İkili tarama da nifty testi yaptıranlar

elizinsesi34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2021
18
4
41
Merhabalar gebeliğimin 12. Haftasında ultrasonda bebeğimin ense kalınlığı 1.8 çıktı elleri parmakları burun kemiği kalp atışları kontrol edildi herhangi bir kötü sonuç çıkmadı. Kan sonuçları 1/120 geldi doktorum risklisin hemen yurtdışına kan örneği göndericez daha sonra amniyosentez yapıcaz dedi. Yaşım 37 kilom 82 benim gibi olup yurt dışına kan testi gönderip olumlu sonuç alan var mı çok tedirginim

Eklentiler

• C3C89E7E-6FBF-4484-B937-91BD4BA31130.jpeg
    C3C89E7E-6FBF-4484-B937-91BD4BA31130.jpeg
    136,3 KB · Görüntüleme: 2.096
  • 1DD1C7C9-4C6C-45BA-BABC-ACA299A82DB2.jpeg
    1DD1C7C9-4C6C-45BA-BABC-ACA299A82DB2.jpeg
    182,9 KB · Görüntüleme: 4.249
Nipt -nifty test artık Türkiyede yapılıyor. Ben yaptırdım ama ikili testte risk çıktığı için değil, açıkçası tedbir olsun diye yaptırdım, sonucum da iyi geldi. Bu nifty test için çok farklı fiyat durumları var, iyi araştırmanızı öneririm.

Merhabalar gebeliğimin 12. Haftasında ultrasonda bebeğimin ense kalınlığı 1.8 çıktı elleri parmakları burun kemiği kalp atışları kontrol edildi herhangi bir kötü sonuç çıkmadı. Kan sonuçları 1/120 geldi doktorum risklisin hemen yurtdışına kan örneği göndericez daha sonra amniyosentez yapıcaz dedi. Yaşım 37 kilom 82 benim gibi olup yurt dışına kan testi gönderip olumlu sonuç alan var mı çok tedirginim
Merhabalar ben de 11+6 da gectigimiz pers ikili test icin gittim ense kalinligi 2.7 cikti. 3 un altinda olmasina ragmen doktorum riskli dedi. Perinatologa yonlendirdi. O da ayni seyleri soyledi. Bu fetal dna testini onerdi. Cvs veya amniyosentezde dusuk riski oldugu icin. Pozitif gelirse onu da yapariz dedi negatif gelirse sikinti yok dedi. Iki tane brosur verdi yurt disinda ve turkiyede bakilan. Ben de bir kac firma arastirdim. Tum bunlar persembe 18.00 dan sonra oluyor. Sabaha kadar firma arastirdm. En guvenilir genoks firmasindan nifty test geldi. Cok ilgilendiler. Tabi fiyatlar denildigi gibi kime ne gecirirlerse gibi biraz ama o an caresizlikten secim sansimiz olmuyo. Hemen anlastik cuma gunu kan verdim.sonuclar 10 is gununde cikiyomus hemen hemen 15 gun sonra. Beklemedeyiz.bu turkiyede ankarada yapiliyor .Harmony, matenit21 gibi alternatifler var arastirin hangisi icinize sinerse. Bu arada benim ikili testi yapmamisti daha doktor. Sonradan yaptirdik. O da 15 gun sonra gelicek. Sadece ense kalinligindan suphelenerek testi yaptirdik.umarim hepimizin sonuclar guzel gelir.

Nipt -nifty test artık Türkiyede yapılıyor. Ben yaptırdım ama ikili testte risk çıktığı için değil, açıkçası tedbir olsun diye yaptırdım, sonucum da iyi geldi. Bu nifty test için çok farklı fiyat durumları var, iyi araştırmanızı öneririm.
Sonuclariniz 15 gunde mi geldi tam. Ben de cuma gunu verdim bekliyorum heyecanliyim cok.erken gelir mi diye hergun maile bakiyorum🙈

Sonuclariniz 15 gunde mi geldi tam. Ben de cuma gunu verdim bekliyorum heyecanliyim cok.erken gelir mi diye hergun maile bakiyorum🙈
Ben de yaptırdım sonuç bekliyorum genokstan. 10 iş günü demişlerdi, on gün dolmadı ama aramıştım uzayabilir de dediler beklemedeyim😭

Merhabalar. Bugün sonuç alan biri olarak size yardımcı olmak istedim. Benim ikili test riskim1:50 den bile yüksekti. Okadar zor zamanlar geçirdim ki suan sizi çok iyi anlıyorum.ama ben amniyosentz tercih etmedim. Riske atmak istemedik ve feast testini yaptırdık. %99 dan yüksek oran veriyorlar .çok şükür ki sonucu temiz aldık .eğer öğrenmek istiyorsanız vakit kaybetmeden yaptırın derim.cünkü insanı çok yıpratan bir süreç oluyor.umarım gayet sağlıklıdır bebeğiniz

Ben de genoksa kan vereli bir hafta oldu bir hafta sonra sonuçlar çıkacak, merakla bekliyorum.

Merhabalar. Bugün sonuç alan biri olarak size yardımcı olmak istedim. Benim ikili test riskim1:50 den bile yüksekti. Okadar zor zamanlar geçirdim ki suan sizi çok iyi anlıyorum.ama ben amniyosentz tercih etmedim. Riske atmak istemedik ve feast testini yaptırdık. %99 dan yüksek oran veriyorlar .çok şükür ki sonucu temiz aldık .eğer öğrenmek istiyorsanız vakit kaybetmeden yaptırın derim.cünkü insanı çok yıpratan bir süreç oluyor.umarım gayet sağlıklıdır bebeğiniz
Feast testi ne oluyor acaba herkes farklı farklı test adları yazmis neye gore seçiliyor kimi nifty kimi verifi vs . Yaptirmislar

Merhaba su an tam olarak sizinle aynı durumdayım yaşım 37 kilom da 82 bende de ultrasonda sonuçlar iyi geldi fakat kanda defterim 1:132 çıktı . Fetal DNA yaptırdık/ suan ne durumdasınız / fok korkuyorum ve beklemek de çok zor

X