İlişki sarmalı içine düştüm, kurtarınnn beni!

nisandeniz

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
7.395
11.615
Merhaba. Hayatımda tek bir ciddi ilişkim olan ben, son 1 aydır hayatıma 3 kişinin aynı zamanlarda girmesi ve kafasına göre geri çıkmasıyla boğuşuyorum.
Öncelikle kısaca bahsedeyim, 27 yaşındayım ve iyi bir mesleğim var. 4 yıl önce 1 senelik bir ilişkim oldu fakat kültürel anlamda uyuşamadık ve bitirdik. Sonrasında bu zamana kadar kimseyle hiçbir ilişki yaşamadım.

Olayların başlangıcı benim Adil Yıldırım'ı keşfetmemle başladı. Normalde aşırı gururlu ve erkeklerle hiç muhatap olmayan biriyim. Cool takılmayı hayat mottom edinmiştim. Ama bu konuda çok değiştim. Gururu bir kenara bıraktım.

Aralık ayının ortasında üniversite yıllarımda devamlı gittiğim bir STK'da zaman zaman uzaktan gördüğüm biri mezun olduktan 4 yıl sonra Insta'dan arkadaşlık isteği attı. Daha sonra konuşmamız ilerledi ve niyetinin tanışmak olduğunu söyledi. Fakat çok egoist, itaatkar kız seven, alfa bir yapısı var. Avukat ayrıca bunun da etkisi olabilir. İşim gereği doğuda birilde yaşıyorum kendisi İstanbulda. Fakat görüşelim edelim diyen kişi 2 hafta hiç yazıp etmedi, ben ayar çekince anca telefon numaramı aldı. Kısacası çok temkinli ve ağırdan alıyor. O ara benim tepemin tası attı. Katıldığım online ingilizce dersinden (ki yine aynı STK'nın kursu) profil fotosuna aşık olduğum siyahi bir çocuğa gidip wp'den saçma bi bahaneyle birşey yazdım. Onunla 1 haftaya yakın konuştuk ama ben aşırı düştüm çocuğa. Benden 3 yaş küçük üniversite öğrencisi falan ama bana yaşın önemsiz olduğunu ve ilk grdüğünde aşık olduğunu söyledi. İstanbula dönüş günümde havaalanına geldi ve çok tatlıydı aşırı ilgiliydi. Sonraki hafta ben yine Avukat beyden bi hareket bekledim ama istanbula döndüğümübildiği halde herşeyin son anını bekliyor gibi. 3-4 günde biranca arar sorar. sorsa da hal hatır sormaca. Yüzyüze görüşmeden böyle hisler oluşturmak istemiyormuş bende hahaha.

Neyse siyahi çocuğumuzla işlerbaya ilerledi daha 2 hafta olmuştu ama ben istanbula gittim ve onunla görüştüm. Bu sırada avukata acıdığım için ona yol vermek durumda kaldım. Zaten davranışlarından baya nemalanmıştım.O da anlamsız buldu ama itiraz etmedi yol verdik birbirimize. Fakat bizim siyahi gencimiz insan içinde aşırı utangaç olmasına rağmen başbaşayken sırtlana döndü. Toplamda 3 kez görüştük ama iyice zıvanadan çıkıp birşeyleri ima etmeye başlayınca ona da yol vermek durumunda kaldım. Bu siyahi gençle her şey 3 haftada olup bitti. Bana aşık sandığım kişi şehevi duygularla hareket etmiş meğer. Sonrasında ilgi alaka sıfıra inmişti zaten. Mesajlaşmalarından da baya bir şehevi duygulara kapıldığını ve sırtlan olduğunu anladım. Her neyse.

Ben o akılsız kafamı duvarlara vurup elin siyahisi yüzünden güzelim avukata yol verdiğimi düşünürken birkaç gün sonra avukata geri yazdım. Çünkü İnsta'da hala takipleşiyorduk ve sürekli hikayelerime bakıyordu. Ben de niye bakıyorsun falan diyip konuşma başlattım ve tekrar görüşmek istediğimi söyledim. 2gün sonra ayağıma geldi görüştük. Ama çok sıradan bir tipe sahip olmasına rağmen yürüyen bir egoist olduğunu bir kez daha gösterdi. Kısmen ezikleyici laflarla garip garip muhabbet etti. Nötr bir haldeydim ona karşı. Günler geçti ama avukat da beni etkilemedi. Yine yazmıyordu veya her gün yazsa da 3-5 satır. Telefonla er gün arıyordu ama konuştuğumuz konular borsa, kpss, menemeni nasıl seversin?, kajun sosu/baharatı bilir misin? gibi saçmasapan konulardı. Hep o konuşuyordu ve aşırı sıkıldığımı söylüyordum ve bana 'arkarian, tedavi olmayı düşündün mü?' falan gibi aptalca laflar ediyordu. Çok ama çok değişik bir tipti, kızlarla hiçbir işi olmayan bir .
Sonraki hafta ben taktik değiştirip kendime aşık etmeye çalıştım. Aşırı ilgi gösterip sürekli yazıp ettim, ponçik oldum kısacası. Aşırı hoşuna gitti ama asla karşılık vermiyordu. Selfi istiyordum atmıyordu. Ben ona selfi atıyordum falan tamamen komedi yani .Sanki cinsiyet rolleri değişikti.

