iliskimde bir hata yaptim ve bedelini hala agir ödüyorum YARDIM lütfen

Tamam cok tsk ederim bunu kesin yapcam

Hatta olmustu bi jac hafta once baya kizgindim.. hemen sarilmalar espiri yapmalar opmeler yanakda ..
Aynen canım dırekt yüzüne vur sen de kızdığını bellı et sana karsı kullanamasın eskılerı

Aynen canım dırekt yüzüne vur sen de kızdığını bellı et sana karsı kullanamasın eskılerı​
Bugun sabahdan beri brni 3 defa aradi. Hrp bi satasmalar espili yapmalar sinir etmeler telefonda.. huyu bu.. beni sinir etmesini cok seviyo yada kiskandirmasinida cok seviyor artik okdr altdan aliyorum ki ama bilmiyorum. Bende prk bsy yokmus gibi davraniyorum telefonda dogrumu yapiyorum emin degilim pek.

Netten yazıştın o erkekler senden hoşlandı ve deli gibi acı çektiler, kalp kırdın öyle mi. Hadi oldu kırdın beni doğru yola soktu kısmını anlamadım. Olur bunlar yaşın zaten küçük, her sevgilimizle evlenmedik bizim de kalbimiz kırıldı kalp kırdık. Sevdik sandık, sevmediğimizi anladık karşı tarafa umut vermiştik vs vs vs..

Ya anlatmadığın bazı hususlar var ya da dram filmi çeviriyorsunuz kendi aranızda.

Netten yazıştın o erkekler senden hoşlandı ve deli gibi acı çektiler, kalp kırdın öyle mi. Hadi oldu kırdın beni doğru yola soktu kısmını anlamadım. Olur bunlar yaşın zaten küçük, her sevgilimizle evlenmedik bizim de kalbimiz kırıldı kalp kırdık. Sevdik sandık, sevmediğimizi anladık karşı tarafa umut vermiştik vs vs vs..

Ya anlatmadığın bazı hususlar var ya da dram filmi çeviriyorsunuz kendi aranızda.​
Dedigim gibi kendisi yalan soylefim durust olmadim diye kiziyor bana. Ama onca zaman gecmis insan unutmazmi bunlari? :/

Aynen oyle yapcam.. pasa gibi yazdi tabi ben 5 saat tikimi cikarmayinca.. hersey daha yeni basliyor.. bide sozlenmeyide ertelicem sonra gorur o gununu​
Süpersin disli ol. Kaybetme korkusu olsun hep. Dayan yazma arama koptuğunu dsünsün. Mücadele et kendinle. Sözü askıya al. Kolay ulasamasın ki kolayda vazgecmesin..

İnternetten 2 kişiyle yazıştın sonra da yazışmayı kestin diye mi sorun oldu ne saçma sapan bir şey bu. Kalkıp adama "ben çook kötü şeyler yaptım İNTERNETTEN ADAMLARLA KONUŞUP SONRA DA KONUŞMAYI KESTİM ooo çok kötü şeylerdi" diye mi anlattın? Gülesim geldi. :)

Bende 21 yaşındayım. Allah aşkına 20 yaşında bir erkeğin nesinden ciddiyet beklersin? Tabiki kafası karışır. Bir erkek 30 yaşında bile olgunlaşmaz. O yüzden sevgilim neden böyle oldu diye düşünüp kendini paralama.

20 li yaşlardaki bir erkekten çok bir şey beklemeyecen tatlım. sende oda henüz çocuksunuz. bunu yıllar sonra anlayacaksın. bir de her aşık olduğun erkek, mutlu hayaller kurup bir yastıkta kocayacağın erkek olamaz. gerçek aşkın ne olduğunu bilmek istiyorsan mevlana, şems, hüsnü aşk(şeyh galip), leyla ile mecnun oku. aşk dediğin aslında aşk olmayabilir. iyi tanımlamak lazım. bu yaşta evlenirsen çok acılar çekersin. biraz kendini, karşındakini ve aşkı tanımla. sonrası zaten kendiliğinden gelir emin ol. Nevzat tarhan okumanı tavsiye ederim.

Haftanın 3 günü görüşüyorsunuz yetmiyor mu anlamadım?

Bir de habire sevgili, arkadaş. İş güç yok mu?
Kaç yaşındasınız, iş olmasa okul vardır yani.

