iliskimde bir hata yaptim ve bedelini hala agir ödüyorum YARDIM lütfen

Amaan kafası karısmış..eskilerle alakası yok olayın.. bu sen tatildeyken ortam yapmış değisklk iyi gelmiş oda tadını çıkarıo bi yandanda elinde tutuyo bence kaç kaçan kovalanır... belli etme duygularını sessz kal bi süre ayarları bozulur...belliki sensiz yapamamları çok söylemissin. Güveniyo gidemeyeceğini düsünüo...
Aynen oyle yapcam.. pasa gibi yazdi tabi ben 5 saat tikimi cikarmayinca.. hersey daha yeni basliyor.. bide sozlenmeyide ertelicem sonra gorur o gununu

Geçmiş ilişkileri sorgulayarak bir ilişki kuramazsınız. Açık açık konuş bence sevdiğin adamla. İstiyorsan devam edelim, istemiyorsan devam etmeyelim de. Kaybetme korkusunu yaşadın mı ne tepki verecek ona bir bak.
Cevap bilmiyorum olur eminim. Kendisi bi cok iyi hersey yolunda gibi bide bi cok geride duruyo istemiomus gibi.. bi oyle bi boyle yani

Ya ben de kötü bır sey yaptın sandım. Ne var kı bunda. Herkes zaman zaman Internet'ten bırılerıyle sohbet eder sonra hosuna gitmez siler engeller kapatır bıter bu kalp kırıklığı mı? Bence degıl. Sayılmaz bıle bence salla gitsin. Erkek arkadasın nıye bunu bu kadar büyütmüş kı? Ben de eskı erkek arkadaşından hamıle kaldın kürtaj oldun da bu evlılıge dogru gıden yenı ılıskınde ortaya cıktı falan sandım. Başlığı gorunce olabılecek en kotu senaryoyu kurdum :) (yanlıs anlamasın kımse bana gore kötü degil herkesin kendi tercihi saygı duyarım sadece toplumda hos karşılanmaz dıye kotu durum dedım) Ayrıca erkek arkadasın 20 yasında mı sen de 21 mı? Bu yasta ne evliliği. 94lü bir erkek nasıl evlenır aklım almıyor

bende inanmıyorum birilerinin kalbini kırdım olayına sonuçta gerçekten de kırabilirdin ama geçmiş bitmiş bu. seni yargılama hakkı yok ama kıskanmış olabilir hatta hatalı olmandan faydalanıp süründürme politikası uygulayabilir :) ne zaman öğrendi ki birileriyle konuştugunu? gaza gelip sende çok süründürme yine de :)

Ya ben de kötü bır sey yaptın sandım. Ne var kı bunda. Herkes zaman zaman Internet'ten bırılerıyle sohbet eder sonra hosuna gitmez siler engeller kapatır bıter bu kalp kırıklığı mı? Bence degıl. Sayılmaz bıle bence salla gitsin. Erkek arkadasın nıye bunu bu kadar büyütmüş kı? Ben de eskı erkek arkadaşından hamıle kaldın kürtaj oldun da bu evlılıge dogru gıden yenı ılıskınde ortaya cıktı falan sandım. Başlığı gorunce olabılecek en kotu senaryoyu kurdum :) (yanlıs anlamasın kımse bana gore kötü degil herkesin kendi tercihi saygı duyarım sadece toplumda hos karşılanmaz dıye kotu durum dedım) Ayrıca erkek arkadasın 20 yasında mı sen de 21 mı? Bu yasta ne evliliği. 94lü bir erkek nasıl evlenır aklım almıyor
Zaten evlilik karari derken simdilik bi isteme/soz evlilikde birbucuk seneye diye dusunuyorduk.. yok allah korusun oyle bir yanlisim olmadi.. ama iste herkezin gozunde farkli belkide bi erkek icin dahada farkli bi durum bu.. bilmiyorum onca aff diledim ce kabul etti simdi bana 7 ay onceki sorunlarimizla gelmesin.

bende inanmıyorum birilerinin kalbini kırdım olayına sonuçta gerçekten de kırabilirdin ama geçmiş bitmiş bu. seni yargılama hakkı yok ama kıskanmış olabilir hatta hatalı olmandan faydalanıp süründürme politikası uygulayabilir :) ne zaman öğrendi ki birileriyle konuştugunu? gaza gelip sende çok süründürme yine de :)
Cikmaya basladikdan bir ay once.. yani 9 ay once ogrendi ve hala yalan soyledigim durust olmadigim durumu unutamadi