O ara ben yine deliye döndüm çünkü bir gün hiç arayıp sormadı, etmedi. Bahane buldu. Ayrıca telefonda önceki gün bana 'biz henüz bir yola girmedik, arkarian' demiştibile. Gururuma da dokundu ve sonrakigünhiçbirşeyyazmayınca delirdim iyice.

O sinirlegidip 1 sene görüştüğüm 4 sene önce ayrıldığım eski manite birmesaj attım. Meraba nasılsın merak ettim iyisindir inş gibi. Kendsine hiç birduygu beslemiyorum fakat meğer çocuk beni hiç unutamamış, direk yürüdü ve görüşmek istediğini söyledi. Ben de bir gün onunla görüştüm ve aramızda bir elektrikoldu tekrar. Fakat yine de ben ona karşı birşey hissedemedim, sadece uzun boylu ve oldukça yakışıklı bir çocuk yani hormonal şeyler hissettim kanımca.

Daha sonra ben doğuda çalıştığım şehre geri dönmek durumunda kaldım ama benim eski manite o kadar kanki gibi olalım, evlilik düşünmüyorum falan dememe rağmen çocuk aşırı kaptırdı ve her gün görüntülü araşmalar falan oluyor şu an. yani elimde olmadan kendimi bir şeylerin içinde buldum. Eski manitle evlilik gibi birşey söz konusu değil benim için çünkü bana uygun biri değil. Hayatı günlük yaşayan, geleceği puslu ve eğitimsiz. Avukatla da şu an 4 gündür konuşup etmedik. Ne o yazıyor ne ben. Vicdan azabı da çekiyorum biraz ama buna avukat sebep oldu. Yani bana karşı ilgisiz, kendini herşeyden çok seven ve çıtı pıtı itaatkar kız sevdiğini iddia eden biri. Ama sen öyle biri değilsin demişti bana. Bak yine üzüldüm

Bu arada benim tatlı siyahi de ara ara yazıp kendini unutturmuyor. Dün mesela aramak istedi ama oyaladım. Geç cevap verdim. Artık arkadaşız falan diyor :KK70:O da ayrı bir kafada.

Kısacası arkadaşlar, değerli forum sakinleri kafam çok karışık, eski manitle ve siyahiyle hiçbir ciddiyetim yok fikren. Tek ciddi ilişki istediğim ve evliliğe götürebileceğim mantıkta bana uyan profildeki kişi avukat beydir. Onun da karakteri böyle saçma. Onu kendime aşık edebilirsem belki işler yoluna girer. Bunu nasıl yapabilirim? Şu an ona soğuk duş metodunu uyguluyorum ama bu benden daha da soğumasına sebep olabilir. oyoyy içim şişti. Ama şu an kimseyle ne bir ilişkim var ne yok gibi. Bana yardım edin lütfen :KK43:
Anlattıklarınız tamamen telefon üzerinden oluyor. Birine kızıp öbürünü arıyorsunuz falan . Hiç yok mu kanlı canlı görüşecek kimse etrafınızda? Aradı, aramadı derdi de olmaz
 

Spizella

Realist
Pro Üye
27 Ağustos 2017
12.838
28.036
ya ne olacaktı? size yazdı diye hemen evlenecek miydiniz,nasıl bir beklentiye girmişsiniz yazdıklarınıza hayret ettim

bildiğin yapışmışsınız,zorlayarak bir şeyler oldurmaya çalışıyorsunuz. buradan bakınca çok rahatsız edici gözüküyor. tanışma niyetini dile getiren adama 2 haftada telefon numarasını vermedi diye ''ayar çekme'' yetkisini kendinizde nasıl buldunuz? değil sevgiliniz,flörtünüz bile değil adam.

evet yazan taraf siz,varan 1

aynen aynen,siz de yediniz?

ya İstanbula döndüğünüzü bilmesi neyi değiştirir? adam size niye yazsın? ergen gibi davranıp,şımarıkça hareket edip gelin güvey olmuşsunuz kendi kendinize. siz başka adamlara yazarken napacaktı sizi mi bekleyecekti? fazla mı özgüvenlisiniz yoksa fazla mı iyimsersiniz anlayamadım...

yoo,buradan bakınca o size yol vermiş gibi duruyor. siz yollandığınız yere tekrar dönmüşsünüz hatta,zorla.

ooo tam alfasınız, ilişki kadınısınız! yargı dağıtıp,geleni gideni yönetip,istediğine yazan,istediğine yol veren kadın! çok özür dilerim belki banlanacağım ama söylemeden edemeyeceğim, çocuk gibisiniz, ve hiç de mantıklı davranışlarınız yok. kimseye yol verdiğiniz yok. adamlar birer birer kaçmış sizden resmen.

süper,günlük ırkçılık dozumuzu da aldık. yazan taraf yine sizsiniz,varan 2

:olamaz::olamaz::olamaz: gerçekten gerildim... utandım... ayağıma diye vurgulayıp kendinizi yine patroniçe olarak görmüşsünüz ama adam incelik bile etmiş,kafasına esip ''Yol veren'' de siz, geri tıpış tıpış yazan da siz. ben olsam asla gelmezdim.

