IKIGAI(Hep meşgul kalarak mutlu olma)

Benim günüm epey yoğun geçiyor desem. Hep bı hareket halinde :KK70:
Yani senin konunaa geldikten sora hareket çoğaldı sanki :KK70: esim gündüz yok 5 gün, daha düzenli programla burdaym inşallah.🤗
Ohh maaşallah harekete devamm🤩🤩 sen de benim hayatıma hareket kattın valla adım yarışmasıyla🌸🌸

Ben de takip ediyorum konuyu.böyle şeyler okumak hoşuma ggidiyor.konunun başlığı da çok anlamlı.Gerçekten zamanı boşa geçirmek berbat bir şey.en çok huzurlu olduğum zamanlar çok çalışabildiğim zamanlardı.bomboş geçiyor ama maalesef :KK43: en çok sevdiğim şey ders çalışmaktı onu bile yapamıyorum.inşallah toparlanabilirim ya o kadar çok şey birikmiş ki çalışmam gereken :KK43: inanılmaz boşlamışım.yazdım buraya güzel enerjiler getirmesi umuduyla :KK43:
Merheba hoş geldiniz 😊 eksiklerin farkında olmak bile tamamlamak için bir gayrettir. Bu güzel bir adım olmuş sizin için. Hayat bizim ve dünyaya bir kere geliyoruz e malum zaman da oldukça hızlı ilerleyen bir şey fazla durup düşünmeden akışın içine girmek gerek elbet yolumuz açılır, hatalar da olur yanlışlar da olur ama o yol uğruna olur hiç değilse 🤗🤗 ders çalışmayı ben de çok severim burası motive eder sizi hedef koyup sonra akşam hedefi yaptığınıza dair bildirim yapınca keyifleniyor insan🌸🌸

Konun harika olmuş gelebildikçe takip edeceğim bakayım biraz :) Malum çok zor geçiyor zaman benim için vakaların artmasıyla ama mutlaka geleceğim buraya :)
Çok teşekkür ederim her zaman beklerim. Tahmin edebiliyorum Allah kolaylık versin sizlere, dikkatli olun 🌸💜💜

Tamda neler yapsam, günümü nasıl değerlendirsem kendimi yenilesem derken denk geldi.. okudukça yenilendim resmen şimşek çaktı kafamda takipteyim bende..

Merheba hoş geldiniz 😊 eksiklerin farkında olmak bile tamamlamak için bir gayrettir. Bu güzel bir adım olmuş sizin için. Hayat bizim ve dünyaya bir kere geliyoruz e malum zaman da oldukça hızlı ilerleyen bir şey fazla durup düşünmeden akışın içine girmek gerek elbet yolumuz açılır, hatalar da olur yanlışlar da olur ama o yol uğruna olur hiç değilse 🤗🤗 ders çalışmayı ben de çok severim burası motive eder sizi hedef koyup sonra akşam hedefi yaptığınıza dair bildirim yapınca keyifleniyor insan🌸🌸
Teşekkür ederim hoş buldum :) evet olumlu etkiliyor gerçekten :)

Bugün erkenden kalkıp kahvaltı yaptık eşimle,
O ise gitti bende okuyacaklarimi okudum 1 2 saat. Kitabım bitiyor az kaldı insallah hiç bitmesini istemiyorum ama..Sonra dışarı yürüyüşe çıktım. 2 buçuk saat sonra markete uğrayıp eve geldim.
Biraz dinlendim.
Çamaşır atıp 2 posta yıkayıp astım.
Yemek yaptım , pasta yaptım.
Sonra biraz daha yürüdüm birşeyler okudum.
Sonra yemek yedik
Çay içtik
Şuan dinlenme modu ❤️
Güzel dopdolu ruhunuzu hayatınızı besleyen günleriniz olsun💙

