İlişkiyi bir adım öteye taşımak için ne yapabilirim? Bir el atar mısınız ya

Sevgi beklemiyorum zaten kısa zamanda bende sevemem kimseyi :) Heyecan, tutku her ne ise. Bi de cinsellik konusunda da katılmıyorum. Eğer onu hala yapmamış olsak görüşmeye devam etmezdim öyle söyleyeyim
İleri boyuta taşımaktan kastınız ne peki işi ciddiye bindirmek gibi mi evlilik vs ben öyle anladim acaba yanlış mı anladım

Cinsellik konusunda sizin düşünceniz tabi ki saygı duyarım

Cinsellik için aşka gerek mi var? Kaçımızın babaannesi dedesi severek sevişti?
Gerek yok tabi ki kişilerin isteklerine bağlı o an hoşuna gitmişti sevişesi gelmiştir sevişir amaa işte bunu konu sahibi dert ediyor beğendim seviştim demiyor ki seviyorum da demiyor ne olduğunu oda anlamamış ki bende sordum işte tam bir sevgili ilişkisi için başlarda bi sevmek beğenmek lazım değil mi

Şöyle düşündüm konu sahibi işi ciddiye bindirmek istiyor gibi sevgililik evlilik gibi anladım sonra düşünün e eski konusu da eski sevgili muhabbeti falan derken şimdiki konusunda cinsellik var bana göre bu ilişki cinsellikten ibaret dersek ileri boyuta taşınmaz gibisinden KudrAlobar bilmem anlata bildim mi

Hayır bir öyle bir ruhsuzluk yok asla aksine bir bağımız olduğunu düşünüyorum. Bi kaç kez romantik an yaşadığımız oldu aslında. Ama hani yoğun yoğun değil. .. Konu pek ruhsuzluk değil. Şu an top noktada tabiki çifte kumrular gibi bir ilişkide olmasakta. Belki adım adım başlayabilir miyiz diye düşünüyordum. Yani ya da böyle normal mi, keyfimde yerinde akışına mı bırakmalı anlık içimizden geldikçe mi olur.. Yoksa, ne zaman hayatlarımızın içine girmeye başlarız ve benim mi birşey yapmam gerekiyor acaba

tuhaf yani ben anlamadım, ben duygu hissetmediğim biriyle bunları yapmam, belirsiz bir görüşme içerisinde de 3 ay kalmam, en azından şimdiye kadar kalmadım. bence sen adım at, güzel cümleler sen kur bakalım nasıl karşılık verecek. zira böyle devam ederse adam yarın öbür gün tak diye sevgili yapabilir. erkeklerin canına minnet zaten yesin içsin gezsin sevişsin ama sorgulamasın kadın tipi. önce kendi hislerini sorgula. onu hayatında istiyor musun, hayatının daha çok içine almak, ne bileyim arkadaşlarınla vs tanıştırmak istiyor musun sahiden? bunu sorgula.

İleri boyuta taşımaktan kastınız ne peki işi ciddiye bindirmek gibi mi evlilik vs ben öyle anladim acaba yanlış mı anladım

Cinsellik konusunda sizin düşünceniz tabi ki saygı duyarım
hayır, ne evlenmesi yav :) Sosyal ortamlarımıza girmek, birbirimizi daha iyi tanımak bir adım ötesi aslında. Bunlarda sevmek için daha doğrusu daha iyi tanımak için önemli değil mi.. Ya da bi ortamda sevgilim var mı diye sorulduğunda, evet var diyebilmek, bir dahakine tanıştırırım diyebilmek rahatlığı gelsin istiyorum, sonuçta beraberiz

İlişki cinsellikten ibaret değil ki. Birlikte geçirilen zaman, paylaşılan bir sürü şey var. İlişki başlangıcı diyebiliriz buna. Devam eder mi etmez mi bilemeyiz tabi ama gayet normal bir süreç bence yaşadıkları.

