İlişkiden 1 hafta sonra hamilelik belirtileri ortaya cıkar mı

merhaba kızlarr
bende birşey sormak istiyorum lütfen yardımcı olun adetime 1 hafta var fakat yaklaşık 10 gündür kasıklarımda ve belimde garip bir ağrı var ayrıca başımda da öyle özellikle kasıkla bel ağrısı geceleri daha yoğun oluyor ayak altlarımda ve midemde yanma 2 gündür de çok hafif mide bulantısı var adet belirtilerim böyle olmazdı hiç 2 gün önce kan tahlili yaptırdım negatif çıktı acaba hamile olabilir miyim kan tahlilinde negatif çıkıpta bu tür belirtiler yaşayarak hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar lütfen yorumlarınızı bekliyorum çok istiyorum çocuk ama tabii hayırlısı olsun :KK43:((((((

bennn varımm :86::86: yeniyim gerci amaaa kimselerr var mııı bişii sormakk istiyorummmmmmmm:KK52:

merhaba kızlarr
bende birşey sormak istiyorum lütfen yardımcı olun adetime 1 hafta var fakat yaklaşık 10 gündür kasıklarımda ve belimde garip bir ağrı var ayrıca başımda da öyle özellikle kasıkla bel ağrısı geceleri daha yoğun oluyor ayak altlarımda ve midemde yanma 2 gündür de çok hafif mide bulantısı var adet belirtilerim böyle olmazdı hiç 2 gün önce kan tahlili yaptırdım negatif çıktı acaba hamile olabilir miyim kan tahlilinde negatif çıkıpta bu tür belirtiler yaşayarak hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar lütfen yorumlarınızı bekliyorum çok istiyorum çocuk ama tabii hayırlısı olsun :KK43:((((((

Her bayanda farklı özellik gösterirmiş en çabuk kan tahlilinde belli olurmuş Sonucunu yazarsın umarım
Selamlar

slm
bende siteye yeni üye olanlardanım allah hepimize bebek nasip etsin inşallah bizde eşimle bebek düşünmeye başladık adet olmama 11 gün var şuana kadar herhangi bir belirti yok sadece çok duygusallaştım çok kolay ağlıyorum birde karnımda şişkinlik var şuanda hamileysem 2 haftalık olacak 2 haftalıkken ne gibi belirtiler olur tecrübeli arkadaşlar lütfen beni bilgilendirirmisiniz birde doktora çıkmadan kullanmak istemiyorum ama kullanmakta bi zarar olmadığınıda duydum folikasit içmeye başlasam olurmu acaba :44:

bende bu ay yumurtlamaya yardımcı bi ilaç kullandım,bakalım nolcak bende sizin gibi merak ediyorum benimde adetime 6 gün var.

arkadaslar bızde bı bucuk yıldır ıkıncı cocuk ıcın ugrasıoruz ama olmuyo:KK43:
kac aydır yumurtlama gunumde kasıklarımda agrı olmuyodu bildigim kadarıyla yumurtlara catlayınca o gunlerde cok agrı olur sankı üşütme agrısı gıbı.. ıste bende kac aydır yoktu bu ay cok agrım oldu bızde hep degerlendırdık bunu tabi inşallah hamıle olurum eger olmazsa sanırım aşılama yaptırcm:KK43:

bırde sorum olacak bu folikasıt tam olarak neye yarıyor hamıle kalmayamı yardımcı yoksa başka bı amaclamı verılıyo

evet sadece vitamin hapı hamile kalmayı düşünmeye başlandığı andan itibaren içilmesinde fayda varmış en az 2-3 ay önceden ama ben cesaret edemiyorum yine hamile kalayımda öyle doktor tavsiye ederse içerim diyorum

aaa yok artık kız ne bu 1 hafta sonra belli olurmuymuş,
ayy altlarım ağrıdı gülmekten,
olmaz öyle şey,bekle bakalım bi adetin geçsin.
bi bakarsın kirlendiysen zaten yoktur bişi,
a yok gecikti ise hemen bi test eczaneden.
ama bekle bak,öyle acele etme.

aaa yok artık kız ne bu 1 hafta sonra belli olurmuymuş,
ayy altlarım ağrıdı gülmekten,
olmaz öyle şey,bekle bakalım bi adetin geçsin.
bi bakarsın kirlendiysen zaten yoktur bişi,
a yok gecikti ise hemen bi test eczaneden.
ama bekle bak,öyle acele etme.

merhaba kızlar.sitede yeniyim.benim sat 14 temmuz adetin 16.günü yumurtlama günümdü ve değerlendirdik.ilişkinin 4.günü test yapıldı 1.20 0-5 çıktı.olumsuz yani.belirtilerimde var.yumurtlama günümden 1 hafta öncesinden kasık ağrılarım başladı.ilişkiden sonrada yani 1 haftadır hala ağrım devam ediyor.akıntım var ama sarı.idrarımda yanma yada koku yok.birde acayip ateşim var.çok nadir mide bulantısı yaşıyorum.çok rüya görüyorum.sol elim ve ayağım da anlık uyuşmalar oluıyor.acaba hamilemiyim? ne olur şu mübarek aydayız bana dua edin.adetimin geçmesini beklicem.bide çok adet sancısı çekiyorum.adet olmadan 15 gün önceden başladı.ilk defa böyle oluyorum :KK49::KK49: ne oluuur dua edin.

Merhaba arkadaşlar;

Biraz aceleciyim belki ama teste kadar aklıma takılanlar var, rahatlamam içinde size sormak istedim:)

En son reglim 28 Temmuzda bitti, 8 Ağustosta ilişki esnasında kaçırdık...Yani yumurtlama döneminin 11.gününde?Acaba pozitif bir durum olur mu? :44:

Son düzenleme:
28 temmuzda bitti ama hangi gün başladı başlama tarihiyle hesaplanmıyormu. 6 gün sürdüğünü hesaplasak 28-6=22 temmuz ilk adet günün olur. 15 gün sonrası 6 ağustos yani 4-7 ağustos yumurtlama günlerin olması lazım. yanlışım varsa özür dilerim.:KK34:

1,5 haftadr calışmalar var aşırı derecede bel ağrım var ve yumurtalıklarımda sızlama oluyor sureklı sankı adet gorucekmısım gıbı ama busefer bel agırısı da var.daha adet gunume 1 gun var sızce ben hamılemıyım yanı bellı olurmu.idrar testı yaptım negatıf cıktı

X