iliskimde bir hata yaptim ve bedelini hala agir ödüyorum YARDIM lütfen

pb169

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2014
130
17
31
Merhaba kizlar
Bu sayfayi hep goruyordum ama bi turlu uye olmak nasip olmadi. Demekki kotu bir durumda olmam gerekiyormus ki kayt olayim :KK43:

Benim bi sevgilim var 10 aydir beraberiz. Onceki iliskim uzakdandi ve 1buvuk sene surdu. Ama o kisinin herseyi yalan dolanmis buda sonradan ortaya cikti ve 8 ay depresyona girdim. O sira tek yaptigim sey baskalarinin kalbini kirmakdi :KK43: basbayacanli gorusmeden yazisip mesajlasdigim kisiler oldu ve sonra kalp kirdim birden yok oldum. Her ne yaptiysam kendim cok uzuldum kirildigim ve aci cektigim icin :KK43: subat 2014 birden karsima hic beklemedigim anda simdiki sevgilim cikti. Ilk bakisda asik oldum ona.. ve onu kendime kazanmak icin elimden geleni yaptim. Iliskimiz basladi.. ilk basta bana hep gecmisim hakkinda sorular sorardi ama ben bi cok seyi yani kirdigim kalpleri ondan gizledim cunku korktum beni istemicem kotu biri olarak gorcek diye. Birgun hersey ortaya cikti ve cok kotu kavga ettik. Ama sonunda beni affetti ve bana bir kez daha cok farkli oldugunu kanitladi. O gunden bugune kendime ceki duzen verdim. Eski ben degildim artik yepyeni kararlar aldim ve tek amacim sevdigimle bir omur mutlu mesut olmak onunla yuva kurmakdi. Biz yurtdisinda yasadigimiz icin yaz tatiline yakin ven memlekete gittim 5 haftaligina. Sevgilimle her gun berabrr birseyler yapardik ama gercekten ger gun bana cok duskundu. Ben gidince kendisine arkadas cevresi yapmis. Tabi bunu anlayabiliyorum onun en dogal hakki bu. O 5 hafta boyunca hep yazisdik arastik. Ve ben geri donunce bana evlilik teklifi bile etti ve ben bir an bike dusunmeden kabul etti (8. Ayin sonuydu). Suan oyle bi durumdayiz ki. Bana eskisi kadar vakti yok. Beni gormek icin can atmiyor ve artik arkadas dedikleri benden daha onemli. Bana haftanin 2-3 gunu vakti oluyorsa benden sonra yinede arkadaslarinla ustelik gec saate kadar. Haftasonu 10 aydan beri bizim bi gunumuz var 5-6 saat beraber bas basa vakit geciriyoruz. Ama artik o bile 2 saate indi..

Aramiz acildi.. kendisi cok zor birisi. Seviyorum ama onceki yasadigimizi unutamiyorum diyo. Hem seninle olmak istiyorum hem sensiz olmak istiyorum arafdayim sanki dedi. Sevdigini ne kadar bilsem bile bunu bana soylemez. Soylersede cok nadir soyler. Eskisi gibi olsun istiyorum. Cok mu ustune gidiyorum yada cok fazlami deger veriyorum bilmiyorum. Sevdiginden suphem yok sadece su son bir aydir kafasinin karisik oldugunu ve kendisi benden daha cok uzgun oldugunu soyluyor. Gozlerinden goruyorum sevdigini.. gercekte cok cagresizim onu kaybetmek istemiyorum ama brzda degerimi artik anlasin fark etsin. Cunku benim onu sevdigim gibi kimse sevmiyor sevemezde onu bunu kendisi soyledi. :KK43:

Merhaba kizlar
Bu sayfayi hep goruyordum ama bi turlu uye olmak nasip olmadi. Demekki kotu bir durumda olmam gerekiyormus ki kayt olayim :KK43:

