İlişkiden 1 hafta sonra hamilelik belirtileri ortaya cıkar mı

merhaba bayanlar..
hamısler sıze bısey sorucam..su adet sancıları cekıpte hamıle oldugunu ogrenen guzel anne adayları..kılasık adet agrısımı cektınız yoksa adet agrısına benzer bır agrımı oldu..
bende asılama yaptırdım.bugun 12 gunum.adet sancısından baska hıc bır degısıklık yok.olmadı bılıyorum ama su adet sancısı belırtısınede takılmıyor degılım dogrusu..
yasayan varsa yazabılırmı..

Allahım gonlune gore versın canım...

Ben gebelıkten once adet sancısı ceken bırı olarak,hamıle kaldıgım ay da adet gunumde cok sancı cektım cnm... ıkıde bır wc gıdıp kesın geldı dıye baktıgım oldu... hatta her ay alnımda cıkan sıvılcem bıle cıkmıstı...

Insallah guzel haberlerını alırız cnmm

kızlar bende bu ayı eşimle çok güzel değerlendirdim ayın 14ü 16sı ve 18i birde 20 si 18i yumurtlama günüm oluyor bu günlerde ilişkiye girdik eğer yumurtlama günümde tutmuşsa bugün 9.günüm ve ben sol kasığımda batma hissediyorum bel ağrısı var sol kasığımı hafif hafif elleyince elime bilye gibi birşey değiyor gögüslerim 10 gündür şiş ve sızlıyor dün gece bulantı başladı ve yine dün kahverengi akıntı geldi böyle damla şeklinde değil de leke şeklinde şimdi benim bu tüm yaşadıklarım psikolojikte olabilir tabi ama eğer dünkü şey yerleşme kanamasıysa o da psikolojik olabilirmi?
ayın 1inde adet olcam beklemek çok zor yaaaa....

bazen beyın vucuda ıstedıgımız ıcın psıkolojık olarak belırtılerı yasatırmıs... ama yerlesme kanamasına bırsey dıyemeyecegım... belırtılerınde gebelık gostergesı olabılır... ınsallah hamişsindir... ayın 1 ine bırsey kalmamıs cnm :)

teşekkür ederim canım 2 kez psikolojik olarak gebelik yaşadım ama adet olunca anladım gebe olmadığımı hiç birinde böyle pembe kahverengi arası bi akıntım olmamıştı o yüzden biraz heveslendim.

merhaba bizde calısmalara basladık hayırlısı :) ama regl dönemime 11 gün var zaman cok yavas geciyor cok merak ediyorum

herkese selamlar...hamile oldugumu ögrenmeden önce meraktan hergün okurdum bu sayfalari.öncelikle allahim isteyen herkese hayirlisiyla nasip etsin insallah sizlerede.kendimde olan belirtileri paylasmak istedim...yumurtlama donemimden sonra yani bekledigim adet tarihinden 14 15 gun önce kasiklarimda agri basladi ara ara kramplar oldu ve sürekli sanki adet olucakmisim gibiydi.bendeki en buyuk degisiklikte asiri yorgunluk ve uyku haliydi.onun disinda ne mide bulantisi ne bas dönmesi ne aserme ne gögüslerimde degisiklik hicbiri olmadi ilk donemler tabi bunlar simdi belirmeye basladi.su an 6.haftadayiz.allahim hepimize yasatsin benim ve benim gibi bekleyen herkesin kollarini bos birakmasin.

aynı şeyleri şuan bende yaşıyorum daha adet olmama çok var kasıklarım ağrıyo sol gözüm atıyo.bende yeni katıldım aranıza 9 aylık evliyim 2 aydır korunmuyoruz.kızlar çok merak ediyorum adetime 17 gün varken hamilelik belirtileri olurmu?

aynı şeyleri şuan bende yaşıyorum daha adet olmama çok var kasıklarım ağrıyo sol gözüm atıyo.bende yeni katıldım aranıza 9 aylık evliyim 2 aydır korunmuyoruz.kızlar çok merak ediyorum adetime 17 gün varken hamilelik belirtileri olurmu?

cnm bence sen şuan yumurtluyorsun bence iyi değerlerdir.

teşekkür ederim canım 2 kez psikolojik olarak gebelik yaşadım ama adet olunca anladım gebe olmadığımı hiç birinde böyle pembe kahverengi arası bi akıntım olmamıştı o yüzden biraz heveslendim.

cnm yazını okudum şuanda açıksın galiba nasılsın varmı bebiş filan.

yok canım gebe değilim.
bu ay yine bazı belirtilerim var ama kesin bunlarda psikolojik yarın adet günüm bakalım.

yok canım gebe değilim.
bu ay yine bazı belirtilerim var ama kesin bunlarda psikolojik yarın adet günüm bakalım.

aa ne güzel düzenlimi oluosun cnm sen reglini,hadi hayırlısı cnm inş hamiesindir haber vermeyide unutmassın dimi ne zaman test yapıcaksın peki.

evet canım ben 28 günde bi adet oluyorum 15.gün gibide yumurtlamam oluyor bütün herşeyi yaptırdık eşimle sorun çıkmadı doktor doğal yolla gebe kalabilirsin bi kaç ay ara verelim istersen dedi bende ara verdim işte iyi de oldu stresi attım üzerimden.
ahhh canım inş sende bende burda güzel haberlerimizi veririz.
yarın adet olursam zaten test yapmam ama olmazsam çarşamba sabahı yapmayı düşünüyorum.

