iki kişi arasında kaldım, yardım edin lütfen

iki kişide kaldıysa aklınız ikisiylede olamazsınız acı ama gerçek

Başlığı görür görmez yazmak istediğim sey:
Iki kisi arasinda kaldiysan ikisini de seçme!
Ayrica icerigi okusam mi diye baktim in in yazi devam ediyor okumadim bile zaten her türlü ayni cumleyi kuracaktim

Lanet olsun içimdekı ınsan sevgısıne okudum hepsini Acaba sımdı Ahmet'le mi dıgerıyle mı ondan da haberdar etse iyi olurdu
17 Ocak son görülme üzgünüm konuların yanında tarih var okurken dikkat edersen boşuna okumuş olmazsın..ben okumadım yorum yapamıyorum o yüzden sen hangisini seçmesini isterdin

17 Ocak son görülme üzgünüm konuların yanında tarih var okurken dikkat edersen boşuna okumuş olmazsın..ben okumadım yorum yapamıyorum o yüzden sen hangisini seçmesini isterdin
Bundan sonra daha dıkkatlı bakacagım Ahmetı secmesın elde kus daldakı kustan ıyıdır Okumakla kalmadım yorum da yapmıstım

Eskisini sevseydin Ahmet olmazdı. Müneccim değilim ama varsayalım ki Ahmet'i seçip onunla devam ettin. EvlendiniZ. Ailesi seni istemedi , sevmedi. Ahmet arada kaldı. Genelde annesinin tarafını tuttu. Mesela yani. O zaman eski sevgilimle olsaydım. O bana şunu bunu yasatmazdi vb. Pismanliklarin olacak.

Varsayalım ki Ahmet'e olan hislerine rağmen mantık evliliği yaptın. Görünürde herşeyin mükemmel olduğu ama aslında hiç de mutlu olmadığın heyecanının olmadığı bir evlilik yaşayacaksın. Belki de dönüşü olmayan hatalar yapacaksın. Aynı heyecanı bu sefer belki de adı Mehmet olsun onunla yaşamak isteyeceksin.

Özetle şimdi hata yap.

Aslında buradan alacağın tavsiye ile bir karar almanı önermem, herkesin farklı yaşanmışlıkları farklı tecrübeleri var ve onlardan yola çıkarak yorum yapacaklar. Ben biriyle birlikteyken aklım başkasına kayıyorsa o ilişkide bir şeylerin eksik olduğunu düşünürüm. Bu yüzden yerinde olsam eski sevgilimle evlenmem, he Ahmet’le olur mu olmaz mı dersen yaşamadan bilemezsin.

Bir benzerini yıllar yıllar evvel yaşadım. Uzun bir ilişkim vardı, ilk erkek arkadaşımdı hatta. Sonrasında eşimle tanıştım, içimde kelebekler uçuştu, engel olamadım duygularıma. O uzun ilişkide ötelediğim sorunların hepsi gözüme batmaya başladı. Aldım karşıma dedim böyle böyle tereddütlerim var, düzeltiriz yapma etme dedi, aramaya devam etti uzun bir süre. Baktım olmuyor söyledim açık açık. Netice olarak hayatta verdiğim en doğru kararmış :)

Eski konu hortlamış, boşuna uzun uzun anlatıp, kimseye anlatmadığım geçmişimi deştim yahu

Son düzenleme:
Yani sevgilin varken...sallantılı bir dönemdyeken başka birine bakıyorsun...bak bu söylediğim kesinlilke ayrgı değil şahsi fikrim!!! burda hatalısın. Ne olursa olsun bir insanın aynı yolda olduğu birisi varken herhangi başka birine farklı gözle bakmamalı!!! yakışılık olabilir..Allah sahibine bağışlasın dersin. İlişkine gelinec sorunlarmı var çözmeye çalış..çözülmüyormu ayrıl. Ayrılrı ayrılöaz tekrar bir ilişkiye girmek çok sağlklıı olmaz..ama biri bitmeden başka arayışlara girmek yanlış!!

Cok uzun olmuş başlığa istinaden iki kişi arasında kaldiysaniz ikisini de sevmiyorsunuzdur başka gemilere yelken açın :)

Bu satırları okurken kendimi gördüm . Ahmet ile olacaksa seni üzenecek. Sen onu sevmiyorsun . Sadece heyecan duyuyorsun . O heyecan geçer . Ama seni seven o çocuğa da dön demiyorum . Belli ki bitmiş bazı şeyler . Ama Ahmet’i de tercih etme . Seninle aynı durumu yaşadım ve Ahmet’i tercih ettim . Aynı dört senelik ilişkimi birimden aşırı hoşlandım diye bitirdim . Ve o kişi de şu an beni bıraktı . O yüzden ilkler başkadır . Ama Ahmet de seni öyle severse ilk erkek arkadaşın aklına bile gelmez . Ama anladığım kadarıyla Ahmet öyle biri değil . Sen akrep Burcu musun

Bence ikiside olmaz arada kaldim vs.
neydi meshur laf 1.sevseydin 2. Olmazdı bana kalirsa biraz kimseyle görüşme kafani topla kismetin kimse olur zaten kimseyi kirmadan bi sure dinlensen bazen insan elde edemedikleri cazip gelir birazcik kimseye umit verme kafami toplicam dee düşünmek istiyorm de hep erkklermi dicekkkk

Konuyu bitirmedim. Bütün ailesi bana bayılıyor demissin hangi yüzüne bayildilar. Gerçek yüzünü bilmiyorlar ya. Sahte yüzüne demek ki bayilmislar ayrıca sevgilinden ayrıl. Sonra ne istersen yap. Çünkü sen onu sevmiyorsun. Etrafında birileri olsun istiyorsun sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…