Benim bi sevgilim var 10 aydir beraberiz. Onceki iliskim uzakdandi ve 1buvuk sene surdu. Ama o kisinin herseyi yalan dolanmis buda sonradan ortaya cikti ve 8 ay depresyona girdim. O sira tek yaptigim sey baskalarinin kalbini kirmakdi :KK43: basbayacanli gorusmeden yazisip mesajlasdigim kisiler oldu ve sonra kalp kirdim birden yok oldum. Her ne yaptiysam kendim cok uzuldum kirildigim ve aci cektigim icin :KK43: subat 2014 birden karsima hic beklemedigim anda simdiki sevgilim cikti. Ilk bakisda asik oldum ona.. ve onu kendime kazanmak icin elimden geleni yaptim. Iliskimiz basladi.. ilk basta bana hep gecmisim hakkinda sorular sorardi ama ben bi cok seyi yani kirdigim kalpleri ondan gizledim cunku korktum beni istemicem kotu biri olarak gorcek diye. Birgun hersey ortaya cikti ve cok kotu kavga ettik. Ama sonunda beni affetti ve bana bir kez daha cok farkli oldugunu kanitladi. O gunden bugune kendime ceki duzen verdim. Eski ben degildim artik yepyeni kararlar aldim ve tek amacim sevdigimle bir omur mutlu mesut olmak onunla yuva kurmakdi. Biz yurtdisinda yasadigimiz icin yaz tatiline yakin ven memlekete gittim 5 haftaligina. Sevgilimle her gun berabrr birseyler yapardik ama gercekten ger gun bana cok duskundu. Ben gidince kendisine arkadas cevresi yapmis. Tabi bunu anlayabiliyorum onun en dogal hakki bu. O 5 hafta boyunca hep yazisdik arastik. Ve ben geri donunce bana evlilik teklifi bile etti ve ben bir an bike dusunmeden kabul etti (8. Ayin sonuydu). Suan oyle bi durumdayiz ki. Bana eskisi kadar vakti yok. Beni gormek icin can atmiyor ve artik arkadas dedikleri benden daha onemli. Bana haftanin 2-3 gunu vakti oluyorsa benden sonra yinede arkadaslarinla ustelik gec saate kadar. Haftasonu 10 aydan beri bizim bi gunumuz var 5-6 saat beraber bas basa vakit geciriyoruz. Ama artik o bile 2 saate indi..

Aramiz acildi.. kendisi cok zor birisi. Seviyorum ama onceki yasadigimizi unutamiyorum diyo. Hem seninle olmak istiyorum hem sensiz olmak istiyorum arafdayim sanki dedi. Sevdigini ne kadar bilsem bile bunu bana soylemez. Soylersede cok nadir soyler. Eskisi gibi olsun istiyorum. Cok mu ustune gidiyorum yada cok fazlami deger veriyorum bilmiyorum. Sevdiginden suphem yok sadece su son bir aydir kafasinin karisik oldugunu ve kendisi benden daha cok uzgun oldugunu soyluyor. Gozlerinden goruyorum sevdigini.. gercekte cok cagresizim onu kaybetmek istemiyorum ama brzda degerimi artik anlasin fark etsin. Cunku benim onu sevdigim gibi kimse sevmiyor sevemezde onu bunu kendisi soyledi. :KK43:

Arkadaslarini taniyor musunuz? siz de bu arkadaslariyla bir arada bulunuyor musunuz?

Merhaba kizlar

canım bu yeni arkadaş grubunda sevgilinin kafasını karıştıran biri olmasın moralini bozmak istemem ama bence bir araştır

• Beğen
Reactions: twe
Arkadaslarini taniyor musunuz? siz de bu arkadaslariyla bir arada bulunuyor musunuz?

3 kisi bunlar. Ve sadece birinle tanisdim
Oyle benim hakkimda kotu konusmadiklarini biliyorum ama "senin durumun karisikmis kardesim"diyen olmus aralarinda. :KK43:
Ya bu arkadaslar 18 19 20.. yaslarinda benim sevgilimde 20 bende 21 yasindayim :KK43:

canım bu yeni arkadaş grubunda sevgilinin kafasını karıştıran biri olmasın moralini bozmak istemem ama bence bir araştır
Bilmiyorum ki canim :KK43: aralarindan biriyle tanistim sadece ve tanimadigim biride bikere bi tartismada beni savunmus.. ama tanimiyorum :KK43: ya bu 3 arkadas ztn daha kucuk ve pekde iliski adami degiller yaslarina veriyorum kucuk olduklari icin :KK43:

Sevgiliniz önceki yaşadığımızı unutamiyorum demiş. Kalp kırdım derken tam olarak ne yaptınız?

