İlişkiyi bir adım öteye taşımak için ne yapabilirim? Bir el atar mısınız ya

Ya bu şekilde kaldıkça sıkılmaya başlayacağız. Biraz heyecan katmak lazım. Yine yaptık cuma yemek, cumartesi sinema, pazarda evde geçiririz planını. Hep böyle olmaz ama bilmiyorum ben bunalmaya başlarım. O da başlar muhtemelen. Böyle bitmesin isterim yani çünkü güzel bir ilişkimiz var bence uyumluyuz.
O zaman cesaretimi toplayıp ben başlatıyorum? Napıyım romantik yemek mi pişiriyim ilk, arkadaşlarımla bir buluşmama mı çağırıyım?
Ay böyle taktikli de çok zor ama taktik sokmazsamda araya, kendiliğinden atraksiyon gelişmezse de, dediğiniz gibi bıkarız bir süre sonra

Ahahah o cevaptan sonra nasıl adım atsın adam? Muhtemelen sizin ondan hoşlanmadığınızı düşünüyor şu an. Adım atma sırası size geçmiş.

Utandığınızdan filan mı konuyu değiştirdiniz niye öyle bi manevra yaptınız peki? Bence o noktada o konuyu neden konuşmak istemediniz o önemli.

Hep benim müdahalelerimle ilerledi ilişkimiz onun da gönlü vardi ki oldu, o yüzden el atmaya çekinmeyin onun olduğu kadar da sizin de ilişkiniz zaten duymazdan gelirse anlarsınız ki sorumluluk almak istemiyor

Yok ya ben buna katılmıyorum benim eşimde vıcık vıcık ilişkiden hoşlanmaz bende aynı şekilde sürekli aşkım canım cicim demem ama sevgisinden eminim

O an ona karşılık duygularımız karşılıklı falan deseniz bı adım otedeydiniz belki de sıra size gelmiş bence o ilk adımı atmış bile

Utandım aynen heyecanlandım.

Ya aslında şimdilik konforluyum ilişkide. Ama bıkmak üzereyim, bi heyecanda olsun iştiyorum, bağlılığımızı artırmazsak koparız diye düşünüyorum, o yüzden o adımların bu sıralar atılması lazım. Ama kopmakta istemiyorum çünkü hoşlanıyorum ve çok uyumluyuz bence. Bi çok huyu ve davranışı hoşuma gidiyor. Hayatımda olmasını istiyorum ve daha iyi tanımak istiyorum.
Ben birşeyler yapmaya da hem çekiniyorum hem de eriniyorum.
Ama o da ne zaman yapar kim bilir bilinmez. Benim yapmam lazım acilen birşeyler.
Ne biliyim önce napmam lazım? Taktik alabilir miyim? Yukarı neler yaptığımızı beraberken ve neler yapmadığımızı yazmıştım. Önce hangisinden başlamalı yapmadıklarımızı yapmaya?

Ben zannetmiyorum aranizda hic sevgi sozcukleri gecmemis olsun illaki gecmistir.ozledim askim nasilsin canim vs yaniliyormuyum vicik vicik iliskileri bende sevmem.ama konu sahibi hic kullanmadi diyor bunlari
Tabi ki de geçti eminim konu sahibinde de geçmiştir illa bu herkeste farklı bence mesela eşim çoğu zaman özledim demez ama hareketlerinden anlarım bunu çok geniş kapsamlı bı konu bence

aslında normal bı ılışkının ıcınde olanlar farklı bışey yapmıyor. ama işte o ama gırıyor araya. sevgılım hıtabı, en yakın arkadaşlar dostlar ıle tanıştırma evresi farklı bı ısım kazandırıyor evet. yanı ya beklentıye gırmeden buzamana kadar böyle gittiği için devam edeceksiniz . ya da boşluğuna denk getirip vuracaksınız gol olacak. bi hitap, normalde hıç yapmadığınız bi hareket gibi

Mesela böyle mesajlaşmıyor musunuz özledimli filan ben olsam sabah böyle bi mesajla başlardım işe, yani bakalım nasıl devam edecek , işte atıyorum biran önce cuma akşamı olsa özledim seni cart curt zaten klasik bol sırıtmalı cümleler

Mesela koklaşmalı günün sonunda bana benim için çok önemlisin iyi geceler tadında bişe atmıştı, madem utanıyorsun o zaman mesajla başla

Soralim ozaman

M Mimoza08 Sayin konu sahibi birkerecik bile canim askim nasilsin demedimi sana ???
Siz trol falan mısınız? :) konuda bir paragrafın içinde sadece bir kelime 'cinsellik' geçti diye, adamı kırk kaplan gücünde beni gördükçe şehvetten kızaran nemfomani hastası bir adam yaptınız resmen bir yorumunuzda hah .
Cevap dahi vermiyorum hala ... ??
Ayrıca bu ne uslupla soru sormaktır ??? Kim oluyosunuz da ?? Yorum almak istediğim detayları konuda yazdım zaten. Oradan okuyup diğer kullanıcıya ne cevap vermek istiyosanız verin

Ayy asya öldürüyorsun beni
Neeee ben susayım en iyisi . Ben gençliğim en guzell yıllarını bı salağa adadım sonra ayrıldık değmedi falan belki bundandir şimdi ki aklım olsa en güzel yaşım 18 de uzun süreli ilişkim olmazdi

L Limonlu Su sirf istedigi gibi yazmadim diye bu sozler ben cevabimi aldim zaten kendini belli etti bu durumda.umarim sende anlamissindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…