Hihi ben tanıştırmaktansa tanışmak istiyorum onun arkadaşlarıyla falan. Merak ediyorum çünkü.. Keşke beni bi davet etse artık. Ya da en son ben bi yerlere davet etcem furyayı başlatmak için

Bag varsa eger bunu hissediyorsanız her sey zamanla rayına oturacaktır zaten. Yogunluklar gecirilen zaman ve biriktirilen anılardan dogacaktır. Uzak kaldıgınızda veya araya ara ara mesafe girdiginde ruh etkilesimdeyse eger bu güzel bisey. Bir sey yapmanıza gerek yok diye düsünüyorum. En yakın kız arkadasımda su an sizin durumda. Onların baya uzun bir süre oldu. Gecen adam “askım” dedi. Bizim kız kosa kosa yanıma geldi konusamıyo dilini yutmus gibi dedim öbür tarafta bunu oksadılar delirdi. Megersem cocuk “askım” demis. Heyecanlı oluyor.

Fotoğraf kısmına gelecek olursak siz adım atabilirsiniz ufak tefek adımlar güzeldi. Benimde vardı basımda böyle gerci hala var fotoğraf falan çekinmedik yoktu. Bi ara kalktım sacımı düzeltecem ayna bulamadım telefonun ön kamerasını açtım “tutabilir misin sacımı düzelteyim” demistim. Bu tuttu tam bitirdim hemen bana yapısıp telefondan cekmisti ikimizi. Kalbim fırlamıstı everest daglarına.

Kusura bakma ayol ben oyle anladım sevgilim diye tanışmak tanıştirilmak istiyorsunuz. Ama erkek arkadaşıniz ne düşünüyor acaba bu konu da hissedersiniz bence isteyip istemedigini

Hihi ben tanıştırmaktansa tanışmak istiyorum onun arkadaşlarıyla falan. Merak ediyorum çünkü.. Keşke beni bi davet etse artık. Ya da en son ben bi yerlere davet etcem furyayı başlatmak için
sen davet et o zaman, belki o da senden bekliyordur. ne kaybedersin ki? bu sayede niyetini de anlamış olursun. ben ilişki insanı değilim, ben seni üzerim tarzı ıssız adam triplerinde biri de olabilir karşındaki, anlamış olursun en azından.

Kafamda daha net oturdu şimdi

Yani evet. Resmen unuttum ben hep bazen napmam gerektiğini şaşırıyorum. Teşekkürler yorum için

Bence de böylesi çok mantıklı sen onu o seni derken ileri boyuta bu şekilde taşınabilir

Bizim de temasla başlamıştı aramızdakiler, doğum gününe gittiğimde biraz da alkolün etkisiyle koklaşmalı sarılmalı bi gün olmuştu, ondan sonraki ikinci görüşmede yine bol dokunmalı bi buluşma olunca neyiz biz demiştim “ Sen ne istiyorsan o” demişti, o zaman sevgiliyiz yani diye koymuştum adımızı

Ben olsam çoktan sorardım zira çatlarım yoksa.

Cinsellik üzerine kurulu birsey sadece.adam sizi sevmiyor üzgünüm insan sevdigine her dakika her saniye soyler yahu belli eder kendini.cinsellik yasarken bile birşeyler der yani... Heyecanlanmasida pembelesmeside hani kalbin carpar kan pompalanir ya birseyler yasicaksiniz ondan sonrasi ortada görüyorsunuz

Biz şimdi neyiz muhabbetine hiç girmeyin ama bu şekilde de bırakmayın derim. Sevgi sözü duymak istiyorsanız siz söyleyin önce tepkisine bakın sonra arkadaşlarınızla tanıştırmayı teklif edin mesela. Bunlarda olumsuz bir tepki görürseniz aynı duyguda olmadığınızı anlarsınız zaten ama bence akışına bırakmayın ufak ufak müdahale edin derim. Belki bu şekilde kaldıkça sizin içinize sinmemeye başlayacak, kafanıza daha çok takılacak ve keyifsiz hale gelecek her şey. Yazdıklarınızı kendime çok benzettim benim de ilişkilerim cinsellikle başlar hep sonra karşı tarafın beni hayatına dahil etmesini beklerim ama o da benden bekliyor olur falan. Ne olduğunu anlamaya çalışırken bıkıp ayrılırız sonra Akışına bırakmayın gitmesini istediğiniz yere hafifçe yönlendirin diyorum ben

Valla tebrik ederim sizi
Bende o cilve, o tuttuğunu koparmışlık kalmamış yav.
Adam sadece bi kere sadece bir kere en duygusal anımızdı, ve çok içten benden hoşlandığını söyledi, ben ' aa hıı karnın aç mı, yemeğe çıkalım mı' falan oldum.
Hhaha orda tık kaldı gibi oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…