Bilmiyorum ki canim :KK43: aralarindan biriyle tanistim sadece ve tanimadigim biride bikere bi tartismada beni savunmus.. ama tanimiyorum :KK43: ya bu 3 arkadas ztn daha kucuk ve pekde iliski adami degiller yaslarina veriyorum kucuk olduklari icin :KK43:
arkadaşları erkek mi ve karakterleri nasıl anlamaya çalış erkek arkadaşınla sohbet et arada laf almaya çalış. çünküne demişler arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.

Sevgiliniz önceki yaşadığımızı unutamiyorum demiş. Kalp kırdım derken tam olarak ne yaptınız?
Onu hic tanimiyordum. Kendimde aci cekerken internetden birileriye yazisirdim mesela sonra biri hoslanirdi benden ve bende o kisi oyle ortada birakirdim birdaha ne bi mesaj atabilirdi ne arayabilirdi.. kalpleri boyle kirdim. Hep su cektigim aciyi erkeklere yasatmak istedim :KK43: ve bin pismanim.. sevgilim beni simdi dogru yola getirdi bana elini uzatti ve destek cikti bana

arkadaşları erkek mi ve karakterleri nasıl anlamaya çalış erkek arkadaşınla sohbet et arada laf almaya çalış. çünküne demişler arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.

Evet 3ü erkek. Karakter desen genc iste akli fikri gezmek tozmak eglenmek. Benim sevgilim boyle degildi hic bu yasina kadar. Onlar sayesinde farki ortamlara girdi buna musade ettim.. erkek o dedim tabi cikcak gezcek tozcak dedim. Pismanda olmadim mesela discoya gitti sonra gordu ortami sevmedi birdahada gitmem dedi gitmedi. Alkol denedi begenmedi icmiyor. Ama baska kimsesi olmadigi icin onlara muhtac sanki :KK43: kendisi cok duygusal. Ask adami bildigimiz.

Sanal alemdeki kalp kırıklıkları kırıktan sayılmaz. Onları salla.
Büyük bir olay değil. Yüz yüze gelmediğin adamlar senin yasını tutmamıştır emin ol.
Ne kadar büyütmüşsün. Netten sana "senden çok hoşlandım, senden çok etkilendim" demelerini bu kadar dikkate alman tuhaf. Oldukça da komik geldi bana.
Kendini suçlayacağın bir şey yok. =)

Sanal alemdeki kalp kırıklıkları kırıktan sayılmaz. Onları salla.
Büyük bir olay değil. Yüz yüze gelmediğin adamlar senin yasını tutmamıştır emin ol.
Ne kadar büyütmüşsün. Netten sana "senden çok hoşlandım, senden çok etkilendim" demelerini bu kadar dikkate alman tuhaf. Oldukça da komik geldi bana.
Kendini suçlayacağın bir şey yok. =)

Peki o neden bunu unutamiyor? Belki ilk basta boyle yaptim deseydim bukadar kotu olmazdi ama o benim ondan bunu saklamama durust olmamama kiziyor ve onu unutamiyor.. yaptigimi degil :KK43:

Onu hic tanimiyordum. Kendimde aci cekerken internetden birileriye yazisirdim mesela sonra biri hoslanirdi benden ve bende o kisi oyle ortada birakirdim birdaha ne bi mesaj atabilirdi ne arayabilirdi.. kalpleri boylebüyümm. Hep su yee gim aciyi erkeklnisanliatmak istedim :KK43: ve bin pismanim.. sevgilim beni simdi dogru y elini uzatti ve destek cikti bana[düşüyor tabi a
Canim ondan once hata yapmissin ayrildgn zmn civi civiyi soker icabi yanlış yapmissin kirdgn insanlara... ama bu sevglnden onceymis sonra yeni sayfa acmissin sevmissin bence bunu buyutucek bisi yok onla birliktyken yapaydin ihanetti hakli derdim ama önceki hatan buyutmus bostan yere :KK43: ayrica ben nsianlimin arkadasi olsun hic istemitorum nie bilmiyorum bencillik ama arkdsyla bulisunca icime sknti dusuyor tabi arkdsyla olinca bana ayridgi zmn azalio ne blym :KK43:

Onu hic tanimiyordum. Kendimde aci cekerken internetden birileriye yazisirdim mesela sonra biri hoslanirdi benden ve bende o kisi oyle ortada birakirdim birdaha ne bi mesaj atabilirdi ne arayabilirdi.. kalpleri boyle kirdim. Hep su cektigim aciyi erkeklere yasatmak istedim :KK43: ve bin pismanim.. sevgilim beni simdi dogru yola getirdi bana elini uzatti ve destek cikti bana

Bunları sonradan öğrenmesi size olan güvenini zedelemiş sanırım. Onu da ortada bırakabileceğinizi düşünüyor olabilir. Sizden uzaklaşma sebebi bu olabilir. İlişkiyi bitirmek için bahane ediyor da olabilir. Daha fazla detay lazım..

Senin eskiden ınternetten birileriyle konuşmuş olmanın neresi unutulmıyacak bi hataymış?

1.hayatında o mu vardı?

2.bunda kafaya takcak ne var?

Bence bahane aramasın..yaşlarınız genç,belliki başka deneyımler peşine dusmus veya dusmek üzere..

Yakında sen daha iyilerine layıksın der ve gıder..hata bulamazsa..

:KK43: cok iyi anliyorsun beni ozmn.
Hep su arkadaslari :KK43: bari brz dinine duskun ibadetini bilen ve yerine getiren insanlar olsa sukur edecem.. onlarla takilsin daha cok tamam dicem ama bu cevre hic hosuma gitcek gibi degil :KK43: yaslar kuck olunca akli fikri cocukca seyler iste:KK43:

Bide su whatsapp yokmu.. ilk zamanlar bana yazar cikardi simdi ben yazarim hemen okumaz ama acik durur cunku arkadaslariyla grup vardir ordan yazisir koca geceye.. tabi suphe duymamakda mumkun degil :KK43:

Evet 3ü erkek. Karakter desen genc iste akli fikri gezmek tozmak eglenmek. Benim sevgilim boyle degildi hic bu yasina kadar. Onlar sayesinde farki ortamlara girdi buna musade ettim.. erkek o dedim tabi cikcak gezcek tozcak dedim. Pismanda olmadim mesela discoya gitti sonra gordu ortami sevmedi birdahada gitmem dedi gitmedi. Alkol denedi begenmedi icmiyor. Ama baska kimsesi olmadigi icin onlara muhtac sanki :KK43: kendisi cok duygusal. Ask adami bildigimiz.

Kendini sanaldan konustugun kisiler icin neden bu kadar sucladin bunu anlamadim.. Konusuyorsun diye evlenecek degilsiniz sonucta..

Ve yaslariniz cok cok genc. Gezin, arkadas edinin... Senin tek arkadsn kendisi galiba ki sorun ediyorsun sen de arkadas edin birine bu kadar bagimli olmana gerek yok... İliski her dk yan yana olmak demek degil..