:kızgın::kızgın: nedir bu insanları aşağılama kompleksi? o sıradan tipin peşinden koşuyorsunuz farkında mısınız?? adam bildiğin ezmiş geçmiş sizi.

iyi misiniz?? ne diye ısrarla yazıyorsunuz adama o zaman??ya şaka mısınız? adamı aşağıla, gönder, sonra tekrar yaz,trip at, etkilenmedim de, sonra aşık etmeye çalış... gerçekten inanılmazsınız!

e hak etmişsiniz çünkü?? kendi kendinize deliye dönüp durmuşsunuz habire valla,kimsenin umrunda bile değil

yine siz yazmışsınız varan 3

siz nasılsınız ki? kraliyet ailesine mi mensupsunuz? buradan bakınca hiç de sağlıklı karar veremeyen,aşırı dürtüsel davranan birine benziyorsunuz. hangi meziyetinize dayanarak kendinizi bu kadar üstün görüp başkalarını ezmeye çalışıyorsunuz?

ORTADA ZATEN İLİŞKİ YOKMUŞ. YOKMUŞ.:kızgın:

eveeet,yine aşk kadını patroniçemiz hayatındaki insanlara ayar verip yönetiyor,karar veren mercii oluyor:süslü:

inanılmazsınız... gerçekten her yazdığınız birbirinden farklı. ne istediğinizi bilmiyorsunuz. bir sakinleşin.


valla tek tek alıntıladım çünkü aşırı irite oldum,sizin yerinize utandım. kendinizce alfa karakteri çizip, hayatınızda sıraya giren erkekler olduğunu göstermeye çalışmışsınız ama farkındaysanız hep siz yazıp durmuşsunuz. kendi kendizine yazıp oynamışsınız. diğerlerinin haberi bile yok sizin öfke nöetleri geçirdiğinizden. pek de umurlarında değil gibisiniz üzgünüm.
Emeğe saygı :)
Valla güzel analiz
 

zillikedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2016
299
255
Siyahi ye siz yazdınız. Adama sırtlan diyorsunuz ama yazdınız diye konuşan bir adamın seç dışında neye düşmesini bekliyorsunuz. Üstelik öğrenci ve evlenmeyi düşünmüyorsunuz. Siz ne beklediniz bu çocuktan ?
Eski sevgiliye de siz yazdınız. Issız gariban diye evlilik düşünmediğiniz bir adama yazan sizsiniz, o da ya tutarsa yapıyo suan. Evlilik düşünmediğinizi biliyorsa o da sex bekler.
Avukat bey İstanbul’da işi var etrafında insanlar var size vakit bulamadığından ve ilk sırada olmadığınız için böyle davranıyor. Maalesef sevgi aşk yok hiç birinde...
Evlilikse niyetiniz silin üçünü de... mesleği karakteri iyi sizi seven birini bekleyin.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-11-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 216 gün kaldı.

Bebeğinizin beyninin yüzeyi gelişmeye başladı. Yetişkin bir insanın beyni gibi kıvrımlı bir yapı almaya başladı. Bebeğinizin kalbinin gelişimi için kritik dönem sona erdi. Ama bebeğinizin kalbi büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Ama artık daha yavaş. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 20mm civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sealand

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2015
5.721
4.485
Merak etmeyin şu anda size olan ilgilerinin devam ettiğini düşündüğünüz adamların yedekleri vardır yani onlar için endişelenmeyin,asıl endiselenmeniz gereken sizsiniz.Çoklu seçeneklere sahipsiniz diye kendinizi şanslı görüyorsunuz ama ciddi bir ilişkiden kaçan asıl sizsiniz.Eminim ki sizde karar kılamayan ve size tam olarak güvenemeyen bu adamlar sizden daha uyanık. Size ve zamanınıza yazık oluyor.Öncelikli olarak tek başına mutlu olmayı deneyin,başkalarının yalancı ilgileri sizi gerçek olmayan durumlara sürüklemesin.
 

artemisia_gentileschi

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
160
668
4 yıllık yokluktan sonra iki üç kişiyle mesajlaşınca sex and the city samantha sanmışsın kendini ama alakan yok çok üzgünüm 🥲 en acısı da erkeklerin uydurmak için tek saniye harcamadığı yalanlarına inanmaya bu kadar hazır olman... evet “manit” dört yıldır seni unutamamış ama o yüzden ölü taklidi yapmış. Bugün de başkası adına utandık :olamaz: