Ilk bebeğine hamile anne adayları heyecanımızı beraber paylaşalım

benim eşimde çok mutlu kız olduğu için:nazar::nazar:

devir değişti artık babalarda hep kız evlat istiyorlar....bende bir an önce 29. haftaya gelmek istiyorum:84::84::84:gün gün sayıyorum...yatıyorum kalkıyorum bebeğim hep aklımda kuzum benim...cnm bu arada sen kaç kilo aldın..ve kaç yıldır bebek istiyordun?

gecen hafta 8inde dr.gittim 5 kilo 300grm almisim dr.um cok guzel dedi ama bilmiyorum bu saatden sonra alirmiyim.....ahhh ahhh bnde oyle diyordum ama bak geldim
simdide kucagimda gormak isityorum gun sayiyorum ben yatamiyorum yata bilsem neguzel oalacak yani uyusam geceleri cok rahatsizim gece uykum hic yok dense yeridir
her hafta yeni trend cikartiyor bnm kizim bu hafta kasiklarim da yatiyor ve oralari karistiriyor resmen icimde donuyor sanki ve yanma olusuyor ama hep geceleri sanirim geceleri sevmeyecek gecelerin kizi olacak olacak sanirim sabaha kadar ayakdayim kah yatiyorum kah kakiyorum ve sonrada bu hale geliyorum:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

senin ki hareketlenmeye basladi mi.....

4yillik evliyim yaklasik iki bucuk yildan beri istiyorduk oldu sukjurler olsun ki

nslsın cnm??iyisindir inşallah...küçük abimiz nasıllar acaba.

iyiyim canım.şeker yüklemem yapıldı çok şükür iyi çıktı.demir ilacım değişti midemi çok ağrıtıyordu çünkü.ve oğlum bugün bize dil çıkardı:KK35::KK35: çok güldüm ya...yavrum benim..sen nasılsın canım??

benimde ilk hamileliğimm meraba kızlarr bende başlarda çok gariptim ama sanırım artık alıştımm bide kendime ii bi uyuma tarzı belirlesem çok daha ii olucammm:KK66: bebeğimi çok seviyorummmmmm

hoşgeldin cnm...evet uyuma pozisyonunda bende sorun yaşıyorum...bellimi cinsiyeti bebeğinin?

iyiyim canım.şeker yüklemem yapıldı çok şükür iyi çıktı.demir ilacım değişti midemi çok ağrıtıyordu çünkü.ve oğlum bugün bize dil çıkardı:KK35::KK35: çok güldüm ya...yavrum benim..sen nasılsın canım??

kac haftalik hamilesin.....

Selam kızlar benımde ılk bebegim allahın ızınıyle aralıkta alıcam kucagıma 29 haftama girdim heycanlıyım hazılrlık konusunda cok kararsızım bır an once dogsada analı kızlı oturmak istıyorum :KK49:

benimde ilk hamileliğimm meraba kızlarr bende başlarda çok gariptim ama sanırım artık alıştımm bide kendime ii bi uyuma tarzı belirlesem çok daha ii olucammm:KK66: bebeğimi çok seviyorummmmmm

doguma kadar biraz zor isde o dedigin kac haftalik hamisssin belli mi cinsiyet

Herkese selaaaam:KK3:
bende ilk defa anne olacagim.Kismet olursa benimde kizim olcak:nazar::emir_bebek:
umarim herkes ilk bebisini saglicakla kucagina alir.:KK16:

aah ah şimdiden sıkıntı çekiorum ilerde napcam bilmemmm:KK1: cumartesi randevum varr inşallh gösterirse öğrenicez seninde kısçen olcak ha ne güzellll allah sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin

Selam kızlar benımde ılk bebegim allahın ızınıyle aralıkta alıcam kucagıma 29 haftama girdim heycanlıyım hazılrlık konusunda cok kararsızım bır an once dogsada analı kızlı oturmak istıyorum :KK49:

hosgeldin tatlimmmmm:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
hemen hemen ayniyiz sanirim bnmde kizim olacak.....ahhh ahhhh gun sayiyor herkes burda bnmki gecelerin kizi gunduz en fazla 5 kere oynar gece yattgimda
sanki gecelere akiyor bnm kizim sanirim biz kizimla hep gece oturacaz sabaha kadar.....:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

gecen hafta 8inde dr.gittim 5 kilo 300grm almisim dr.um cok guzel dedi ama bilmiyorum bu saatden sonra alirmiyim.....ahhh ahhh bnde oyle diyordum ama bak geldim
simdide kucagimda gormak isityorum gun sayiyorum ben yatamiyorum yata bilsem neguzel oalacak yani uyusam geceleri cok rahatsizim gece uykum hic yok dense yeridir
her hafta yeni trend cikartiyor bnm kizim bu hafta kasiklarim da yatiyor ve oralari karistiriyor resmen icimde donuyor sanki ve yanma olusuyor ama hep geceleri sanirim geceleri sevmeyecek gecelerin kizi olacak olacak sanirim sabaha kadar ayakdayim kah yatiyorum kah kakiyorum ve sonrada bu hale geliyorum:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

senin ki hareketlenmeye basladi mi.....