Merhaba kizlar

Benim bi sevgilim var 10 aydir beraberiz. Onceki iliskim uzakdandi ve 1buvuk sene surdu. Ama o kisinin herseyi yalan dolanmis buda sonradan ortaarkdsin olinca ama depresyona girdim. O sira tek yaptigim sey baskalarinin kalbini kirmakdi :KK43: basbayacanli gorusmeden yazisip mesajlasdigim kisiler oldu ve sonra kalp kirdim birden yok oldum. Her ne yaptiysam kendim cok uzuldum kirildigim ve aci cektigim icin :KK43: subat 2014 birden karsima hic beklemedigim anda simdiki sevgilim cikti. Ilk bakisda asik oldum ona.. ve onu kendime kazanmak icin elimden geleni yaptim. Iliskimiz basladi.. ilk basta bana hep gecmisim hakkinda sorular sorardi ama ben bi cok seyi yani kirdigim kalpleri ondan gizledim cunku korktum beni istemicem kotu biri olarak gorcek diye. Birgun hersey ortaya cikti ve cok kotu kavga ettik. Ama sonunda beni affetti ve bana bir kez daha cok farkli oldugunu kanitladi. O gunden bugune kendime ceki duzen verdim. Eski ben degildim artik yepyeni kararlar aldim ve tek amacim sevdigimle bir omur mutlu mesut olmak onunla yuva kurmakdi. Biz yurtdisinda yasadigimiz icin yaz tatiline yakin ven memlekete gittim 5 haftaligina. Sevgilimle her gun berabrr birseyler yapardik ama gercekten ger gun bana cok duskundu. Ben gidince kendisine arkadas cevresi yapmis. Tabi bunu anlayabiliyorum onun en dogal hakki bu. O 5 hafta boyunca hep yazisdik arastik. Ve ben geri donunce bana evlilik teklifi bile etti ve ben bir an bike dusunmeden kabul etti (8. Ayin sonuydu). Suan oyle bi durumdayiz ki. Bana eskisi kadar vakti yok. Beni gormek icin can atmiyor ve artik arkadas dedikleri benden daha onemli. Bana haftanin 2-3 gunu vakti oluyorsa benden sonra yinede arkadaslarinla ustelik gec saate kadar. Haftasonu 10 aydan beri bizim bi gunumuz var 5-6 saat beraber bas basa vakit geciriyoruz. Ama artik o bile 2 saate indi..

canim sen onceden insanlarin kalbini kirarak hata yapmissin civi civiyi soker hesabi keske yapmasaydin ama.olan olmus.. sevglnin bunu kafasina takip buyutmesi yanlis... onlayken buhatayi yapsaydin ihanetti sevgln tabiki ozmn hakliydi gecniste hata yapip psiman olmissin onu sevmissin.. arafta olacak bisi yok.. bende nisanlimin arkafasi olsin istemiyorum ozelikle sevglisi olamyan bekar bia arkdsi olinca icim acio tabi arkdyla gezerken bziede cok zmn ayrilmiolar buda can skici

Bunları sonradan öğrenmesi size olan güvenini zedelemiş sanırım. Onu da ortada bırakabileceğinizi düşünüyor olabilir. Sizden uzaklaşma sebebi bu olabilir. İlişkiyi bitirmek için bahane ediyor da olabilir. Daha fazla detay lazım..

Dedim.. hepsini bende dusundum onada dedim. Ben bitirmem diyor .. seviyor beni ama bi yandna uzulmemi istemiyor.. aileler biliyo iliskimizi. Bikere dedigim gibi evlilik teklifini kabul ettim ben onun 3 ay once. :KK43: o sandi ki zamanla unutur ama aklina gelio iste bazen. Ona bakarsa bende aylar sonra benden gizledigi bi kac seyi ogrendim kendisi geldi bana bunu dedi kavga ederken ama hepsi bendne onceydi. O nasil benim gecmisimi unutmuyorsa bende unutmam ozmn mi dicem? Bitirmek isteseydi tee ozmn affetmeyip bitirirdi demisdi

canım ne güzel şanslısın o zaman erkek arkadaşında bilinçli biri demekki ama yine de bazen yanlış yollara sapabiliyoruz böyle durumlarda birilerinin bizi ikaz etmesi dürtüklemesi gerekebiliyor bu yüzden sen yine de belli etmeden erkek arkadaşının durumlarını bil ama onu sıkmadan yap bunu ve zamana bırak bence .

Bu evlilik teklifini cidden etmediggini dusunurdu bana bazi seyler cevabini merak etti belki bilmiyirum ama ayrilik gorunuyor ve evlenme teklifin gercek degildi

X