Bence erkek arkadasın kendısınden yasca kucuk arkadaslar edınerek bıraz böyle kendı yalnız hayatına geri donmuş sankı. Hanı bekar hayatı derler ya. o arkadaşlarının da sevgılısı ya da cıddı bır ılıskısı yoksa. Onlarla daha rahattır falan. Bır de sımdı bir iki bılemedın uc senede evleneceksenız ondan gozu korkmuş olabılır belkı. Sımdılık uzak durmak ve kafasını toplamak ıcın eskı sorunlarınızı bahane edıyor olabılır gıbı geldı bana. sorumluluk belkı agır gelmıstır sımdıden ömür boyu bır ınsana karsı sorumlu olma dusuncesı cunku onun yükünü sımdıden anlamıs ve belkı de br sure kafasını dınlemek ıstıyor olabılır

Bence erkek arkadasın kendısınden yasca kucuk arkadaslar edınerek bıraz böyle kendı yalnız hayatına geri donmuş sankı. Hanı bekar hayatı derler ya. o arkadaşlarının da sevgılısı ya da cıddı bır ılıskısı yoksa. Onlarla daha rahattır falan. Bır de sımdı bir iki bılemedın uc senede evleneceksenız ondan gozu korkmuş olabılır belkı. Sımdılık uzak durmak ve kafasını toplamak ıcın eskı sorunlarınızı bahane edıyor olabılır gıbı geldı bana. sorumluluk belkı agır gelmıstır sımdıden ömür boyu bır ınsana karsı sorumlu olma dusuncesı cunku onun yükünü sımdıden anlamıs ve belkı de br sure kafasını dınlemek ıstıyor olabılır
Bunu bende dusundum aslinda. Acaba geri adim mi atsam.. bakalim nasil davranacak.. arkadaslarinin sadece birinin sevgilisi var.. ve ben ona baski yapmiyorum evlilik konusunda.. kendisi iliskinin en basinda bu iliski ciddiye dogru gitsin istedi.. ve aileler tanisti biliyorlar.. korkmasina hic gerek yok ben ona gmgerektigi sekilde ozgurlugunu birakirim.. tabi abartmamak sartiyla

Cikmaya basladikdan bir ay once.. yani 9 ay once ogrendi ve hala yalan soyledigim durust olmadigim durumu unutamadi

9 aydır aklı yeni mi başına gelmiş kendini suçlama sen hem gezip tozayım hemde kenarda sevgilim olsun diye düşünüyor ki bunu aldatmak olarak söylemiyorum 2. plana atıyor seni biraz daha bekle bakalım belki düzelir belki bi dönem geçiriyordur

9 aydır aklı yeni mi başına gelmiş kendini suçlama sen hem gezip tozayım hemde kenarda sevgilim olsun diye düşünüyor ki bunu aldatmak olarak söylemiyorum 2. plana atıyor seni biraz daha bekle bakalım belki düzelir belki bi dönem geçiriyordur
evet belkide yasi daha tam buyume olgunlasma doneminde oldugu icin.. bu yasda kazik yiye yiye adam oluyor insan.. elbet bir gun akli basina gelir diye dusnuyorum

Çevresi aklını bulandırmış neyine güveniyonda evleniyon diye ve daha bir sürü şey

Al karşına konuş tereddütü varsa şimdi söylesin bitirsin olmaz böyle diye

Ben bitirmem ayrilmam diyo..
O zaman sorgulamayacak laf etmeyecek al karşına sen konuş evlendiniz tartışmada bişeyde kakmasın başına kim bilir ne dedikodu yaptılar erkek dedikodu bizden beter

O zaman sorgulamayacak laf etmeyecek al karşına sen konuş evlendiniz tartışmada bişeyde kakmasın başına kim bilir ne dedikodu yaptılar erkek dedikodu bizden beter
Tahmin edebiliyorum.. igrencler..

Sence ben bunu nasil yola getirebilirim

O sana nasıl muamele edıyorsa sen de oyle davran bence en ufak bır hatasını buyut de görsün eskı hesapları açmak ne demekmıs

O sana nasıl muamele edıyorsa sen de oyle davran bence en ufak bır hatasını buyut de görsün eskı hesapları açmak ne demekmıs
Tamam cok tsk ederim bunu kesin yapcam

Hatta olmustu bi jac hafta once baya kizgindim.. hemen sarilmalar espiri yapmalar opmeler yanakda ..

Tahmin edebiliyorum.. igrencler..

Sence ben bunu nasil yola getirebilirim

O onda artık gelir veya gelmez açık sözlü ol bunu kaldıramadığını belirt ama sert ve dik durarak ve bir daha lafı açılır ise yokum de ki zaten bu kafa yapısında ki erkek ile evlilik yürümez adam gibi sahio çıkmalı bu tam tersi yaşın genç mantığını kapama sakın tatlım aşk sevgi saygı olmadan bişeye yaramıyor

X