Ikinci Evlilik

NURCENNET

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2006
36
10
Arkadaslar Benim Sizlerle Paylasmak Istedigim Aranizda Ikinci Bir Evlilikte Bulunanlar Varmi Varsa Bana Yazin....
Benimde Ikinci Evliligim Allahima Cok Sükür Cok Mutluyum.....
Insanin Kaderi Bazen Kendilerinin Elinde....
Evleneli 1 Sene Oldu Hersey Cok Güzel Gidiyor Allah Herkese Hakk Ettigi Mutlulugu Versin....
Sevgilerimle Nur...

ibu masajı yazalı yakında bir yıl olacak.Allah mesut etsin canım,artık iki yıllık evlisin.inşallah mutluluğun aynen devam ediyordur...görüşimek dileğiyle

benim de çok genç yaşta, kısa süreli bir evliliğim oldu. boşandıktan sonra uzun bir süre yalnız kalmak istedim. kendimi yeni bir ilişkiye tam olarak hazır hissettikten 1-2 ay sonra da erkek arkadaşımla tanıştım. 3. yılı devireceğiz yakında, yakın tarihte bir ayrılık atlattık, ara da diyebiliriz. ama o arada da hep görüştüş, haberleştik, belk ide ihtiyacımız vardı ilişkinin sağlığı açısından buna. ayrılmayı gerektirecek bir aksilik çıkmazsa, sevgimiz devam ederse bu şekilde evlenmeyi düşünüyoruz. onun ilk, benim ikinci olacak, eğer olursa. ailesi de en başından beri biliyor, içim rahat. 3 yılda bu konuda hiçbir sorunumuz olmadı. benim evlilikten korkmam, korkutucu bir şey olarak söz etmem dışında.:eek:

ilk evliliğinden çocuğu olup ikinci evliliğini yapan bayanlar da tecrübelerini yazarlarsa çok sevinirim.özellikle çocuğunuz bu evliliğe nasıl alıştı,ikinci eşiniz çocuğunuzu tam anlamıyla benimsedi mi? ne gibi problemlerle karşılaştınız? keşke tekrar evlenmeseydim dediğiniz oldu mu çocuk konusuyla ilgili olarak?

benim de çok genç yaşta, kısa süreli bir evliliğim oldu. boşandıktan sonra uzun bir süre yalnız kalmak istedim. kendimi yeni bir ilişkiye tam olarak hazır hissettikten 1-2 ay sonra da erkek arkadaşımla tanıştım. 3. yılı devireceğiz yakında, yakın tarihte bir ayrılık atlattık, ara da diyebiliriz. ama o arada da hep görüştüş, haberleştik, belk ide ihtiyacımız vardı ilişkinin sağlığı açısından buna. ayrılmayı gerektirecek bir aksilik çıkmazsa, sevgimiz devam ederse bu şekilde evlenmeyi düşünüyoruz. onun ilk, benim ikinci olacak, eğer olursa. ailesi de en başından beri biliyor, içim rahat. 3 yılda bu konuda hiçbir sorunumuz olmadı. benim evlilikten korkmam, korkutucu bir şey olarak söz etmem dışında.:eek:

kaydirigubbakcemile Allah mesut etsin
bende birinci evliliğim bitiriyorum çok değmez biriyle evlenmişim
keşke öyle bir adama aşık olmasaymışım gözlerim kör olmasaymış şuan böyle olmazdım ama kader ne diyebilirsin ki ....
2 evliliği hiç düşünmüyorum
evlilikler eski devirde kalmış babanem annanem dedem zamanındaki evlilikler nerde ?
öyle bir adam yok değilecek sayıda az .....yoksa neden düşünmüyeyim evliliği?gamyoncuiremsu

benimde 2. evliligim ve 1 ay önce 3 yıl oldu hala 1 haftalık gibiyiz cok ama cok mutluyum allah nazardan korusun inşallah 40. 50. yılınızıda sevincle kutlarsınız

Arkadaslar Benim Sizlerle Paylasmak Istedigim Aranizda Ikinci Bir Evlilikte Bulunanlar Varmi Varsa Bana Yazin....
Benimde Ikinci Evliligim Allahima Cok Sükür Cok Mutluyum.....
Insanin Kaderi Bazen Kendilerinin Elinde....
Evleneli 1 Sene Oldu Hersey Cok Güzel Gidiyor Allah Herkese Hakk Ettigi Mutlulugu Versin....
Sevgilerimle Nur...

bende ıkıncı evlılıgımı yaptım 6sene oldu bızde mutluyuz
sositososito

Allah ılkınde bulamadığımız mutluluğu huzuru herkese ıkıncıde bır ömür boyu nasıp etsin inşallah arkadaşlar.evlenıp mutlu olanlara daim olsun dıyorum.karşılaştığınız zorluklarınız oldumu korkmadınızzmı ıkıncıden ben şahsen çok korkuyorum daha doğrusu güvenemıyorum belkıde daha yenı boşanmış olduğumdan olabaılır.paylaşırsanız sevınırım

arkadaşlar yaşamak öyle güzel ki..1,2,3 farketmez..hata yapıp yanlış bir insanla ewlenmiş olmak demek hayatın orda kilitlendiği anlamına gelmez..insan mutluluğu kaç yaşında,kaçıncıda yakaladıysa doyasıya yaşamalıdır.belki kaliteli,sağlam karakterli erkekler azalmış olabilir ama kesinlikle yok değil..yaşananlar ne kadar acı olsa da tecrübedir,bir sonraki ewliliğe pozitif mirastır bu tecrübeler,böyle bakın..:enbuyukkk:

bence de hic farketmez insanin mutlulugu ne zaman yakalayacagi belli olmaz hicbir zaman...ya da dogru insani bulmak zaman alabilir onemli olan onu bulmak....

Allah ılkınde bulamadığımız mutluluğu huzuru herkese ıkıncıde bır ömür boyu nasıp etsin inşallah arkadaşlar.evlenıp mutlu olanlara daim olsun dıyorum.karşılaştığınız zorluklarınız oldumu korkmadınızzmı ıkıncıden ben şahsen çok korkuyorum daha doğrusu güvenemıyorum belkıde daha yenı boşanmış olduğumdan olabaılır.paylaşırsanız sevınırım

İnsallah canım yaa ikinciden yüzümüz güler...
bende senin gibi cok korkuyorum ikinciden ben ayrılalı 1,5 sene oldu.ve suan cok güzel evliliği düşündüğüm bi ilişkim var ama benim nedense içimde bi korkum var,buda olmazsa,yine biterse,aynı seyleri yasarsam diye cünkü birdaha evlendiğim zaman tekrar ayrılmak gibi bi olasılık göremiyorum kendimde...
Allah hepimizi mutlu etsin insallah...

rabbim hakkınızda hayırlısını versin inşallah. Allah gönlünüze göre eş ve huzurlu , mutlu bir yuva nasip etsin. sonrada hayırlısıyla bu güzel yuvayı bebişlerle taçlandırsın inşallalhh....

X