte bu kadar 😂

Dunku menum bi yesil elma 3 tane tavuk but . Spor yapamadim .
Normalde isvec diyeti yapanlar cok kilo veriyo 1 haftada ben 4 kilo verdim . Galiba tuz baharat ve tavuklarda bazen birazcik tereyag kullandigim icin . Gerce onlari da kullanmasam tansiyonum yerlerde gezer diye dusunuyorum . 6 gun daha devam etmeyi dusunuyorum bu sekilde . Bi iki gun haric genelde doyuyorum . Hic isvec diyeti deneyen var mi aranizda ?

7 gunde 4 kilo verdigim isvec diyetinin bugun döner ile canina okumus bulunuyorum 🙈 ama baska hic bisey yemedim doner salata birazcik da patates kizartmasi ama doner sosluydu . Ekmek tuketmemis oldugum icin mutlu isveci dagittigim icin huzunluyum ama artik haslanmis yumurta yada tavuk göğsü gormek istemiyorum . Yakinda gıdaklamaya baslayacaktim 🙈 if yapmaya devam belki omad yapabilirim . Spora da devam . Hicdegilse midem kuculmus onu anladim 🤭

Muz diyeti

7 günde -5.500 verilmiş onaylanmıştır
3 litre su 3 kupa yeşil çay içilmeli 1 saat yürüyüş

11:00 Sabah laktozsuz süt yada normal yarım yağlı süt ve bir büyük muz 1 haşlama yumurta

14:00 Ara öğün
Sütlü tarçınlı kahve 3 adet ceviz 1 orta muz

18:00Akşam iki haşlama yumurta bir büyük domates yada iki domates

İşte bu kadar 😂
Kuzum nasılsın muz diyeti 1 haftamı yapılıyor ?

Dün tartı günüydü tartıldım yine 60.6 çıktı. Geçen hafta 60.9 ile kapatmıştık. Haftaiçi bir iki gece çubuk kraker ile bozdum. Ama madem bozdum deyip hiç abartılı şeyler yemedim. 3-5 çubuk kraker ile bıraktım 🥨 Arkadaşım çikolatacı açmıştı orada biraz abartıp çikolata yedim. O yüzden verememişim almadığıma seviniyorum ve if e devam ediyorum 🙋🏻‍♀️ Daha az kaçamaklı bir haftaya niyetliyim bakalım. 59 u görmek istiyorum artık 🤞🏻

Dun artik bir baslangic yaptim ve if in saatlerine dikkat ediyorum 16/8 e basladim haftayada yuruyusleri eklmeyi planliyorum bu hafta rutine oturtayim🙄

45B7EE38-C1EA-4865-8574-0DF573584E83.jpeg
İşte bu mutlulukkk 😍😇 50li sayıları en son 1.5 sene önce görmüştüm sanırım. Çok mutluyum. İf e devam edeceğim ideal kiloma inip bir iki kilo da alma verme hakkı yaratmak istiyorum. Şimdilik ilk hedef 58 🙏🏻

Cuma tartı günüydü, tartıldım 59,5 çıktı kilo almamış vermemişim. Pek dikkat edemediğim bir hafta oldu. Akşam birkaç atıştırma yaptım hiç Yeşilçay içmedim. Almadığım için mutluyum. İf e devam 🙏🏻❣️ 58 ilk hedef ⛄

Merhaba arkadaslar bende if diyeti yapmak istiyorum.61 kiloyum.29 yasindayim. 21 aylik kizim var.dogumdan sonra istedigim kiloya bi turlu inemedim.bi faydasi olur mu ne dersiniz

X