Seni ihmal etmediği müddetçe arkadaşlarıyla görüşmesine laf etme bence.
Haa plan yaparsınız seni onlar için eker o zaman et kavganı çatır çatır.

İnternetten 2 kişiyle yazıştın sonra da yazışmayı kestin diye mi sorun oldu ne saçma sapan bir şey bu. Kalkıp adama "ben çook kötü şeyler yaptım İNTERNETTEN ADAMLARLA KONUŞUP SONRA DA KONUŞMAYI KESTİM ooo çok kötü şeylerdi" diye mi anlattın? Gülesim geldi. :)
Tabikii hayir.. sorn yaptigim sey degil.. sorun o bana zamaninda bana karsi hep durust ol beni uzme bana bsy anlatirken yalan soyleme dediginde benim aptallik edip ona bunlari soylememem ve bir gun sakladigimin ortaya cikmasi.. guveni sarsmis olmam :KK43:

Oz
Bende 21 yaşındayım. Allah aşkına 20 yaşında bir erkeğin nesinden ciddiyet beklersin? Tabiki kafası karışır. Bir erkek 30 yaşında bile olgunlaşmaz. O yüzden sevgilim neden böyle oldu diye düşünüp kendini paralama.
Ozaman bana ilk zamanlarda olgunmus evlenmeye hazirmis gibi davranmicakti.. arkadaslari etkiledi iste bende bekliyorum oyle. Zaten isteme/soz isini erteledim.. brz daha uzun sevgililik donemi olsun diye.. hem belki akli basina gelir ve azda olsa olgunlasma yolunu alir

So
20 li yaşlardaki bir erkekten çok bir şey beklemeyecen tatlım. sende oda henüz çocuksunuz. bunu yıllar sonra anlayacaksın. bir de her aşık olduğun erkek, mutlu hayaller kurup bir yastıkta kocayacağın erkek olamaz. gerçek aşkın ne olduğunu bilmek istiyorsan mevlana, şems, hüsnü aşk(şeyh galip), leyla ile mecnun oku. aşk dediğin aslında aşk olmayabilir. iyi tanımlamak lazım. bu yaşta evlenirsen çok acılar çekersin. biraz kendini, karşındakini ve aşkı tanımla. sonrası zaten kendiliğinden gelir emin ol. Nevzat tarhan okumanı tavsiye ederim.
Sizde haklisiniz ben zaten dedigim gibi hemen yarin evlenelim istemiyorum. Ama soyle bi durumda var.. benim ailen icin hatta benim icin bile soz konusu olmaz rahat gezip tozmak. O yuzde 10 ay buna tamam dedim beraber artik ortak karar alarak iliskimizi soz kesmekle topluma ilan edelim ki insanlar ileri geri konusmasin. Ama bu sorunlardan sonra dusunduk ve sozu brz erteledik.. zaten eninde sonunda allah nasip ettiyse olur ister bu 1 sene sonra olsun yada 5 sene sonra nasio kismet kaderde ne yaziliysa. Ben 3 gece istihareyede yattim ve olumlu guzel anlamli ruyalar gordum. Bu yuzdende icim brz daha rahat altdan alcam gerwkmedigi surece pek cok ustune gitmicem bakalim zaman ne gosterecek

Aaaay daha çocuk 20 yaşında Allah aşkına bundan evlilik mi bekliyorsunuz? Unutun... Evlenseniz bile olmaz yani.
20 yaşında bir erkeğin tutumları daha oturmamıştır,olgun değildir,bir dediği bir dediğini tutmaz. Çok zamana ihtiyacınız var.
"O zaman bana ilk çıktığımızda olgunmuş gibi davranmayacaktı" falan yazmışsınız. Benim kardeşim de 20 yaşında şu ana kadar çıktığı tüm kızlara evlenme vaadi vermiştir.Eğer gerçek olsaydı 40 kız boşamıştı herhalde. :KK48:

Aaaay daha çocuk 20 yaşında Allah aşkına bundan evlilik mi bekliyorsunuz? Unutun... Evlenseniz bile olmaz yani.
20 yaşında bir erkeğin tutumları daha oturmamıştır,olgun değildir,bir dediği bir dediğini tutmaz. Çok zamana ihtiyacınız var.
"O zaman bana ilk çıktığımızda olgunmuş gibi davranmayacaktı" falan yazmışsınız. Benim kardeşim de 20 yaşında şu ana kadar çıktığı tüm kızlara evlenme vaadi vermiştir.Eğer gerçek olsaydı 40 kız boşamıştı herhalde. :KK48:
Peki ozaman neden bi cok erken evlilik ozellikle burda yurt disinda iyi yuruyor? Tamam 17 18 cok erken. Burda o yasda evlenip sorunlar yasayan cikftlerde var. Ama 20 yada 21de sozlenip 22 23de evlenmek bence erken degil. Muhim olan iliskinin dayanmaso hrr inis kalkisa ragmen dimdik durabilmesi.. bende bunu cok istiyorum

Peki ozaman neden bi cok erken evlilik ozellikle burda yurt disinda iyi yuruyor? Tamam 17 18 cok erken. Burda o yasda evlenip sorunlar yasayan cikftlerde var. Ama 20 yada 21de sozlenip 22 23de evlenmek bence erken degil. Muhim olan iliskinin dayanmaso hrr inis kalkisa ragmen dimdik durabilmesi.. bende bunu cok istiyorum
O bu dönem de çok zor canım. Şimdiki erkekler ondan ona ondan onaa... Taaa ki ne zaman bakıyor babalık yaşı geçiyor adamın kafaya evlilik dank ediyor :)

So

Sizde haklisiniz ben zaten dedigim gibi hemen yarin evlenelim istemiyorum. Ama soyle bi durumda var.. benim ailen icin hatta benim icin bile soz konusu olmaz rahat gezip tozmak. O yuzde 10 ay buna tamam dedim beraber artik ortak karar alarak iliskimizi soz kesmekle topluma ilan edelim ki insanlar ileri geri konusmasin. Ama bu sorunlardan sonra dusunduk ve sozu brz erteledik.. zaten eninde sonunda allah nasip ettiyse olur ister bu 1 sene sonra olsun yada 5 sene sonra nasio kismet kaderde ne yaziliysa. Ben 3 gece istihareyede yattim ve olumlu guzel anlamli ruyalar gordum. Bu yuzdende icim brz daha rahat altdan alcam gerwkmedigi surece pek cok ustune gitmicem bakalim zaman ne gosterecek
''Ve biz, her insanın kaderini kendi çabasına bağlı kıldık... '' İsra / 13 eğer iyi düşünüp tartmaz isen senin için çok sancılı bir hayat verilir. öncelikle müstakbel eşinin doğru insan olup olamayacağını iyi analiz et.

Bugun annemle uzun uzun konustuk. Ve oda dedi.. "kendisi daha genc ve ikinizinde buyumesi lazim. Espiriler kiskandirici laflara gelirsek eger duymamazlikdan gel yada sertce tepkini goster. Bak kalbimi kiriyorsun de. Eger israrla devam ederse ozmn o basladigi an bastab uyar sonra cek git yanindan. Biraz korksun. Cunku senden oyle bir hareket beklemiyor. Hayatinin tadini cikar onu dusunmr hep. O nasil arkadaslariyla geziyorsa sende gez heo yazma arama. Brz ozlesin seni" hakli kadin..

Dun mesela hep aradi gun icinde toplam 8 defa ve aksama yazdi ben mesajina 1bucuk saat sonra cvb verdim. Kendisi hemen noldu neyin var anlat demeye basladi bende bsy yokmus gibi davrandim. Ustelik gece 12de kapima ugradi. Brz geri cekilince nasil panik oluyormus inanamadim

kendini cek, sabirli ol ve bekle, izle.
ayrica 20-21 yasinda iliskinin ne ciddiyeti olur. istedigin kadar ciddi ol, olamazsin yine de.
hayat uzun, hayat guzel, hayat karsina neler neler neler cikaracak. 21 yasinda koru korune ciddiyim ciddiyiz diyerek bu kadar herseyi ciddiye almak, hayati kacirmak neden.
sanirim sen de, hayatinda birinin olmasi bagimliligi var. oncekiyle de oyle olmus. sonrasinda 8 ay depresyon ve yapilan hatalar.. bunda da oyle olacak gibi. birisi olsun hayatinda ama hepolsun, sakin bitmesin, sakin gitmesin. yoksa olurum biterim, yanarim, onu istiyorum da istiyorum. karsindaki kisi kendini cekince daha bir baglaniyorsun galiba.
biraz akisina birak, kendini gor kendinin kiymetini bil, sen gideceksin seni kaybedekler diye onlar korksun bu kadar.

X