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım .ben geçen ay 17 sinde ilişkiye girdik 18 de adet oldum ama her zamanki gibi değildi çok ağırlı ve çok açık renkli idi adet bitti yine ilişkiye girdik 2-3 gün sonra kahve rengi lekelenmeler oldu 1 kaç gün sürdü günde bir kere leke oluyordu .bu son haftalar kasıklarımım çok ağırıyor sürekli wc gidiyorum çok az yapabiliyorum çok halsizim çalışıyorum eve gidr gitmez yatıyorum uykudan gözümü alamıyorum sol kasığımda batmalar ve sol bacağım çok ağrıyor ve deli gibi üşüyorum ellerim ayaklarım buz gibi 1 hafta önce test yaptım biliyorum doğru sonuç vermez ama bir şey çıkmadı ertesi gün baktım çok haifi bir çizgi belirdi midemde acayip bir yanma var özellkile geceleri uykudan uyandırıyor kafam çok karışık tarihlere bakarsak olmaması lazım hatta imkansız ama anlamış değilim eşim şehir dışı çalıştığı için o tarihden sonra beraber olmadık .kafam çok karışıkk yardım edinnnnnnnn :KK43:((((((((

merhaba arkadaşlar ilişkiden bir hafta sonra regl oldum.. bu yuzde yuz hamile olmadığımı gösterir mi??

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım .ben geçen ay 17 sinde ilişkiye girdik 18 de adet oldum ama her zamanki gibi değildi çok ağırlı ve çok açık renkli idi adet bitti yine ilişkiye girdik 2-3 gün sonra kahve rengi lekelenmeler oldu 1 kaç gün sürdü günde bir kere leke oluyordu .bu son haftalar kasıklarımım çok ağırıyor sürekli wc gidiyorum çok az yapabiliyorum çok halsizim çalışıyorum eve gidr gitmez yatıyorum uykudan gözümü alamıyorum sol kasığımda batmalar ve sol bacağım çok ağrıyor ve deli gibi üşüyorum ellerim ayaklarım buz gibi 1 hafta önce test yaptım biliyorum doğru sonuç vermez ama bir şey çıkmadı ertesi gün baktım çok haifi bir çizgi belirdi midemde acayip bir yanma var özellkile geceleri uykudan uyandırıyor kafam çok karışık tarihlere bakarsak olmaması lazım hatta imkansız ama anlamış değilim eşim şehir dışı çalıştığı için o tarihden sonra beraber olmadık .kafam çok karışıkk yardım edinnnnnnnn :KK43:((((((((

Bildiğim kadarıyla tibben düşük bir olasılıkta olsa adet öncesi yada adetin hemen sonunda yumurtlama mümkün. Araştırırsan bununla ilgili nette de bilgiler var. Teorik olarak her zaman hamile kalınabilir. Bu nedenle adetine bir kaç gün kala kan testi yaptırmanı öneririm. Böylece kesin sonuç alırsın. İstiyorsan inşallah vardır.

herkese mrb..bende aranıza yeni katıldım ve bebek istiyorum.bu ayın 2 sinde regl olmam gerekiyordu ama sadece 1 damla geldi ve kesildi.1 haftadırda arada kasık ağrım oluyo sanki regl olacakmış gibi ve göğüs uçlarım çok hassaslaştı.ayın 7 sinde idrarda gebelik testine baktım ama negatifti.acaba hamile olabilirmiyim yinede..:KK59:

bu sabah test yaptım arkadaşlar...vee şüpheli çıktı yani 1 çizgi net diğeri tam net değil ama var perşembe günü tekrar yapacağım inş ikiside tam çıkar..çok sabırsızlanıyorum nasıl bekleyeceğim 3 gün :)

bu sabah test yaptım arkadaşlar...vee şüpheli çıktı yani 1 çizgi net diğeri tam net değil ama var perşembe günü tekrar yapacağım inş ikiside tam çıkar..çok sabırsızlanıyorum nasıl bekleyeceğim 3 gün :)

canım ayın 2 sinde adet olman gerekiyorsa ve hala olmadıysan ayrıca teste ikinci çizgi hafiftende olsa çıkıyorsa büyük bi ihtimalle hamilesin...bir an önce doktor git kan değerine baksınlar...Allah gönlüne göre versin hayırlısı olur inşallah...

arkadaşlar ben 8 aydır evliyim ve 5 aydır korunmadığımız halde hamile kalamdım bende cok akıntı vardı dr gittim fitil ve hap verdi ve ilaçlarım bittikjten sonra yumurtlama dönemimi hesapladım netten bu ayın 1 ile 10 arası hamile kalabilme ihtimalim ve ayın sı ise yumurtlama günümdü ilişkiye girdim ara ara ve suanndada adetime 2 hafta filan var adetim düzensiz olabilir 2 3 gün oynama oluyor ve suandada ağzımda kötü bir tat ve ara ara bulantım oluyor ve bel ağrısı bazen yürürken dizlerim titriyor resmen kasıklarda çok ağrı yok halsizlik var sizce belirtiler şimdi çıkarmı yani bu kadar erken şlimdiden teşekkür ederim

X