4yillik evliyim yaklasik iki bucuk yildan beri istiyorduk oldu sukjurler olsun ki

şuan maşallah içimizde en büyük abla seninki:KK34::KK34::KK34:benim bebek bi ara hareketlendi diyordum ki demekki değilmiş bu hafta çok bişi hisstmiyorum..ama ultrasyonda bıcır bıcır annesine oyunlar yapıyor...bide bi kibarız bi kibarız ki sorma dönerken,elini ayağını kaldırırken çok havalıyız biraz:KK12::KK12::KK12:

23 hafta olduk bugün canım sen peki?

29 oldum kizim olacak insallah....snirim kizlar daha cok mu nedir bir iki kisi var sanirim erkek olacak

kizlar liste yapalim unutuyorum kimin neyi olacak kac haftalik falan diye sorarsam ikinciye kusura bakmayin heeeeee:KK16:

berraksu canım bugün yine beni top yutmuşa benzettiler.birde her gören aaaa ne kadar zayıfsın sen karnında top gibi diyo ya:2::2:

29 oldum kizim olacak insallah....snirim kizlar daha cok mu nedir bir iki kisi var sanirim erkek olacak

kizlar liste yapalim unutuyorum kimin neyi olacak kac haftalik falan diye sorarsam ikinciye kusura bakmayin heeeeee:KK16:

mantıklı hayde liste yapalım

evet hollacim kizim olacak rabbim elini ayagini sagliksini ve hayirlisini verisinde gerisi onemli degil......

gunnur cum hosgldn tatlim insallah herkesin kucagina almak nasip eder sabredecez isde ana olmak kolay degil

cnm iyi çıkmasına sevindim maşallah maşallah....oğlun dilini yeni mi çıkardı valla teyzesi bizim kız 2-3 hafta önce çıkarmıştı vay arsız kızım benim...

cnm iyi çıkmasına sevindim maşallah maşallah....oğlun dilini yeni mi çıkardı valla teyzesi bizim kız 2-3 hafta önce çıkarmıştı vay arsız kızım benim...

ayy ne biliyim genelde bizimki bacak bacak üstüne atmış keyif yaparken görülüyodu..bugün dur şunlara bi dil çıkarayım beni aç bıraktılar bugün dedi sanırsam ( şeker yüklemesi için aç gittimde)

hosgeldin tatlimmmmm:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
hemen hemen ayniyiz sanirim bnmde kizim olacak.....ahhh ahhhh gun sayiyor herkes burda bnmki gecelerin kizi gunduz en fazla 5 kere oynar gece yattgimda
sanki gecelere akiyor bnm kizim sanirim biz kizimla hep gece oturacaz sabaha kadar.....:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

dınlenirken daha cok kıpırtıyor yaramazlar cnm gelınce dunyaya duzene girer ınşallah.. yatma sekılım benı cok kasıor dr srt ustune yatma artık dedı saga yat sola yat derken sabahları herbı yerım agrıor ıyıce agırlastık sag salım gelsınlerde alısverıs ısı cok dusunduyor ya

Son düzenleme:
şuan maşallah içimizde en büyük abla seninki:KK34::KK34::KK34:benim bebek bi ara hareketlendi diyordum ki demekki değilmiş bu hafta çok bişi hisstmiyorum..ama ultrasyonda bıcır bıcır annesine oyunlar yapıyor...bide bi kibarız bi kibarız ki sorma dönerken,elini ayağını kaldırırken çok havalıyız biraz:KK12::KK12::KK12:

birisi daha var ayniyiz onunlada aman unuttum az once yazdim onada heeeee liste yapmak sart anam daha baska turlu olmaz.....kiz inanki diyordum bnde oynasa oynasa inanki 29hftlk oldu biraz daha siklasti okadar daha sert gerisi hep ayni bn zaten ilk anlamadim nasil oldugunu sanki bnde gaz sikismasi gibi olmustu karnimda megersem bebek oynuyormus:KK1:ne bileyim ilk acemilik isde......simdi de cok oynamiyor bnmki hep sirtini gosteriyor bize artik biktim dr.remen yan yatirarak beni muane ediyor biraz nazliyiz.....

X