Bugün erkenden kalkıp kahvaltı yaptık eşimle,
O ise gitti bende okuyacaklarimi okudum 1 2 saat. Kitabım bitiyor az kaldı insallah hiç bitmesini istemiyorum ama..Sonra dışarı yürüyüşe çıktım. 2 buçuk saat sonra markete uğrayıp eve geldim.
Biraz dinlendim.
Çamaşır atıp 2 posta yıkayıp astım.
Yemek yaptım , pasta yaptım.
Sonra biraz daha yürüdüm birşeyler okudum.
Sonra yemek yedik
Çay içtik
Şuan dinlenme modu ❤️
Güzel dopdolu ruhunuzu hayatınızı besleyen günleriniz olsun💙
Oh oh Maaşallah çok güzel 🤗🤗 benim biraz pasif geçti hatta birazdan Adım Yarışması konusuna ne yazsam diye kara kara düşünüyorum aramızda kalsın :sus::KK17:

• Komik
Reactions: H M
Eveeet bugün çok aktif olduğum söylenemez
Sabah çocukluğuma dönüp balli süt ve kurabiye ile kahvaltı yaptım 🤭🤭
Canlı ders öğleden sonra diye öncesinde temizlik yapmak vardı planımda ama sular kesildi🙄🙄🙄
Kitap okudum(bitirdim yeni kitaba başladım hatta)
Sonra canlı ders başladı akşama kadar. Ders bitince eşimle alışverişe çıktık.
Gelince de işte akşam yemeği faslı, sonra film keyfi yaptık derken gün bitti. Leslie ya da herhangi bir egzersiz yapmadım ama inşallah yarın telafi ederim evin içinde 😊
Yarın daha iyi verimli bir gün olur inşallah hayırlı geceler 🤩🤩🤩

Merhabalarr.. selam verip kacmis gibi oldum 😊 kafamda halletmem gereken şeyler vardi yarindan itibaren planli hayatima geçiyorum insallah.
Öncelikle hayatima adapte etmek istedigim sey erken kalkmak ve spor yapmak gunluk en az 2 saat ders calismak bunlari rayina bir koyayim devamini da eklerim insallah.
Bugun yine gec kalktim 10a dogru oglumun kahvaltisini yaptirdim.esim sabah geldiği icin isten biz de yeni kahvalti yaptik 1 posta camasir yikandi simdi onlari asip kahvaltiyi toplarım yarin dip kose temizlik var kafayi temizlerken evi de elden geçirmek iyi oluyor 😂 yarina hazirlik bugun nevresimleri degistiririm bir de yemek yapilacak bugun baska isim yok son miskinlik gunum olsun 🤗

Merhabalarr.. selam verip kacmis gibi oldum 😊 kafamda halletmem gereken şeyler vardi yarindan itibaren planli hayatima geçiyorum insallah.
Öncelikle hayatima adapte etmek istedigim sey erken kalkmak ve spor yapmak gunluk en az 2 saat ders calismak bunlari rayina bir koyayim devamini da eklerim insallah.
Bugun yine gec kalktim 10a dogru oglumun kahvaltisini yaptirdim.esim sabah geldiği icin isten biz de yeni kahvalti yaptik 1 posta camasir yikandi simdi onlari asip kahvaltiyi toplarım yarin dip kose temizlik var kafayi temizlerken evi de elden geçirmek iyi oluyor 😂 yarina hazirlik bugun nevresimleri degistiririm bir de yemek yapilacak bugun baska isim yok son miskinlik gunum olsun 🤗
Merhaba🤩🌸🌸 Miskinlik dediğiniz günde bile aslında baya iş halletmiş olacaksınız maaşallah 😊 ben de şimdi başlıyorum temizliğe kolay gelsin size de bana daa💃💃💃🤭

Eveeeet bugün temizlik vardı temizlik yapacağım günler telefonun not kısmına alt alta yapacaklarımı yazıp bitirdikçe tik atmak beni mutlu ediyor yine yaptım bırakıyorum buraya bugünümün özetini🤗🤗
Screenshot_20201205-205938_Samsung Notes.jpg

Hayırlı geceleeeeer :KK68:

Eveeeet bugün temizlik vardı temizlik yapacağım günler telefonun not kısmına alt alta yapacaklarımı yazıp bitirdikçe tik atmak beni mutlu ediyor yine yaptım bırakıyorum buraya bugünümün özetini🤗🤗
Eki Görüntüle 2733900

Hayırlı geceleeeeer :KK68:
Aaa super olmus bu liste hem aksamburaya yazarken de kolaylik olur ben de deneyim yarin 😇
Iyi geceler

X