İkiz Bebek annelerinden aciL yardım !

c3r3nn

Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2013
13
1
Arkadaşlar merhaba.. 29+4 ikiz gebelik yaşamaktayım fakat bu haftalardan itibaren erken doğum korkusundan hamileliğimi rahatça geçiremiyorum. Sanki her an her dakika doğum yapacakmış gibi hissediyorum. Psikolojik olarak resmen gece gündüz kendimi doğuma endekslemiş durumdayım :KK43: Kasıklarımda ki ağrılarda benim korkularımı çoğaltırcasına günden güne artmakta özellikle geceleri.. Hangi haftalarda doğum yaptınız birbirimize destek olursak sevinirim. Teşekkürler şimdiden

Arkadaşlar merhaba.. 29+4 ikiz gebelik yaşamaktayım fakat bu haftalardan itibaren erken doğum korkusundan hamileliğimi rahatça geçiremiyorum. Sanki her an her dakika doğum yapacakmış gibi hissediyorum. Psikolojik olarak resmen gece gündüz kendimi doğuma endekslemiş durumdayım :KK43: Kasıklarımda ki ağrılarda benim korkularımı çoğaltırcasına günden güne artmakta özellikle geceleri.. Hangi haftalarda doğum yaptınız birbirimize destek olursak sevinirim. Teşekkürler şimdiden
selam. benim ilk gebeliğim ikizdi ve 31. hafta erken doğum yaptım. şimdiki aklım olsa daha çok yatar dinlenir, parmağımı bile oynatmazdım diyorum. hislerinde yanılmıyorsun, her an doğum yapabilme ihtimalin var zaten o yüzden çoookk dikkat et kendine. bebeklerinle sağlıklı uzun bir ömür diliyorum.

Youtubeda takip ettiğim bir çift var. Kadın ikizlere gebeydi. Yeni doğum yaptı normal doğumla 38 haftalıkken. Bol bol dinlen, yemene içmene dikkat et. En önemlisi de stres yapma lütfen. Erken doğsa bile tehlike çok az. Önemli olan moral. Boş yere kafana takıpta hem kendini hem de kuzularını germe.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende hamıleyım yenı ogrendım kan degerım ılk 441 cıktı sonra bır gun sonra yaptırdım 955 cıktı daha yenı hamıleyım ıkız olma sansı varmı kızlar 5 haftalık hamıleyım

Kızlar ne olur cvp yazın 😔😔😔

ikizlerimi 36 haftalık doğurdum ,hiç korkma ,yat dinlen ,ağır iş yapma ,her ikiz erken doğacak diye bir şart yok

Bana cvp verırmısınız lutfen 😔😔😔😔

istanbulda doğum yapan ya da yapacak arkadaşlar doğum yapmayı düşündüğünüz hastaneleri öğrenebilir miyim? ben çanakkalede oturuyorum ama erken doğum riski yüzünden 30 haftadan sonra istanbula gelip doğumu orda yapmayı planlıyorum. bebekler için yoğun bakım ünitesi olan tam teşekküllü bir hastane bakıyorum. fiyatı çok fazla değilse özel hastane de olabilir.

X